Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Corneliin bytík EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Corneliin bytík EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Corneliin bytík EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Corneliin bytík EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Corneliin bytík EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Corneliin bytík EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Corneliin bytík EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Corneliin bytík EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Corneliin bytík EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Corneliin bytík

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Corneliin bytík Empty Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 00:23

Byt sa nachádza trochu ďalej od centra mesta, práve v tej časti, ktorá nie je príliš rušná. Ide o klasický menší byt na najvyššom poschodí, vhodný pre život jedného, možno dvoch ľudí. V byte sa nachádza chodba, kúpeľňa, spálňa a obývačka spojená s kuchyňou, celý byt je zladený do čiernej a červenej farby, tak, ako to má Corny rada a ako jej to vyhovuje. Je totiž milovníčkou temnej atmosféry.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 01:00

Cítila som, že toho démona už ďalej neunesiem. Moje krídla pomaly zlyhávali, krehké chrastičky na ranách sa opäť otvorili. Ale nevzdávala som sa, pretože z diaľky som zbadala okno svojho bytíku. Nemienila som sa trepať cez vchod, predsa len, nebudem toho chudáka ťahať po zemi. Ešte by po sebe zanechal krvavú stopu. Z posledných síl som pristála na balkóne, bolo to tvrdé, ale aspoň som nevrazila do steny. Alebo tak niečo. Krídla som okamžite stiahla späť do svojho tela, vďaka čomu bolesť poľavila, a démona som položila na zem, pričom som pootvorila okno do svojej spálne. Prepchala som sa cez neho a toho chlapa vtiahla dnu. Šťastie, že som mala posteľ hneď pod oknom, padol teda do mäkkého, aj keď mi zrejme pošpiní obliečky...nevadí.
"Ach...to bude zase práce." Zamrmlala som, keď som si rýchlo vyzúvala svoje topánky na hrubej platforme a hodila ich niekam do kúta, nech nezavádzajú. Následne som sa rozbehla do kúpeľne, kde som mala uložené obväzy, dezinfekciu, proste rôzne tie základné veci, aké by mala mať každá domácnosť. S plnou náručou som sa teda vrátila späť do spálne.
"No...začneme takto." Znaleckým pohľadom som si prezrela jeho zranenia. No, vyzeralo to horšie, než sa na prvý pohľad zdalo.
"Sakra." Zamrmlala som. Ale...nemohla som ho nechať tak, tak snáď bude moja pomoc stačiť. Inak by bol asi...v prdeli. Vyzliekla som mu to jeho zakrvavené tričko a hodila ho niekam preč, nech nezavadzia.
"No, to že som v prvej pomoci úplne blbá...na to som nemyslela." Zamrmlala som si popod nos, nemala som s tým žiadne skúsenosti, nechodila som na žiadne školenia ani na typickú školu pre ľudské deti. Preto som si vytiahla nejaký manuál pre debilov, kde popisovali zbežne, čo robiť.
"Takže rany vyčistť, vydenzifikovať, previazať s obväzom. To zvládnem." Však aj tak ma on už asi nevnímal, pochybovala som o tom, vyzeral dosť biedne. Nom. Tak som sa teda pustila do práce. Snažila som sa to urobiť ako najlepšie som vedela, jemne som mu čistila rany od krvi, vydenzifikovala a pekne previazala obväzom, hlavne dosť pevne, aby som mu zastavila krvácanie. Rany, ktoré nevyzerali tak vážne, som len vydenzifikovala, tie sa zahoja samé za pár dní. Keď som bola so svojou prácou hotová, len som si nahlas vydýchla a chrbtom ruky si zotrela z čela pot. Makačka. Dúfala som, že to prežije, neviem, či by som chcela spať v posteli, v ktorej ležala mŕtvola. Stiahla som paplón spod neho a prikryla ho, aby mu nebola zima, ak by sa náhodou prebudil. Následne som upratala všetok ten brajgel, všetko ešte využiteľné som vrátila na svoje miesto, ostatok som vyhodila do koša. Bola som unavená, ale nechcela som toho démona nechať bez dozoru, preto som sa posadila na gauč vedľa postele. Nie preto, že by som sa bála, že by mi podrezal hrdlo alebo sa ma pokúsil zabiť, ale skôr preto, ak by sa náhodou niečo stalo. Predtým som sa však prezliekla do pohodlného čierneho trička s "Hello Kitty" a obyčajných čiernych kratias. Hore som ostala asi...pätnásť minút, potom ma začala zmáhať únava. Predsa len, minulú noc som sa veľmi nevyspala. Hlava mi klesla na vankúš a pomaly som sa i ja ponorila do ríše snov.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 01:22

(Predstavme si, že tento post píšem ráno)
*Ren sa ani nenazdal, a okrídlené dievča ho dotiahlo do nejakého bytu, kde ho usadila na postel, a začala ho "operovať" veľa si toho nepamätal, pretože strácal vedomie, ale keď mu čistila najhlbšie rany, vždy trochu zasyčal od bolesti. Keď už bolo po všetkom, chcel jej poďakovať, ale kým sa mu z úst dostali nejaké slová, stratil vedomie a zaspal nepokojným spánkom. Prehral s lovcom, ešte k tomu so ženou. To sa nemalo stať, a ťažilo ho to. Aj v snoch ho to prenasledovalo. Mal pocit, že pár krát sa v noci zobudil, a občas aj vykríkol, ale možno sa mu to len zdalo. Našťastie však onedlho prišlo ráno, a zobudil sa. Vyčerpaný, v bolestiach, ale zobudil sa. Chvíľu sa obzeral, pretože to tu nepoznal. Ležal na pohodlnej posteli a zakrytý, a neďaleko neho sedelo nejaké dievča. Trochu matne si na ňu pamätal zo včerajška, a keď si spomenul na včerajšok, zrazu ho rozboleli rany. Odokryl sa, a pomaly sa posadil.* "Čo to sakra..." *povie si pre seba, aj keď ani nevie čo chce povedať. Čo sa stalo? To vie. Čo tu robí? To nevie, ale to sa dozvie. Avšak to dievča ešte spí. Mohol by sa možno potichu vytratiť, ale bolo by to neslušné. Tak teda počká, kým sa zobudí. Celý ten čas sedí na postei v tureckom sede, a pozoruje ju.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 09:32

Démon sa vážne počas noci niekoľko krát zobudil a kričal, na čo prebudil aj mňa a mne neostávalo nič iné, len ho tíšiť a upokojovať, aby opäť zaspal. Inak to pre mňa bola pomerne normálna, bezsenná noc. Polhodinku potom, čo sa zobudil on, som i ja pomaly otvorila oči a uprela pohľad na zelenovláska. Zdá sa, že mu moje ošetrenie pomohlo a teda prežil. Pre amatéra v tomto obore to bolo veľké potešenie a zároveň prekvapenie. Asi na to mám talent.
"Takže, žiješ. To je fajn." Jemne som sa pousmiala a natiahla sa po mobil, na ktorom som sa pozrela, koľko je hodín.
"Si hladný? Alebo smädný?" Opýtala som sa ho úplne základnú vec. Predpokladala som, že bude, určite. Potreboval nabrať nejakú energiu, nie? Vyskočila som na nohy a ponaťahovala sa. Zaujímalo ma, čo sa včera vlastne stalo, kto toho chudáka tak doriadil. Ale pokiaľ mi to nepovie on, nerobilo mi problém zistiť si to sama.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 12:18

"Žijem..." *zopakuje si Ren viac menej pre seba, a pozrie sa na Corneliu* "Prekvapivo áno, ešte stále žijem. Ale ešte neviem, či to je fajn, každopádne ďakujem." *odpovie jej, a pokúsi sa o úsmev, ale vďaka mnohým bolestiam sa mu podarí len ubolená grimasa.*
"Koľko alebo čo som dlžný za pomoc?" *opýta sa jej, pri čom sa zbežne obzrie okolo seba, a potom následne zamerá svoj pohľad na obväzy, ktoré má okolo stehna, brucha, hrude aj rúk.*
"Um.. otázka. Kde mám oblečenie?" *opýta sa trochu šokovane, pretože predsa len, je v cudzom byte, určite ďaleko od svojho domu, a nemá oblečenie. Radšej pôjde v potrhanom a posekanom, ako v ničom.
Ren sa pomaly pokúsil postaviť, no ihneď sa oprel o stenu, a ruku si na chvíľu strčil pred tvár, pretože sa mu zatmelo pred očami. Noha, ktorú mal prestrelenú sa mu triasla, ale dokázal to ustáť.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 12:45

Neodvetil mi na otázku. Zamračila som sa, ale to po chvíli zmizlo a opäť som sa usmiala.
"Nevyžadujem si za pomoc nič, nerobila som to preto, aby som z toho niečo mala. Démoni...by si mali pomáhať." Pokrútila som jemne hlavou. Možno patril k druhu, ktorý nemal rád ostatných a oni zase jeho, ale, ja som na tom bola tak isto. Teda, aspoň tým, že nemajú radi mňa, ja som však nenávisť voči ostatným démonom nepociťovala. Nebola som zlá, aj keď moje krídla mali farbu typickú pre padlého anjela.
"Och...no...ono by malo byť niekde tu. Vieš, niekam som ho zahodila a akosi som nemala čas všímať si, kam presne." Rozhliadla som sa okolo seba, hľadajúc to ním milované oblečko. Tričko som našla v jednom rohu miestnosti, všetko ostatné v druhom. Keby tu prišiel niekto cudzí a démon by bol zakrytý tak, že by mu nebolo vidno obväzy, boh vie, čo by si pomyslel.
"Vyzerá to ale dosť...zničene. Vieš čo? Môžem ti požičiať tričko, keďže ženské veľkosti mi často nesadnú, tak si kupujem tie také voľné mužské..." Oblečenie jeho som mu podala a hneď vyrazila ku skrini, ktorú som otvorila a zamyslene sa do nej zahľadela. Bola tam zbierka rôznych korzetov, tričiek s kapelami, tielok, sukní, nohavíc, všetko v čiernej farbe. Možno trocha fádny šatník, ale to bolo u mňa typické. Čiernu som milovala. Chvíľku som sa prehrabovala v kope s tričkami, až som jedno vytiahla.
"Toto by ti mohlo byť tak akurát." Ukázala som mu tričko s potlačou kapely menom "Amon Amarth", následne som mu ho hodila. Nadvihla som obočie, keď sa postavil.
"Neradila by som ti teraz veľmi sa pohybovať. Počkaj, donesiem ti nejaké tabletky proti bolesti." Ráznym krokom v ružových zajačkovitých papučkách, ktoré na mne vyzerali viac než komicky, pretože k typu mojej osobnosti akosi nepasovali, som sa vybrala do kuchyne a začala sa hrabať v krabici, kde som mala uskladnené lieky. Nebývala som často chorá, nemala som ich tu veľa, ale nejaké proti bolesti som našla. Napúšťala som vodu do pohára a spoločne s tabletkou som sa vrátila späť do izby, kde som mu to podala.
"Eh...No. Základná otázka. Si vegetarián alebo si schopný zožrať čokoľvek?" Opýtala som sa ho. S tým jedlom som bola asi pekne dotieravá, ale čo už. V tomto som bola ako niektoré babičky, ktoré sa prehnane starajú o to, či nie je niekto hladný.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 13:03

*Tento krát sa pre zmenu zamračí Ren* "Je to od teba veľmi pekné, ale ja nerád ostávam niečo dlžný... A že démoni si majú pomáhať? Si jedna z mála, ktorí to tvrdia." *niečo málo si pamätal zo včerajška, a domyslel si, že bola padlým anjelom. Trochu ho to prekvapilo, že to prichádza od padlého anjela, ale koniec koncov, od prípadného upíra by ho to prekvapilo ešte viac. Upíri boli elitistickí idioti. A koniec koncov, aj polodémoni aj padlí anjeli patrili k menej vítaným rasám.*
"No, ako povieš.." *povedal jej, keď našla jeho oblečenie, a opatrne ju nasledoval k šatníku, ktorý si zbežne prezrel. Aj napriek tomu, že ešte pred pár hodinami bol k smrti bližšie, ako by chcel byť, zmysel pre humor mu stále ostal.*
"Oh, toto chcem." *napodobnil nadšený hlas, a ukázal na najkratšiu sukňu, čo videl, a na jeden z korzetov, ktorý k nej farebne ladil.* "Ale uspokojím sa aj s týmto. Amon Amarth sú dobrí." *dodá po chvíli, a teraz už sa mu úsmev podarí trochu viac.*
"Je síce pravda, že keď sa hýbem, tak to nepomáha uzdraveniu, ale je mi to oveľa príjemnejšie, ako keby som mal byť indisponovaný a odkázaný na cudziu pomoc. Ale tak fajn, sadnem si." *odpovie jej, keď počuje, že by sa nemal veľmi hýbať, a vráti sa naspäť k posteli na ktorú si sadne. Tam si na seba natiahne aj to tričko. Potom počká na tabletku, ktorú si rovno hodí do krku, ktorú zapijem len jedným malým dúškom vody.*
"Pekné papuče." *uškrniem sa, a obzriem si ju, keďže teraz stojí predo mnou a konečne som aj viac menej pri vedomí.*
"Síce nie som vegetarián, ale všetko nezožeriem, ak mám byť úprimný. Takže ak si si nie istá svojimi kuchárskymi schopnosťami, samozrejme bez urážky, dovoľ mi aspň ti pomôcť." *odpovie pokojne, a pozrie na ňu pohľadom, ktorý hovorí, že najradšej by jej aj tak pomohol. Aspoň nech jej nejako vráti jej pomoc.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 13:28

"Možno postačí, keď mi pomôžeš s krídlami. Sama sa o ne nepostarám." Moje krídla boli opäť v biednom stave, preto som s nimi absolvovala let, ešte s pasažierom, aj keď neboli ani zďaleka v poriadku a ten liečiteľ, ktorého zavolala Iris, mi poslal odkaz, aby som s nimi pár dní nelietala vôbec.
"Možno. Povedzme, že i mne pomohol démon, keď som bola v stave podobnom tomu tvojmu." S tým rozdielom, že miesto tela som mala ťažko poranené krídla. Dokonca tak, že som s nimi nemohla hýbať. Nepríjemná skúsenosť. Prekvapilo ma, keď sa postavil až ku mne a niečo si vybral. Čakala som trebárs nejaké nohavice a tričko, ale on ukázal na minisukňu a korzet, na čo som spustila hlasný smiech. Ten chlap sa mi páčil, zmysel pre humor mu očividne nechýbal.
"Na prvý pohľad mi neprídeš ako človek, ktorý rád žartuje. Zdanie zrejme klame." Dodala som s úškrnom, nemala som rada suchých ľudí a úprimne, bola som rada, že bol takýto.
"Yep, to sú." Prekvapilo ma, že práve on povie o mojej obľúbenej kapele, že je dobrá. Vôbec som nečakala, že počúval...metal. Možno bol jeden z tých typov ľudí, ktorí proste počúvajú to, čo sa im páči a je im jedno, aké je žánru. Pri jeho poznámke o papučiach som sa zatvárila trochu zahanbene.
"No, dostala som ich od kamarátky na narodeniny. Boli príliš roztomilé na to, aby som ich len tak hodila niekam do kúta a nepoužívala. Môžeš si ich vyskúšať, keď sa ti tak páčia." Uchechtla som sa. Samozrejme, nemyslela som to vážne, nedovolila by som mu sa ich dotknúť ani rukou v rukavici. Sú proste moje. Len a len moje!
"Eh...no...nie som tak dobrá kuchárka, to je pravda, ale niečo uvariť viem." Zamyslela som sa nad tým, čo vlastne viem variť. Bolo toho tak málo, až som sa ja sama začala cítiť blbo. Väčšinou som sa živila šalátmi a takými sračkami, občas som si objednala nejakú pizzu alebo som si zašla do reštaurácie.
"Ale ak chceš, môžeš niečo navariť aj ty a ja ti budem pomáhať. Ak teda variť vieš. Nechcem nás oboch priotráviť." Usmievala som sa totálny blbec.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 13:44

"S krídlami? Ako ti s nimi môžem pomôcť?" *opýta sa trochu vystrašene, pretože toho o ošetrovaní a medicíne vie relatívne dosť málo. Ale skúsiť to môže.*
"No, ako to povedať. Pomáham démonom, ale iba v škole a s obyčajnými vecami. Zatiaľ som nikoho nezachraňoval, keď umieral, pretože sa nerád pletiem do vecí, ktoré sa ma netýkajú."
*Chvíľu ju pozoruje, a počúva jej smiech.* "A ako ti teda prídem, ak nie ako niekto so zmyslom pre humor?Čakala by si od zelenovlasého človeka, že nebude mať zmysel pre humor?" *opýta sa so smiechom, ale rýchlo ho ten smiech prejde, pretože ho to naozaj bolí.*
"Uh, nie. Ďakujem. Je len pár vecí, ktoré by sa nemali požičiavať. Medzi ne patria papuče, spodné prádlo, peniaze a vlastne čokoľvek." *odpovie s úsmevom, ktorý pôsobí ako vhodná náhrada smiechu.*
"Výborne!" *povie, a tento krát sa mu naozaj rozžiaria oči, pretože variť vie naozaj dobre.* "Na čo máš chuť?" *opýta sa jej, keď vstáva, a rozhliada sa. Snaží sa zistiť, ktorým smerom sa nachádza kuchyňa.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 14:09

"Potrebujem, aby si mi vydenzifikoval rany a previazal ich obväzom. Sama to nedokážem. Ale to necháme na potom." Mala som čas. Krídla, kým boli skryté, boli úplne v bezpečí. Pousmiala som sa.
"Ak by som bola rovnaká ako ty a teda sa neplietla do vecí, do ktorých ma nič, možno by si tam vonku ležal doteraz." A možno aj mŕtvy. Kto vie, či by tú noc prežil. Pochybovala som o tom. Nechcela som tým ale nič naznačiť ani u neho vzbudiť pocit, že mi je niečo dĺžny alebo tak niečo.
"No. Neviem prečo, ale pripadal si mi ako suchár." Pri tej poznámke som sklopila oči a zahľadela sa na svoje roztomilé, ružové papučky. Nepovedala som ale, že som si to o ňom vážne myslela, len...ach, ja neviem. Bola som z neho tak trochu zmätená, ale to nič. Len som zľahka nadvihla obočie, keď sa zaradoval pri tom, že bude variť. No, u chlapa som to akosi nečakala. Tak čo viem, nie sú to dobrí kuchári, česť výnimkám. Ako bola napríklad tato.
"Na nič konkrétne teraz, uvar čo len chceš, zjem všetko." Keď som už bola schopná prežiť vlastné jedlo, tak jeho prežijem určite nie? Vyšla som na chodbu, kde som zabočila doľava a objavila som sa v obývačke spojenou s kuchyňou.
"Dúfam, že ti nevadí temná atmosféra." Otočila som sa naňho. Všetky steny tu totiž boli zafarbené na tmavo sivo, takmer až čierno, sedačky boli v tmavej červenej farbe a nábytok, ako inak, čierny.
"Asi to je už trochu prehnané, z tvojho pohľadu teda...ale zariadila som si to tu tak, aby som sa tu cítila dobre." Na stenách boli povešané obrazy s dark fantasy motívmi, na jednej stene bola vyložená dokonca i moja elektrická gytara, na ktorej som zvykla takmer denne hrávať. Nechýbala tu telka, dokonca ani hifi veža so slušnou zbierkou rôznych metalových albumov. Kuchynská linka bola zase zmiešaninou čiernej a červenej farby, farba steny rovnaká ako aj v tej obývačke. Ukázala som na chladničku.
"Tak, asi by bolo dobré pozrieť si, čo tam mám, nie? Až potom plánovať, čo bude k jedlu." Chladničku som si pravidelne doplňovala, nech mi tam nechýba nič, čo potrebujem. Sadla som si na stoličku pri jedálnom stole a zamyslene ho pozorovala.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 14:32

"Heh, to asi zvládnem. Môže byť teda." *odpovie Ren na pomoc s dezinfekciou krídel, a pozrie na ňu.*
"Ja viem presne, čo by sa stalo keby si ma tam nechala. Nevykrvácal by som. Buď by ma prví našli lovci, a tí by ma dorazili, alebo ľudia, ktorí by nerozoznali, že som démon, a teraz by som bol v nemocnici, odkiaľ by som približne teraz utekal." *vyjadrí presne, čo si myslí, že by sa stalo. Viac by síce možno aj privítal, keby ho tá lovkyňa zabila, ale svojej záchrankyni je aj tak vďačný.*
"Tsk.. Suchár?" *trochu nepríjemne zasyčí* "Ako môžeš povedať o niekom, koho si našla v kaluži vlastnej krvi v zábavnom parku, že je suchár?" *opýta sa jej pobavene* "Suchári nechodia do zábavných parkov, a rozhodne nemajú šancu ostať v kaluži vlastnej krvi." *Aj napriek prvotnej podráždenosti, stále je celkom pobavený. Vypočuje si jej dotaz a obzrie sa okolo seba.*
"Nah, toto je tak akurát. Som na to zvyknutý. U mňa doma je to podobne tmavé, len s rozdielom, že tam je oveľa viac vyobrazených hadov, a je tam mnoho tmavého mramoru. A nie je to tam práve pohodlné. Teda nie vždy." *odpovie zamyslene, a rozmýšľa ako dlho vlastne nebol doma. Nebolo to až tak dlho.*
"Áno, to by bolo fajn." *odpovie jej Ren, keď s ňou prejde do kuchyne a nakukne jej do chladničky.*
"Z tohoto by som pripravil možno až príliš veľa vecí. Na čo máš teda chuť? Nie, že spravím niečo, čo ti pôjde proti gustu."
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 16:21

"Fajn. Som rada." Aspoň som si to nemusela robiť sama, asi by som na určite časti krídel nedočiahla, predsa len, neboli práve najmenšie a ohýbať do každej strany som ich tiež nemohla.
"Možnosťou je tiež to, že by ťa nenašli skôr, než by si vykrvácal." Uprela som naňho krátky pohľad, následne som opäť uhla do strany a dívala sa na kuchynskú linku predo mnou. Nie že by ma tak fascinovala, ale kam inam sa mám dívať?
"Och, tak teda prepáč!" Snažila som sa vyzerať vážne, ale nech už bola moja snaha akákoľvek veľká, proste som vyprskla a začala sa potichu smiať. No čo. Bola som už raz taká, zabávala som sa na každej hovadine.
"Hadov? Takže si milovník týchto tvorov? Máš aj nejakého živého?" Položila som mu hneď pár otázok, ktoré ma zaujímali. Takýchto ľudí predsa nestretávate každý deň, väčšina ľudí považuje hadov za nechutné, slizké tvory, pričom sú úplne rozkošné a príjemné na dotyk. Sama by som si ale doma netrúfla hada chovať.
"Nooo...keď tak nad tým premýšľam, dala by som si nejaké jedlo s mäsom. Je jedno aké. Proste nejaké." Pokrčila som letmo ramenami. Zo stoličky som sa ani nepohla.
"Ach, len tak ma napadlo...nezapnem nejaké pesničky? Pri nich sa varí vždy dobre." Ani som nečakala na odpoveď, vyrazila som priamo k svojej milovanej hifi vežičke, ktorú som tu mala už pár rokov, strčila som do nej CD-čko s mixom rôznym tvrdších pesničiek a po  tom, čo sa načítalo, sa bytom rozozneli prvé tóny nejakej metalovej pesničky. Uhádne Ren, o akú ide? Kto vie. Vrátila som sa späť ku kuchynskej linke, pričom som si rukami jemne bila do stehien v rytme pesničky.
"Táááák...majster šéfkuchár...čo to bude za jedlo?" Opýtala som sa zvedavo, možno si už vybral.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 16:42

"Nemyslím si, že by som vykrvácal tak rýchlo, že by sa ľudia nestihli nahrnúť do zábavného parku." *odpovie Ren trochu zamyslene, ale ďalej to už nerieši. Nemá zmysel riešiť "čo keby"*
"Odpúšťam ti.. Pre tento krát." *Ren sa rozhodne, že Cornelii odpustí jej urážku na jeho osobu, aj keď to v skutočnosti nebola ani urážka. A okrem toho, Ren sem tam dokázal byť naozaj suchár.*
"Nie, že by som bol priamo milovník hadov, ten dom stojí už vyše sto rokov, ja som ho nestaval. Ale či mám nejakého živého hada?" *Na chvíľu sa odmlčí a premýšľa, ako to povedať.* "Nejakého živého hada by som v tom dome určite našiel. Pravedobone aj iného, okrem seba." *dopovie s jemným náznakom úškrnu.*
"Takže jedlo s mäsom.. Čo povieš na Teriyaki Kura? Môže byť? Pikantné alebo menej pikantné?" *opýta sa jej na prvý recept, čo ho napadol, a mal naň chuť. Ani si nevšimol, že odišla skôr ako odpovedal na jej otázku o hudbe, a už niečo hralo. Ren to síce možno aj poznal, ale bol príliš zaneprázdnený nahrabávaním ingrediencií.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 17:16

"Tak to by som asi mala byť poctená, že mi pán...démon...odpustil." Až teraz mi doplo, že ja vlastne ani neviem, ako sa volá. Ako to, že ma to nenapadlo už skôr?! Tresla som sa rukou do čela.
"Asi mi odplávali aj tie posledné pozostatky slušného správania, pretože som sa ani len nepredstavila. Volám sa Corny." Zabudnúť na takú podstatnú vec. Čo sa to so mnou preboha v poslednom čase deje? Nyah, ale to je jedno. Občas sa i také stáva. Pri jeho odpovedi som sa len zaškerila, znelo to, ako keby ani nevedel, čo všetko vlastne doma má. Aspoň ja som to tak chápala.
"Ale no táák, no to snáď nemyslíš vážne. Ty a had?" Nevedela som, či to myslí doslovne alebo nie. Kto vie, aká je jeho špeciálna schopnosť, ak nejakú má samozrejme. Možno to však bolo myslené povahovo, čomu som akosi veriť nechcela.
"Môže byť, už dlho som to nemala. Tak teda, hmm...menej pikantné poprosím." Osobne som pikantné veci neobľubovala, trochu pikantnosti neuškodí, ale...proste nemám rada, keď ma páli huba tak strašne, že musím vypiť pol litra vody, aby to prestalo.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 17:32

"Vieš o tom, že akurát som sa ťa na to meno chcel spýtať?" *opýta sa s úsmevom* "Ja som Ren. A môžeš mi hovoriť Ren." *jeho úškrn ho stále neopúšťa* "Teší ma Corny, ale mám otázku, ak môžem. Corny, ako.. zo slovíčka z angličtiny? Kukuričný? Alebo je to len skratka?" *Pýta sa, pretože je predsa len trochu zmätený.*
*Po slovách "Ty a had?" sa len otočí k nej, a na chvíľu ochutná vzduch jazykom, tak ako to vlastne hadi robia vždy, keď vyplazujú jazyk.* "Ak ti toto a moje oči nestačia ako dôkaz, budem musieť prísť na niečo iné.." *povie pokojne a pustí sa do prípravy jedla. Porcuje mäso, robí omáčku a všetko to naokolo.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 18:01

"Nieeee! Vážne?" Pri tomto bolo toľko sarkazmu, že by sa snáď dal aj krájať nožom. Popritom som sa usmievala, zase ako blbec. Dnes už aspoň po stý krát. Akosi som tomu ale nevedela zabrániť.
"Nieeee." Zasmiala som sa, hoc skratku môjho mena takto ľudia brali pomerne často. Nikto sa teda nečudoval, keď ma niekto prezýval "kukurička".
"Moje celé meno je Cornelia. Corny je len skratka, ale nie si prvý ani posledný, kto si moje meno zamieňal s kukuricou. To by moji rodičia museli mať veľký zmysel pre humor, aby ma tak nazvali." Ja som ani nevedela ani, akí moji rodičia skutočne boli. Považovala som ich za hnusné anjelské svine. Vyvalila som na Rena oči, keď vyplazil jazyk, proste ako to robia hady.
"Ou. To mi úplne stačí, hadík." Ešte som sa divila, že ho nemá rozpolený. Predpokladala som teda, že aj jeho schopnosť má niečo s hadmi spoločné ale kto vie, možno som sa mýlila. Pozorovala som ho pri tom, ako pripravuje jedlo. Úplne sám. Pokrčila som ramenami, aj tak som bola lenivá, takže mi to nevadilo. Začala som si pospevovať slová pesničky, ktorá nám tu práve hrala.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 19:22

"Radšej ťa budem volať Cornelia. Páči sa mi to viac, a znie to podstane lepšie. Aspoň pre mňa." *odpovie pokojne, a s úplnou ľahkosťou odignoruje jej ťažký sarkazmus.* "Ale odkiaľ vieš, že ten humor tvoji rodičia nemali? Čo ak ho skutočne mali, len v tej dobe si ho ešte nechápala? Ak sa s snimi vlastne niekedy rozprávala. Neviem ako fungujú padlí anjeli, takže ospravedlň moju neznalosť." *Ren vyslovil slová svojej konšpiračnej teórie, a pri porcovaní mäsa na ňu pozrel, pretože chcel vidieť jej reakciu.*
"Som rád, že ti to stač ako dôkaz. Inak by som ťa musel pozvať k sebe. U mňa by si okamžite pochopila, že mám s hadmi spoločného viac ako by som chcel mať.." *zamrmle si pre seba a dodá* "A nevolaj ma prosím ťa hadík. Naozaj to nemám rád. Ďakujem."
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 19:37

"Volaj ma ako chceš. Mne je to jedno." Bola som zvyknutá na rôzne pomenovania, ale vzhľadom k tomu, že som sa nikdy ešte ako malá nestretávala s ľudskými deťmi, nemali sa ako môjmu "kukuričnému" menu vysmievať.
"Rodičia nepoznali slovo humor. Boli to len ďalšie zmanipulované ovečky, rovnako ako ostatní klasickí anjeli." Ktorý rodičia by sa zachovali ako oni, než tí, pre ktorých je vôľa Božia na prvom mieste, bez ohľadu na to, aké to prinesie následky? Mračila som sa. Možno preto, lebo spomienka na mojich rodičov...nie, nebola ma, svoj čin som doteraz neoľutovala, len...len bolo akosi nad moje chápanie, ako niekto mohol byť tak hlúpy.
"Hmmm...si si vedomý toho, čo si práve urobil, nie?" Odtrhla som pohľad od kuchynskej linky a upriamila ho naňho.
"Vzbudil si v ženskej zvedavosť. A čo to znamená v praxi? Že ti žena nedá pokoj, kým jej to neukážeš." Zaškerila som sa. Keby to nebol spomenul, k tejto téme by som sa už asi ani nevyjadrila, ale svojimi slovami vo mne vzbudil istý záujem o veci, ktoré tam skrýval.
"Jasné, jasné, ale keď ma budeš štvať..." Prižmúrila som naňho oči. Bola som mu schopná to slovo dokonca aj vtisnúť do tej jeho mysle. Myslela som to doslova, asi by to nebol príjemný zážitok, ale tak...on ma nenasere, pochybovala som o tom.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 19:50

"Oh, takže takto to funguje tam hore.. Ďakujem za lekciu." *odpovie pokojne, a pohľadom sa vráti naspäť k mäsu, no nie na dlho.*
"Čo som práve urobil?" *opýta sa Ren hneď, ako to dopovie.* "Chápem. Ale čo ak ti poviem, že to bol môj plán? Získať si tvoju zvedavosť, a tým ťa k sebe pripútať istým putom? Alebo ťa rovno prilákať k sebe, a tam splodiť iné plány?" *opýta sa Ren s konšpiračným úsmevom na tvári.*
"Neboj sa, zatiaľ sa nechystám nejako veľmi ťa štvať. Ale keby si sa náhodou rozhodla, že chceš naštvať mňa, pamätaj že momentálne pracujem s tvojím jedlom, a vieš čo symbolizujú hady, však?" *Priateľsky ju varuje pred samým sebou, pretože to považuje za správne. Nie, že by však to jedlo chcel otráviť, predsa ho bude jesť aj on sám.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 20:08

"Neďakuj, odrobíš." Preniesla som s úsmevom, pravdepodobne som to ani nemyslela vážne. Predsa len, čo by som len po ňom mohla chcieť? Maximálne tú pomoc s krídlami, ale to bolo za niečo iné.
"Hmm...pokiaľ je to v rámci istých medzí, nemám nič proti. Každopádne. Mal by si vedieť, že som schopná prekuknúť tvoj akýkoľvek plán." Ren to mohol hádzať na ten známy šiesty zmysel, niečo ako tušenie, ktoré žene nahováralo o čo ide. Rolu tu však hralo niečo úplne iné, o čom on nemohol mať ani len tušenia. Nemal ako zistiť, že som mu schopná prehľadať celú myseľ alebo mu len čítať myšlienky.
"Zatiaľ?" Uchechtla som sa. Takže niekedy neskôr to v pláne vážne mal? No to snáď nie, to bude ešte velice zaujímavé!
"Hmmm. Akosi sa neobávam toho, že by si sa ma pokúsil otráviť, aj keby som ťa nasrala. Povedzme ale, že ak by sa stalo, že by si mi tam niečo nechal, k žiadnemu "úrazu" by nedošlo." Opäť som sa pousmiala, pričom som ho pozorovala pri porcovaní mäsa. Kiež by to aj mne tak od ruky šlo, ako jemu. Keby totiž videl to moje porcovanie, asi by sa pošťal od smiechu.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 20:34

"Práve to odrábam, ako si môžeš všimnúť." *uškrnie sa, keď už dáva panvicu na sporák, aby to do nej nahádzal mäso, a popri tom robí aj Teriyaki omáčku.*
"Teraz ma naschval zaujíma, aký je tvoj rámec istých medzí? A ver tomu, že moje plány neprekukneš, ani keby si mi vedela čítať myšlienky. Zatiaľ totiž žiadne nemám. Budem ich mať až keď sa rozhodnem zrealizovať ich. Alebo skôr.. Rozhodnem sa zrealizovať ich, až keď na nejaké vhodné prídem." *odpovie s úškrnom, ale pohľad neodvracia od svojej momentálne práce.*
"Presne tak. Zatiaľ. Neznamená to, že sa chystám, ale nikdy nevieš, čo prinesie budúcnosť. A keby som sa ťa rozhodol otráviť, k akému žiadnemu úrazu by nedošlo, a prečo by k nemu nedošlo?" *opýta sa jej, a tento krát sa k nej aj otočí s nadvihnutím jedným obočím.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 20:47

"Ak by som ti to povedala, nemalo by to potom to svoje čaro. Budeš si to musieť zistiť sám." Odvetila som s úsmevom, pri čom mi do nosa udrela vôňa mäsa, ktoré sa práve pražilo na pánvičke. Presne na tej, ktorou som mlátila tých, ktorí mi žrali nervy. Mal by si dávať pozor, som nebezpečná nie len po psychickej stránke!
"Prečo by som ti mala vyzradiť svoje fígle?" Opýtala som sa ho na oplátku ja. Akosi som nemala dôvod k tomu oboznámiť ho s mojou schopnosťou, aj keď je pravda, že nebolo tak jednoduché ju využívať, ale kým som ju používala len na čítanie myšlienok a aj to len občas, bolo to ešte v poriadku.
"Hmm...začína to voniať dobre." Postavila som sa a z diaľky jedného metra len tak nakukla do pánvičky, na to mäso.
"Akosi sa už neviem dočkať." Uchechtla som sa, pričom som si sadla, alebo skôr sa oprela o kraj kuchynskej linky.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 20:54

(Budeme sa tváriť, že to mäso netreba marinovať hodinu v tej omáčke so všetkými ingerdianciami)
"Oh, keby som chcel, ja by som si to zistil veľmi jednoducho. Ale najprv by som sa rád najedol, keď už som tu." *poviem jej, zatiaľ čo robím mäso, ku ktorému potom prilejem marinádu a ostatné súroviny, a prikryjem panvicu, v ktorej to všetko budem dusiť*
"Prečo mi vyzradiť tvoje fígle? A prečo nie?Prečo neukojiť niečiu zvedavosť?" *opýtam sa jej pokojne.*
"A prestav si, že to ešte lepšie chutí ako vonia." *uškrniem sa, a opriem sa vedľa nej* "Za pár minút by to malo byť."
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 21:07

"Jednoducho? Hmm...keď myslíš, tak s to zisťuj." Znelo to tak ľahostajne, nebrala som to na ťažkú váhu, skôr som bola zvedavá na to, ako to vlastne chce dosiahnuť.
"Ak budeš dobrý, milý, slušný, možno ti to aj vyzradím." Vyslovila som svoju podmienku s úškrnom. Vážne by som mu to povedala? Bol by to vôbec dobrý nápad? Neviem.
"No to dúfam, možno sa v tom vyznáš, ale kto vie, či mi to bude aj chutiť!" Pochybovala som o tom, že nebude. Vyzeralo to skvele, vonialo to skvele, určite to bude chutiť skvele! Už som sa len modlila k satanovi, nech ubehne tých niekoľko dlhých minút. Aby som si trochu skrátila čakanie, zase som si začala spievať popod nos a pohybovať sa v rytme pesničky.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 21:34

"Hranice človeka sa dajú zistiť veľmi ľahko. Stačí jednoducho postupovať požadovaným smerom." *uškrnie sa, ale túto tému už nechá tak.*
"A ak nebudem dobrý milý slušný, tak čo?" *opýta sa Ren pobavene, ale zároveň zvedavo. Bolo to dlho, čo nekomunikoval s nikým okrem hadov, alebo včera s tou lovkyňou.*
"Ver mi. Ja varím pre bohov, satanov, allahov, diablov, luciferov, budhov, leviathanov a belialov, pre Jehovu, a vlastne pre kohokoľvek, koho exstencia je pre smrteľníkov otázna. A všetkým to chutí, takže by to mohlo chuťiť aj tebe." *odpoviem jej, a skontrolujem mäso.*
"Vyneste taniere a príbory, jedlo je hotové." *poviem nahlas, a privoniam si k panvici.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru