Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Okolie mesta - Stránka 3 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Okolie mesta - Stránka 3 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Okolie mesta

+8
Misaki Aisu
Deamon
Alex Inubashiri
Mika(zuki)
Kazu
Ren
Cornelia Blackwood
GAME MASTER
12 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 19:17

Za normálnych okolností by som sa určite nezosypal takmer celou váhou na nejakú babu. Ani som nevedel, čo sa deje, no to už ona bola u stromu a nejako som sa spolu s ňou dostal až na zem. Pomaly ale iste som začínal naberať vedomie. Ležal som na dačom naozaj mäkkom a príjemnom, preto som to rukou objal. K tomuto pocitu sa mi ešte pridala vôňa, ktorá bola naozaj intenzívna. V tom som si uvedomil, že to na čom som ležal bolo asi živé, lebo sa pohybovala pri dýchaní. Už mi asi došlo, že čo sa stalo a ja som sa bál otvoriť oči. Najprv som povolil objatie a trocha sa odtiahol. Nakoniec sa mi dokonca pošťastilo, ako prvé objaviť jej tvár a oči. Neuveríte, ako trápne som sa teraz cítil, dokonca ja, čo som sa ešte nikdy nečervenal som cítil, ako mi stúpa krv do hlavy. "Ehm ... p-prepáč..." Ak toto niekomu povie, asi ju zmrazím hneď v tom momente.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 19:32

Snažila se ho tak nepřímým způsobem probrat, ale dlouho se nepohnul, dokud neucítila objetí, myslela, že je snad v bezvědomí a měla by dělat něco víc. Když se ji však dotkl, cukla sebou. Obvykle na sebe nenechala nikoho sahat, už by byl nepěkně popálený, ale u něj to tolerovala, přeci jen tu byl něco jako...Na výcviku. Zakoktal se a zčervenal, což ji k němu nějak nesedělo, a tak jen zadržovala smích, "však v pořádku, myslela jsem, že tě budu muset křísit...Umělé dýchání nebo tak," řekla naoko vážně, ale v duchu se smála. Musela si rýpnout, když tu byl tak bezbranný, najednou. Neměla v plánu to nikomu říct, nic by z toho neměla a také by to vlastně nemělo smysl, proč by to dělala? Koho by to zajímalo? Jen jak se tak na něj dívala, respekt z ní měl stále, ale pokrok tu znát byl. Více s tím pravděpodobně už neprovede.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 19:39

Nie nebol som až taký bezbranný proste to bolo čisté zazmätkovanie. Odtlačil som sa od nej a sadol si na zadok pri čom som ju naozaj ráznym urazeným pohľadom pozoroval. "Začínam ťa nenávideť." To nebola vôbec žiadna pravda ale ukázal som toľko svojich stránok, ktoré som ani netušil, že som mal. Vedel som, že čoskoro budem zasa v normálne a dokážem byť, aký som normálne. Kto by povedal, že takéto city v sebe mám, bolo to zvláštne. V tom som si uvedomil, že sa netrasiem, nemám zrýchlený dych a jediné, čo som teraz cítil už nebol ani tak strach ale skôr zahanbenosť a rešpekt k osobe predo mnou. "Ak o tom skúsiš niečo ceknúť..."  Pohrozil som jej teraz ale nie príliš agresívne, skôr bolo vidno, že som sa za to hanbil. "Ja sa takto normálne nesprávam, to je určite ... vedľajší efekt...." Niečoho, čo som nedokázal identifikovať.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 19:49

S úsměvem se na něj dívala, když se takhle urazil, byl to ale úsměv, který by každou sekundu měl přejít ve smích, "Ále nepovídej Kazumo, tvé herecké schopnosti se nezapřou...Nemůžeš mě nenávidět," to jí říkalo její sebevědomí, šestý smysl, všechno v ní... "A i kdybys snad začal s takovými emocemi vůči mě... Něco mi dlužíš," teď už se zasmát musela. S vážným výrazem si ho prohlížela, což u ni bylo něco vzácného - většinou se smála a usmívala, ale jeho chování bylo...zvláštní. Styděl se, alespoň na to vypadal, "nemám k tomu jediný důvod," ujistila ho a koukla mu do očí, aby tato slova potvrdila, "možná tě to vzdorování vyčerpalo, to je normální...Ochlazování vzduchu, strach, přemáhání se - všechno se to nastřádá," vysvětlila a povzdechla si. "Každopádně to vypadá, že už neutíkáš," uculila se a spokojeně zahýbala oušky. Tohle pro ni byl doping, cítila se užitečně.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 20:14

"Za to, čo mi spôsobuješ ver, že môžem. Nikdy som nedal na javo takto svoje city." Privrel som oči a dal som sa do kopy. Zasa som ich otvoril a pozeral na to krásne stvorenie predo mnou. Ani som si to neuvedomil ale začal som na ňu pozerať pomerne vľúdnym, no až zamilovaným pohľadom. V tom, sa mi aj ona pozerla do očí a niečo vo mne proste hrklo. Pomerne milo som sa na ňu teraz usmial a trocha sa k nej prisunul. "Neverila by si mi ... ale ja neutekám lebo som su uvedomil, niečo dôležité" Môj pohľad bol úprimný bez štipky klamstva, moja slová boly môjho pravého ja, ktoré ako keby začalo objavovať, čo sú to pocity vlastne zač. "Keď sa na teba pozerám, srdce mi ide vyskočiť z hrude. Cítim, sa ako na ihlách a ja neviem čo zo sebou." Kľadol som si pred ňu na kolená a ruky som položil vedľa jej tela na kmeň, takže nemohla ako újsť mojím pohľadom a mojim úprimným pocitom. "Viem, že mi neuveríš, lebo je to taká rýchla zmena ale vieš, citom neporučíš." Zasa som sa trochu začervenal a uhol tentoraz pohľadom. "Uhranula si ma svojím roztomilým zjavom. Tvoje správanie a to, ako si sa mi snažila  pomôcť si zaslúžilo moje srdce." Určite musela počuť o bytostiach ale aj ľudoch, ktorý sa dokázali zamilovať na prvý pohľad alebo dokonca v priebehu pár minút a ja som bol toho príkladom. Každé moje gesto, všetko nasvedčovalo tomu, že je to vážne tak. "Neodsudzuj ma prosím a daj mi šancu ťa presvedčiť o tom, že si ťa dokážem získať aj ja tak, ako si si ty získala mňa." Priblížil som sa svoju tvárou k tej jej. Vyzeralo to, ako keby som ju chcel pobozkať ale na to som vyzeral až príliš neškodne bezbranne a odovzdane. Odovzdával som sa práve do jej rúk.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 20:28

Vážně mě nenávidí, huh? Napadlo ji a opravdu by tomu v tuhle dobu i věřila, dokud tedy nezavřel oči a znovu je neotevřel. Jeho pohled se změnil. Možná tam zůstávala trocha respektu, strach byl dočista pryč, objevilo se v jeho modrých očích ještě něco dalšího, hřejivého (kupodivu, trošku ironické, vím, ale bylo to tak), přesto to ale Mika nedokázala identifikovat. Co je to zač? Napjatě poslouchala jeho slova, dech se jí zatajil, v podstatě se lekla nebo něco podobného. Cukla sebou, stáhla ouška a vytřeštěně se na něj dívala, skoro jako na přízrak, "P-počkej... vydechla zaskočeně, "nenávidíš lišky, nenávidíš teplo, tohle je špatně," zamrkala, jak mohla čekat, že to dopadne takhle? Byla zaskočená, vyděšená, hlavou se jí motalo mnoho dialogů, spousta myšlenek, no žádné nenašly mozek. Zachvěla se a snažila se kouknout do strany, hlavně se nedívat na Kazumu, najednou byla nervózní z toho, co se stalo. Ne, že by byla nějak rozpačitá, spíš to překvapení s ní dělalo divy. Její zorničky se podívaly vedle na kmen stromu, kde právě byla Kazumova ruka. Svou dlaní se zapřela o zem, zakroutila hlavou a zvedla se ze země. Tohle je...Špatně, ne? No, jistá si tím nebyla, ale to zaskočení způsobilo, že se rozeběhla o pár metrů dál - teď nebyla schopná na něj jen tak pohlédnout. Prostě byla zmatená z vývoje téhle situace. Kdo to mohl čekat?
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 20:39

Asi som ju svojimi pocitmi príliš nepotešil, čo som skonštatoval vďaka jej prekvapene reakcii. Vedel som, že mi moje city neopätuje ale z nejakého dôvodu som k nej bol úprimný od samého začiatku? "Ja ... viem ale sama si hovorila, že nie každý je rovnaký no nie?" Vyzerala pomerne vystrašene a toho som sa dosť bál. Začala sa stavať na nohy a ja som sa odsunul, aby som jej v tom nebránil. Pozeral som k nej a myslel som si, že už utečie. Našťastie zastavila a ja som to musel napraviť. Ak to nechám tak, už ju určite neuvidím. Vedel som preto, čo musím urobiť. "Prosím... neutekaj." Prehovoril som už trocha nesvoj. Musel som sa ukľudniť, aby som vedel dobre niečo zahrať, tak som sa musel ukľudniť ale teraz to nešlo. Nahodil som taký rádobo falošný pobavený  úsmev a pokračoval som. "Nemusíš zdrhať, len som si z teba strieľal." Prehovoril som pomerne presvedčivo. "Ty sa necháš tak ľahko napáliť." Radšej v sebe všetko pochovať a ututlať, v tom som bol dobrý. A potom môcť pozorovať jej krásu z blízka, to bolo to, čo mi zatiaľ stačilo. Myslel som si, že by nemala byť schopná čítať moje pravé pocity, lebo som jej ukázal toľko tvárí, že pre ňu muselo byť ťažké rozlíšiť, čo je čo ale priznal som sa jej, že som herec, takže by tomu mohla uveriť.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 20:49

Jen překvapeně vydechla. Vážně...Vážně použil její slova proti ní samotné? Obvykle by se při něčem takovém urazila, každopádně teď následoval zahanbený pohled a uhnutí do strany. Chvilku mlčela a nepravidelně dýchala, jak se snažila rozdýchat prvotní šok, no, pak se zvedla. Byla ráda, že ji pustil, a tak se snažila utéct. Ne daleko, něco si totiž uvědomila, Kazuma... Chodí do stejné třídy, přeci ho budu potkávat, každým dnem ve třídě, takhle... Pak zaslechla jeho hlas a otočila se. Řekl, že si z ní střílel, a tak se ušklíbla, ale přemýšlela, Vážně jsi tak dobrý herec? Hraješ to teď nebo jsi to hrál předtím? vykročila k němu, skočila mu na to, pravděpodobně. Jakmile došla k němu, zdvihla ruku - vypadalo to, jako by mu snad chtěla vypálit. Výhružně se mu dívala do očí a přiblížila se dlaní k jeho tváři. Zastavila se těsně před ní, a pak ruku spustila opět podél těla, "ach, jsem moc důvěřivá, máš pravdu...Pche, napálil mě kluk jako jsi ty," pronesla napůl uraženě, ale spíš umučeně. Její srdce se však upokojilo. Zapřela se o strom a vyčerpaně přivřela oči. Huh, jsi krutý, víš to?" nevesele se zasmála a zaklonila hlavu tak, jak jí to kmen stromu dovolil.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 20:58

Pozeral som na ňu a čakal, kým sa s tým vyrovná. Ja som cítil takú zvláštnu bolesť, no rana nikde nebola. Bude lepšie na to ísť pomaly a aj keby nič ... však prežil som aj horšie no nie? Pomyslím si a snažím si udržiavať ten istý výraz, aký som mal. Ešte že som mal toľko skúseností v tom hraní. Nepovedala mi nič no začala sa približovať. Myslel som si, že už schytám, čo by som si zaslúžil za hranie niečoho takého ... ale určite by zdrhla. "Ja viem napáliť kohokoľvek." Vyplazím na ňu pobavene jazyk. Pravda, všetky emócie, ktoré som odteraz prejvavoval boli len hrané, klamstvo. Medzi tým sa oprela o strom a privrela oči. Na chvíľu som na ňu pozrel na polovic smutným a zamilovaným pohľadom. V túto chvíľu som si prial, aby ma dokázala lepšie čítať. Priblížil som sa k nej už zasa s tým hraným pobaveným pohľadom. "Bolo to trošku kruté ale tak neveril som, žeby si ku mne niečo cítila, tak som to musel skúsiť." Skôr som ju aj tak trochu oťukával, aby som zistil, ako na tom vôbec som a čo si o mne teraz myslí.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 21:10

Opravdu mu na tuhle jeho novou přetvářku skočila, opravdu to byl mistr lží, to je pravda. Jen tak si to nepozorně nakráčela k němu a ještě byla uražena. Kdyby znala jeho pravé pocity, pravděpodobně by teď její chování bylo úplně jiné. Jen tak tak udržela ruku, aby mu jednu nevrazila - tohle opravdu nebylo vůbec pěkné. "Hmm...Ale je to trochu kruté, nemyslíš? Toto je má odměna...Za pomoc, ušklíbla se nad těmi slovy, ale jakoby je hodila za hlavu. Prostě se jen opřela o strom a přivřela oči, snažila se uklidnit, takový ten zenový klid - to mohlo být fajn. A proto oči otevřela až, jakmile ucítila Kazumův dech, "Um, promiň, trošku jsem to možná..." Proč se omlouvám?...Přehnala s reakcí, povzdechla si a namířila si to k jeho očím, prostě...Jsi mě vyděsil, to je všechno - a pak mi řekneš tohle a mé zmatení má vystřídat vztek? Nebo něco podobného, ušklíbla se, ale přitom sklopila pohled.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 22:09

Vyzerala naozaj urazene aj keď to som práve spôsobiť nechcel ale aspoň neodišla. "Ja viem, prepáč..." Nezmohol som sa k tomu na viac, ako toto. Bola opretá o strom so zatvorenými očami a ja som ju hypnotizoval pohľadom. "Prehnala? Hm a čo ťa na tom vlastne vyľakalo?" Sklopila pohľad  a ja som sa pozrel bokom. Myslel som si, že mi to hranie pôjde ale strácal som elán a veľmi rýchlo. Ja som sa nechcel na nič hrať ale ... ona by ušla. Takú dilemu som ešte nezažil. Čo mám akože teraz robiť, Bude si o mne myslieť, že som len klamár, neviem, ako z toho vycúvať. Nevedel som, čo som mal urobiť, preto som sa radšej na ňu ani nepozeral. Pozeral som bokom tak, aby mi teraz nevidela do tváre, lebo som sa nevládal správať ako doteraz. Spanikáriť a zahrať takú kravinu. To začína byť akési mojou súčasťou. Skôr succuba, ako líška .... Takto mi pomotať hlavu, to bolo kruté.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 22:45

Když se zatvářila tak uraženě, okamžitě se jí omluvil, a tak si jen tiše povzdechla, "neomlouvej se, ty blázínku," pověděla ještě se zavřenýma očima, uchechtla se a prohrábla si stříbřité vlasy, přičemž zavadila o jedno z liščích oušek, které sebou jakoby nespokojeně škublo. Pak opět zaměřila svůj kukuč na Kazumu. To už se díval stranou, protože se zeptal na to, na co se mu chystala odpovědět. Poprvé se jen nadechla a vydechla, pak se ale odhodlala, "ten...Sled událostí, nejdřív mě nenávidíš, potom mě miluješ,...Tebe by to nevyděsilo, kdybych ti udělala něco takového Teď už bylo naprosto jasné, že mu na tohle naprosto skočila, jinak by se samozřejmě neptala na něco takového. Vypadalo to však, že naštvaná už tolik není. Máloco ji dokáže na delší dobu naštvat, už byla taková, poměrně rychle odpouštěla. Hodně věcí, ne však všechno. Nenáviděla zradu, toto se však ještě dalo tolerovat.
Už se na něj opět dívala s úsměvem. Vůbec netušila, že ho nějakým způsobem týrá, spíš si myslela, že je to naopak.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 22:53

Nie nemohol som s tým nič urobiť, už by mi aj tak neuverila, takže by to bolo asi jedno. Vypočul som si, čo povedala a ja som na ňu pozrel. Žiadne hranie v tom už nebolo. Pomaly som k nej kráčal a rozmýšľam, čo jej vôbec poviem. "Aj tak ťa nenávidím, za to, čo mi robíš... to vážne nevieš prehliadnuť klamstvo od pravdy?" Povedal som vyčítavo no pomerne nie príliš radostným hlasom. Asi nevedela, čo sa zasa deje, však som sa tu menil, ako toto letné počasie. "Vedela by si vôbec poznať, moje pravé ja?" Určite nedokázala a to ma ničilo ešte viac. Určite tá rychlá zmena by zmiatla každého ale kto by dokázal takto skvelo zahrať také pocity?  
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 23:01

Vypadala ještě zmateněji, po jeho slovech, "co..." zamrkala s pohledem na něj, tedy těkala očima mezi ním a okolím, "jsem z tebe zmatená...Kazumo?" možná čekala, že ji poradí, ale teď to zase vypadalo, jako by něco hrál, anebo to vypadalo, jako by se ji snažil přesvědčit o tom, že hrál to, co tvrdil, že nehrál...Eh, jak komplikovaně zmatené. Nebyla hloupá, ale přestávala se tu v tom orientovat. A on byl dobrý herec. Měl pravdu - co je pravda? Co je lež? Řekni něco. Něco, co bude dávat smysl, notak, žadonila v duchu, ale nahlas to neřekla. Na to, co řekl potom, jen naprázdno otevřela pusu, zatraceně...Má pravdu, uvědomila si, a proto sklopila pohled, přitom se jí v očích zaleskly slzy. Ne, to Kazuma nemusel vidět. Nevěděla, jak dobrý je to herec, ale byla si jistá, že jedno z jeho chování byla velká lež. Po tomto, co ji ale teď tak, až skoro zoufale, řekl, si popravdě nebyla jistá jaká. A to už si myslela, že to ví... Ne, zase ji zmátl.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 23:09

Vedel som, že nebude chápať, že ju to zmätie ešte viac ale možno to tak bude lepšie. Pri jej otázke som si len povzdychol a pozeral odovzdane na ňu. "Neviem, či niekedy budeš schopná to prekuknúť ale čo to má za zmysel? Všetci sú ale taký, nikto neviem aký naozaj som ... ale môžem si za to sám." Áno mohol som si za to sám, že som ľudom ukazoval, len to čo som chcel ja ale na druhú stranu som nikdy necítil tak hrejivý pocit pri pohľade na niekoho iného. Nevedel som, že sa jej drali do očí slzy, inak by som jej neprikladal k tomu ešte viac a radšej ju nechal. "Toľko pocitov, čo sa vo mne teraz mieša, som ešte nezažil a ja ... už neviem ani čo s tým." Tiež som bol zmätený a nevedel som si rady, čo s tým.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 23:17

Ne, nechápala. Opět byla u toho - tolik myšlenek, tolik návrhů na správný úsudek, ale jako by žádný nebyl správný, anebo všechny. A Kazuma jí neměl očividně v plánu říct konečně něco, co by dávalo smysl. "umm..." její hlas by se chvěl, a proto se nezmohla na víc. Nevěděla, jak si takovou odpověď neodpověď bude brát Kazuma, a přitom ji na tom záleželo. Co je tohle za pocit? Zoufalství? Nezdvihla hlavu, jen cukla pohledem do strany - rychle, aby si Kazuma nevšiml slz v jejích očích, opravdu to pravděpodobně bylo zoufalství, ne přímo smutek. V podstatě neměla z čeho být smutná, spíš cítila... Že něco nemůže, i když se o to snaží, taková frustrace. Nezvyk. Ona byla ta, co většinou dokázala odhadovat situace, tak co ji tu zmátlo? Snažila se uklidnit svůj hlas, aby alespoň něco vydechla, "Pocity...Jaké to jsou?" hlas se jí přece jen trochu zachvěl, a tak si v duchu zanadávala sama sobě, že raděj nebyla zticha úplně.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 23:28

Hoci som jej toho povedal toľko, nepovedal som pri tom nič. Nedokázal som tentoraz čítať jej stav, lebo som jej nevidel do tváre a takto, keď ešte nič nehovorila, tak sa to počuť nedalo už vôbec. Zvláštne bolo to, ako sebou ucukla, stále sa vyhýbala môj pohľadu. No to už som ale počul jej hlas, ktorý mi to trocha objasnil. Určite som ju týmto správaním musel pobúriť, no mne sa skôr teraz zdala smutná ale prečo? Nedalo mi sa na ňu takto pozerať a hoci som nevedel, že sa jej chce plakať predsa len som k nej pristúpil a objal ju oboma rukami. "Také, ktoré mi nikto neuverí ... lebo kto mi uverí, že som sa zahľadel do niekoho, koho som sa predtým bál?" Nemusel som povedať, že to je práve ona, bola určite dosť chytrá na to, aby to zistila. "Len... ty si chcela újsť a ja som spanikáril a tak som radšej zahral ... inú osobu." Je nemožné, aby ona ku mne mohla niečo cítiť. Tak naivný som nebol, hoci som teraz dal zabrať svojmu ja, ktoré je v podstate dosť labilné s takým štýlom života, ako mám ja. "Ale nič si z toho nerob. Nebudem o tom už hovoriť a budeš na to môcť zabudnúť." Mika bola až príliš hodná a dôverčivá a toto by som od seba bral, ako citové vydieranie, lebo by určite nechcela ublížiť mojím citom. Ak som sa mýlil, tak nech im len dá, zaslúžia si to.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 23:48

Ten Kazuma... Dlouho ji nechával zmatenou, anebo spíš ji zmátl, když už si myslela, že zmatená není. Taková komplikovaná situace... Snažila se uhýbat jeho pohledu, aby neviděl slzy, které potlačovala. Nenechala je stéct dolů, a proto měla jen hodně skelné oči. Upřeně ji sledoval, a proto věděla, že si slzy nemůže ani setřít a podívat se na něj. To bylo dilema. Cítila objetí, a tak využila té příležitosti, položila si hlavu na Kazumovo rameno a setřela slzy. Kupodivu ani nebyl tak ledový jak čekala, "Mateš...mě," zasmála se, ale trošku nevesele. Nebyla tak dobrá herečka jako on, a tak to bylo pravděpodobně znát. Proč...proč mi to nedošlo?! Však to bylo úplně jasné, tak proč... přivřela oči, zlobila se teď sama na sebe. Nenapadlo ji to, právě proto, že byl tak dobrý herec, anebo nechtěla, aby ji to napadlo? "Promiň, promiň mi to," zašeptala. Prostě ji bylo trapně, že ho donutila k takové přetvářce. Měl pravdu, odešla by. Pravděpodobně by ji viděl poté ve třídě, ale co potom? Jaký by na něj měla pohled? Stejně tak...Jak by na něj pohlížela, kdyby to nechal tak a dělal, že nic necítí? Pak by pravděpodobně stejně vybouchl, kdyby ji každý den viděl ve škole.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Sat Aug 22 2015, 00:09

Nebol som ledový kvôli tomu, že som zámerne zvýšil svoju teplotu predtým, než som ju objal. Predsa len som nechcel, aby ju tu objal ľadový stĺp. Nič som jej nepovedal ani na jedno z toho. Len som ju držal v narúči z ktorého som ju nechcel pustiť, lebo som vedel, že ju pustím a už sa mi ju nepodarí takto držať. Potom som od nej pomaly odstúpil, prstom zdvihol jej tvár a jemne ju pohladil. Bez slov som sa otočil a pomaly kráčal preč. "Maj sa pekne ..." Čas lieči všetko a dúfal som, že tak, ako to prišlo tie neznáme pocity, tak aj odídu. Ale mal som tušenie, že to tak ľahké asi nebude.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sat Aug 22 2015, 00:21

Jak ji takhle držel, v podstatě ji bylo fajn, přestože to nečekala. A on se ze strachu dostal až k tomuto. Chvilku mu to trvalo, odtáhl se a pohladil ji po tváři. Ani se nehnula, ale překvapovalo ji, že ji nic nepověděl, a tak jediné, co od něj slyšela, byla slova rozloučení. "Kazu!..." vydechla, když už odcházel. Cítila se... Zatraceně na nic, v podstatě. Řekněme, že si spoustu věcí vyčítala, za spoustu svých dedukcí, mylných, na sebe byla naštvaná. Sledovala, jak odchází, sklopila ouška a rozhlédla se okolo. Přesto věděla, že se znovu setkají, vždyť chodí do stejné třídy. Pokud neudělá Kazuma něco šíleného, uvidí se ve škole. Nejhorší na tom bylo, že netušila, co udělá, nikdy. Zvláštní démon... pomyslela si a pozorovala, jak pomalu odchází.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Sat Aug 22 2015, 18:04

Akosi som neodhadol tak dobre svoju vlastnú osobnosť, ako som si myslel. Skrývať a potláčať city je pre normálneho smrteľníka veľmi ťažké a ak to robíte celý život určite nastane raz skrat a všetko to výjde na povrch a môže sa stať niečo také, ako mne teraz. Nikdy predtým som žiaden takýto silný pocit necítil, nebol som v živote zamilovaný ale až teraz? A do takmer neznámeho dievčaťa, ktorá sa mi snažila pomôcť zo strachom. Asi by som sa jej bál určite doteraz, ak by sa nestalo, to, čo sa stalo. Už som bol na odchode a myslel som si, že sa vytratím ale v tom som počul, ako na mňa zakričala. Nevedel som, či sa mám naozaj zastaviť a s veľkými pochybnosťami som to urobil. Chvíľu som tak stál a otočil sa na ňu. "Copak?" Opýtal som sa jej pomerne normálne, lebo som ešte nebol tak ďaleko, aby som musel kričať. Zdala sa mi pomerne smutná alebo nahnevaná? Niečo medzi tým a to sa mi akosi nepáčilo. "Nemusíš sa tým trápiť, je to moja hlúposť." Ako počula nikomu som neveril, takže to muselo znamenať, že som bol až doteraz uzavretý do seba a hral "divadielka". Preto som si aj teraz myslel, že sa budem môcť vrátiť do starých koľají. Nepredpokladal som, žeby ona ku mne mohla cítiť nejaké city, keď som ju dnes stretol. Možno, ak by som sa o ňu posnažil a ... skúsil ju niekam pozvať ale, chcela by vôbec niečo také?
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sat Aug 22 2015, 19:13

Ne, nebyla naštvaná - aspoň si to nemyslela. Spíš toho na ni dnes bylo hodně, ten zmatek stačil k tomu, aby psychicky vypadala poměrně nevyrovnaně. A smutná? Možná trochu byla, ale ne z důvodu, kterému by to Kazuma mohl přikládat, spíše byla navztekaná na sebe, anebo ne. Ona být naštvaná neuměla, a proto cítila smutek, ne však kvůli svému trápení, spíš si myslela, že ublížila Kazumovi tím, že nedokázala odhadnout, co cítí, a ano, proto byla smutná a její úsměv nezářil tak jako obvykle. Sáhla do kapsy a cosi teď pevně svírala v ruce. Po jeho slovech sklopila pohled, zakroutila hlavou a po pár vteřinách hlavu zvedla a s úsměvem vepsaným ve tváři se ho prohlížela. Bylo tohle herectví? Nějak to na ni nesedělo, tak pravděpodobně ne, "Postřeh!" se zářivým úsměvem mu hodila nějakou věc, kterou doteď svírala v ruce, "Opatruj se, Kazumo...Brzy se uvidíme," ujistila ho s úsměvem, a pak se otočila zády a pomalým krokem odcházela z tohoto města. Něco z ní spadlo, jakoby kámen ze srdce - cítila se o maličko lehčí než před chvílí.
Kdyby se Kazuma podíval, co mu hodila, viděl by malý přívěsek lištičky:
Lištička:
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Sat Aug 22 2015, 22:13

Pozeral som na ňu a so zajatím som si ju prezeral. Nečakal som, že z ničoho nič sa usmeje ale nezdalo sa mi to, ako hrané ale už som si nebol ničím istý, takže som to nemohol povedať z istotou. Chytil som, to čo mi hodila ale ešte som na to nemal čas pozerať. Keď sa so mnou rozlúzlúčila zamával som jej a pozrel sa do dlane. Usmial som sa sám pre seba a rozmýšľal, kam si ten talizman od nej dám. Pomaly som kráčal preč ale nevedel som kam ...
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Alex Inubashiri Tue Aug 25 2015, 15:30

*zatiahla Deamona až sem. Potom s roztrasenými nohami spadla na zem a pustila ho. Zrýchlene dýchala. Pomaly sa začala premieňať späť do svojej podoby.*
Alex Inubashiri
Alex Inubashiri

Poèet pøíspìvkù : 269
Join date : 18. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoAlex
RasaRasapolodémon
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie5
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Deamon Tue Aug 25 2015, 15:51

*Zvednu jí na nohy a vášnivě políbím* Děkuju za záchranu.*poděkuju jí lehce udýchaný a vezmu jí do náruče*
Deamon
Deamon

Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 18. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoDeamon
RasaRasaPolodémon
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze14 700

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie5
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 3 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru