Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Budova Internátu EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Budova Internátu EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Budova Internátu EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Budova Internátu EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Budova Internátu EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Budova Internátu EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Budova Internátu EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Budova Internátu EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Budova Internátu EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Budova Internátu

Goto down

Budova Internátu Empty Budova Internátu

Příspěvek pro GAME MASTER Sun Aug 16 2015, 11:10

V tejto budove sú ubytovaní žiaci, ktorí nemajú vlastné bývanie. Izby sa vybavujú tu, a zároveň sa tá aj pokecať, či už v hale alebo na chodbách internátu.
Keď si vybavíte izbu, spravte si topic v obytnej zóne, nie tu!
GAME MASTER
GAME MASTER
Admin

Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 26. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoGAME MASTER
RasaRasaNadradený všetkým
VekVekVysoký
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Najvyšší
PeniazePeniazeinifnite

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila150
ObranaObrana150
Útok na diaľkuÚtok na diaľku150
EnergiaEnergia150
ŠťastieŠťastie150
OdolnosťOdolnosť-150
TrestTrest

https://yokaiacademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Budova Internátu Empty Re: Budova Internátu

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 15:04

Stojím s cestovní taškou přes rameno před budovou internátu. Chtěl jsem si sehnat vlastní bydlení, ale nikde jsem nenašel vhodný nájem. Tak tedy stojím venku, sluníčko svítí a mírný vánek si pohrává s mými krátce střiženými vlasy. Zvedám ruku a prsty si projíždím tu bujnou hřívu, kterou jsem zdědil po otci. No, můžu tu stát celý den, ale ten pokoj mi nikdo nevybaví. Vcházím tedy do budovy internátu.
Za dveřmi je prostorná místnost, kde za přepážkou – která mi připomíná prodejní budky s lístkami na vlak – sedí postarší dáma a zrovna teď si čte knihu. Zvedá oči od knížky a prohlíží si mě. Jakmile si uvědomuje, že mě nezná, záložku strká do míst, kde přestala a knihu zavírá. Stoupá si a usmívá se na mě. „Mohu vám nějak pomoci?“ ptá se.
Přistupuji k ní, abychom na sebe nemuseli křičet. Pokládám cestovku na zem. „Dobrý den. Rád bych se tu ubytoval. Budu zde chodit na akademii,“ říkám jí a přemýšlím, jestli ví, jaká akademie to je.
Pokyvuje hlavou. Chvíli se přehrabuje na stole a posléze vytahuje nějaké listy cvaknuté dohromady. „Zde je domovní řád. Radím vám, abyste si ho dobře přečetl.“ Podává mi onen dokument. Udiveně se na něj dívám. Určitě to má nejmíň pět stran. Jsem zvědav, co tam všechno zakazují. Hned se do něj začítám, protože nic dalšího neříká.
Za prvé. Podmínky ubytování. Přeskakuji, tohle mě nezajímá. Už jsem si zjistil, že internát mi vyjde levněji. Za druhé. Úhrada nákladů za ubytování a stravování. Opět přeskakuji. Tohle mi určitě vysvětlí ona. Za třetí. Práva ubytovaných žáků. Znovu přeskakuji. Tuto část si možná přečtu později. Za čtvrté. Povinnosti ubytovaných. Dodržovat domovní řád… Svědomitě se připravovat na vyučování… Dodržovat pravidla bezpečnosti a ochrany zdraví… Dodržovat zásady slušného a ohleduplného chování… Usmívám se a zbytek si jen letmo pročítám. Za páté. Je zakázáno. U této sekce se zastavuji. Ve všech prostorách kouřit, pít alkohol, brát drogy a jiné omamné látky. Přechovávat střelné, bodné, sečné a jiné zbraně… Hrát hazardní hry… Přechovávat na internátu zvířata… U této pasáže se musím hlasitě zasmát.
„Haló.“ Volá na mě paní. „Vnímáte mě?“
Zvedám k ní hlavu. „Promiňte, říkala jste něco?“ ptám se trochu zahanbeně. „Začetl jsem se.“
„Ptala jsem se vás, jestli chcete pokoj sám pro sebe nebo do páru.“
Chvíli se zamyslím. Kdybych měl na pokoji jinou osobu, tak by mi to nevadilo. Problém by byl, až by mě lépe poznal. „Myslím, že jen pro sebe by mi vyhovoval nejlíp.“
Pokyvuje hlavou a něco si čmárá do papírů. Pak se mě ptá ještě na nějaké otázky a já poslušně odpovídám. Po chvíli má všechno vyplněné a znovu se na mě usmívá.
„Tak tedy. Váš pokoj bude ve druhém patře až na konci. Je to číslo dvě stě čtrnáct.“ Podává mi klíče. „Přeji vám hodně štěstí ve škole!“ Říká, ještě než odcházím. Děkuji jí za milé přání a odcházím do svého pokoje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru