Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Námestie        - Stránka 7 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Námestie        - Stránka 7 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Námestie        - Stránka 7 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Námestie        - Stránka 7 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Námestie        - Stránka 7 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Námestie        - Stránka 7 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Námestie        - Stránka 7 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Námestie        - Stránka 7 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Námestie        - Stránka 7 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Námestie

+3
Kazu
Shiki
GAME MASTER
7 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 18:50

Otvorila som ústa do korán. čo to po mne chcel? To bolo podvádzanie pche.. že striptíz zo všetkým oblečením? Strelila som ešte jeden post po Arisu. Čo sa nejak dohodli keď boli na sebe? Či? Nachádzala som sa vo veľmi zlej situácií. Mala som na sebe tri kusy oblečenia.. kozačky, nohavičky a podprdu. On mi mal zadať tri úlohy a všetko to zhrnul do jednej.. shit dokonca ovládal aj matiku. Čo som mala robiť? Utiecť? Nebola som predsa len srab. 
"Na toto sa musím napiť." Zamrmlala som, po čom som z boxu pod sedačkami vytiahla nejaký tvrdý chlast, z ktorého som si odpila. Následne som len začala ťukať do ovládača od telky a hĺadala som tam nejakú dobrú pesničku. Nechcela som nič sladké, pomalé a ani nič čo by malo moc spoločné s technom. Tak som vybrala znova ten rokovejší štýl, taký zábavnejší, pri ktorom sa vedel jeden odviazať. Začal hrať SONG a ja som si znova odpila z flašky. Následne som ju len položila na zem a začala som.. tancovať? No skôr som sa postavila, vyskočila som na stôl a trvalo mi len pár sekúnd, kým som chytila rytmus. Ťažko popísať, akým spôsobom sa tanec niesol. Samozrejme v ňom bolo zakomponovaných mnoho krúživých pohybov panvou a hlavne istou časťou v blízkosti Kazumovho ksichtu. Ako keby som to mala naučené vážne.. Následne som si začala rozopínať podprsenku a nad hlavou som si z nej spravila vrtulník, prešla som na druhú stranu stola pomerne ráznym krokom a podprsenku som vystrelila po Arisu. Zavrčala som smerom na ňu Bolo to provokačné no mohla si za to sama. Rozsuchala som si vlasy pri ďalších krokoch a následovalo ďalšie zavrtenie zadkom. Moje palce zašli za okraje mojich nohavičiek a tie som si začala pomaly sťahovať aj keď.. zrazu prestal hrať song a ja som si ich len provokatívne znova natiahla na miesto. Jedna packa na zadok, druhá packa na zadok, zavrtenie zadkom, otočka.. začala hrať ďalšia pomerne dobrá pesnička, ktorá bola v predvíbere. Začala som vrtieť bokmi, predkláňať sa kupredu, zatiaľ čo som tým dvom bola otočená zadkom. Nohavičky pri každom pohybe skĺzli o niečo nižšie, až som ich nakoniec prevliekla aj cez topánky a v tom? V tom som skočila späť na pohovku. Teda medzi mnou a Kazumom sa nachádzala Arisu, ku ktorej som sa načapila, aby na mňa nemal až tak úžasný výhľad. Sama som jej do zubov chytila ucho a nakoniec som na ňom zanechala menší cucflek.
"Pravda, alebo odvaha Arisu-chan?" Zamrkala som na ňu pomerne pobláznene. Bolo vidieť, že ten alkohol robí svoje. Kozačky som si nevyzúvala.. pretože som ich nebrala ako oblečenie moc.. a asi im to ani nevadilo.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 19:09

Asi čakala, že ju vážne budem šetriť. Dokonca ten jej pohľad, čo hodila po Arisu. Naozaj za to ona mohla ďakovať jej a ja tiež. Potrebovala sa napiť a ja som si medzi tým našiel pohodlné miesto na pozeranie, proste som sa tam kráľovsky uvelebil. Vybrala si naozaj živší song. Ak by som o tom mal niekomu rozprávať, neuveril by mi. Jej pohyby boli naozaj dobré, ako keby to už niekedy predtým robila. Všetko som videl pekne pred nosom. Podprsenka sa preletela k Arisu a ja som sa mohol kochať hneď lepším výhľadom. Už mali nasledovať jej nohavičky, keď v tom prestala hrať hudba. Náhodné stretnutia? Osud? Nech je to čo chce, môžem to len chváliť. A to ste ma mali vidieť, ako som napäto čakal. Naozaj som si jej číslo užíval, možno preto, aby som jej spravil o trošku väčšie nervičky. Začal som pri tom čísle pískať ale povzbudivo. Nech vidí tú podporu. Nakoniec som si musel počkať až než sa rozhrala ďalšia pesnička. Než som sa nazdal Jakka skočila za Arisu a tak mi skazila celý ten pekný výhľad. Ja som sa na ňu pozeral veľmi spokojným pohľadnom. Ak by som mohol napísal by som na celudu bodovanie a aj jej to ukázal ale nemal som nič také u seba.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 19:10

* Na Kazumovi větu jsem se jen šibalsky usmála a k Jakk jsem pokrčila rameny. Čekala jsem, že jsi vybere něco úchylného, ale tohle jsem ani já nevěděla. Myslela jsem, že to Jakk vzdá, ale ona vytáhl alkohol párkrát lokla a pak pustila písničku.  Potichu se pro sebe smála do doby než na ni Jakk střelila  její podrpsenku. Vzala jsem ji do ruku a zamávala ji před obličejem Kazumiho. Nakonec jsem ji položila vedle sebe a dál pozorovala. Za chvilku se vedle mě objevila. Chytla jsem za ucho n kterém mi dělala cucflek a podívala se na ni* Když dávají všichni odvahu tak to nebudu kazit *Opřela jsem se o sedačku a natáhla jsem se pro skleničku s alkoholem*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 19:16

Obaja si to náramne užívali a ja som sa na nich len potemhúsky uškŕňala. Tento krát pravdepodobne Arisu trocha viac potrápim. Povedala som si že proste.. dosť.. ak boli takto hnusný, vedela som byť hnusná aj ja. Tak nejak som tušila že moju úlohu Arisu naozaj nedá.
"No vieš.." Zachichotala som sa a len som sa znova naklonila k jej uchu tak, aby Kazu nepočul čo po nej vlastne chcem. No moja úloha bola pomerne jednoduchá, aj keď zo všetkých asi zatiaľ najpervérznejšia. Ako som už povedala.. out of control proste, no shit given.. prestala som sa s nimi maznať.
"Choď ku Kazumovi, a no vieš.. rozopni mu nohavice.. trocha stiahni a... no vieš.." Zvyšok si už mohla domyslieť, predsa len mala ústa a ja som jej ešte prstom prešla po perách, tak nech ich využíva.. alebo nech sa vyzlečie. Bol to celkom diabolský plán. S vycereným úškrnom som ju sledovala. Bola som naozaj zvedavá ktorú časť oblečenia si vyzlečie. Ani ma nenapadlo, že by tu niečo také spravila.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 20:04

* Bouchla jsem se do čela, že jsem radši nedala tu pravdu. Tak tomuhle se říká odplata a dost zlá* Fajn *Odpověděla jsem jednoduchý slovem, které mohlo znamenat, že to udělám nebo že se vysleču. Stoupla jsem si, čím jsem dala větší náznak, že bych to mohla udělat. Ale nakonec jsem rozepla knoflík od kraťasů a nechala je spadnout na zem. Pak jsem si sedla zpátky na místo mezi těma dvěma* Úkol nebo odvaha? *Podívala jsem se na Kazumu a napila se ze skleničky, kterou jsem si vzala*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 20:06

Sledoval som obe dievčatá. Zasa tie tajnosti. Nedozvedel som sa, ani čo mala spraviť, čo bolo na tom najsmutnejšie. Bolo to ale asi niečo, čo by Arisu len tak nespravila, lebo sa postavila a vyzliekla si aj ona časť oblečenia a ja som si ju očami prezrel. "Odvaha." Povedal som pobavene. Ešte aj ja som mal stále kraťase, takže som bol v suchu a nemal sa čoho báť.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 20:23

* prvně jsem chtěla dát ten úkol, co měla Jakk, ale pak jsem si to rozmyslela. Otočila jsem se tak, že zádama jsem se opírala na Jakk a jednu nohu jsem položila do klína Kazumovi.* Zulíbej mi nohu * Pověděla jsem mu jeho úkol. Jestli si to jeden z nich bude pamatovat, tak je donutím to okamžitě zapomenout a sebe taky*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 20:35

Naozaj som si myslela, źe ma trafí, keď sa postavila a vyzeralo to tak, že svoju odvahu splní. Musela som sa však usmiať, keď nesplnila a dala si dole kraťase a tie jej spadli na zem. Síce stále s nahotou nemala na mňa, keďže mi už ostlai len topánky no.. čisto teoreticky, som ja už nemohla o čo prísť. Keď dala Kazumovi na výber, samozrejme si vybral odvahu a potom? No povedzme že to bola pomerne zaujímavá odvaha. Trocha sa o mňa oprela a samozrejme som ako správna kamarátka bola jej oporou. Ah s týmto čertom som mala byť v jednej izbe? Vážne.. ani by som sa nedivila, keby že si zrazu niekde vytiahne chvostík a začne tu na nás hádzať podobnú schopnosť, akou som ovplývala ja.
"Opiera sa ti pohodlne?" Vyplazial som na ňu jazyk a no, tak nejak som už moc triezvo nerozmýšľala, tak som svoju ruku položila na jej bok, aby mi nebodaj nejak neprepadla do strany a ústa som priblížila k jej ramenu, na ktoré som sa.. prisala? Nebola som upír, no cucfleky som rozdávať vedela. 
"Vieš že sa 90% týchto hier končí.. zvrátene?" Zamrmlala som popri cucfleku a trocha mi preblesklo v očiach.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 21:04

*Přikývla jsem. Vážně se mi dobře o ní opíralo. Nechala jsem ji udělat na mojem rameni cucflek, přece jenom už jsem nějaký měla a nevypadlo to, že tenhle bude poslední. * Tak to chci vědět, jak skončí tady ta * Spíš bych chtěla vidět tu zvrácenou část. Když byla skloněná k mému rameni, začala jsem si hrát s jejím uchem. Buď to dělal ten alkohol, nebo jsem byla hodně hluboko úchylný člověk*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 21:16

Usmiala som sa pri tom cucflekovaní jej ramena. Na jej dotaz so mzatiaľ nijak neodpovedala. Len som ju pohladila na boku a trocha pohodlnejšie som sa za ňu posadila, vlastne tak, aby sedela som sedela za ňou v takom kvázi vláćiku. Až po chvíľke som sa znova pousmiala.
"A ako chceš aby to dopadlo Arisu-chan?" zamrmlala som, na čo som sa presunula o pár centimetrov k jej krku a začala som jej robiť cucflek aj tam. Kazu z toho musel mať celkom show.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 21:43

*Cítila jsem se jak hadrová panenka, když se Jakk posadila pro ni lepší polohy. Ani jsem nemusela přemýšlet nad odpovědí* Zvráceně * Odpověděla jsem a hodila do sebe zbytek pití, pak jsem položila skleničku na stůl, zatím co se na mém těle objevoval další z cucfleků. Už teď lituji mé budoucí já, až se z toho probere a nebude vědět, kde to vzala.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 21:53

" V tom prípade.. to už ani nemusíme hrať hmm?" Uculila som sa po tom, ako som sa odtrhla od jej krku. Rukami som z jej bokov prešla k jej odhalenému bruchu a odtiaľ popod látku jej podprsenky, kde som ju chytila za prsia.Prestala som jej robiť cvucfleky na krku, skôr som ju na ňom začala bozkávať a tak dráždivo kúsať. Celkom sa to vydarilo. Nemyslela som si, že má nejakú vôľu vzdorovať svojim sexuálnym túžbam. Ako Succuba som mala v týchto veciach pomerne dobrý odhad. No nemusela sa báť, naozaj som z nej nemienila vysať dušu. Na to bola a ž prílIś roztomilá a.. svojich kamarátov som nevysávala s.. pravidla.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 22:17

* Když mě chytila z prsa a začala líbat krk, potichu jsem vzdychla. Okamžitě jsem si dala ruku na pusu a zčervenala. Těžko říct jestli to bylo tím alkoholem nebo tím, že se mi z úst dostávaly nepatrné vzdychy, které jsem chtěla z tišit rukou, co jsem měla na puse, aby je nikdo neslyšel a nevěděl, že jenom tohle mě dostane do rozkoše. Rozhodnutá, že budu jeji hračka, přece jenom měla lepší pozici na to, aby si hrála*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 22:28

Hru sme teda mohli považovať za oficiálne ukončenú. Predsa len sme s dostali tam, kam sme sa chceli dostať. Arisu sa mi úplne poddala a aj keď sa snažila zakryť svoje vzdychy, také nepatrné, rukou, ja som sa potemhúsky pri bozkávaní jej krku usmievala. Cítila som to z nej, tú vášeň? Nadržanosť? Taký šiesty zmysel mojej rasy. Bude zaujímavé bývať s ňou v jednej izbe na intráku.. a že bude.
Rukami som ´dalej pečovala o jej prsia. Bola som rada, že nie je nijak vychtrlá pretože jej postava bola taký môj typ, čo sa týkalo žien. Na chvíľku som z nej stiahla ruky a začala som sa venovať háčku, ktorým jej celá podprsenka držala. Rozopla som ho určite rýchlejśie, než by toho bol schopný akýkoľvek chlap.
Pomohla som jej z tej podprsenky dolu a znova som ju k sebe pritiskla. Ruky som priložila na jej prsia a celú som ju na seba zvalila, aby sme cítili také to vzájomné teplo a že.. bola rozhorúčená dosť, v podstate rovnako ako ja.
Začala som sa znova venovať jej krku, uchu.. časti tváre na ktorú som z tejto polohy doćiahla, ramenu a samozrejme mojimi rukami so mstále jazdila a pečovala o jej prsia.  Nakoniec som ju však len tak zozadu objala a prestala som zo všetkými úchylnosťami.. na malú chvíľku.
"A.. chcela.. by ... si.. robiť niečo konkrétne brouku?" Zľahka som ju kusla do uška a čakala, či mi má k tomu čo povedať.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 23:02

* Musela jsem se až někdy kousnout do ruky ale i přesto než šlo neslyšet steny, které se objevily při každém dotyky a že jsem jimi byla opečována. Než jsem stačila mrknout, byla jsem bez podprsenky a, co nejvíc přitisknutá na Jakk, jak kdyby se bála, že bych utekla. No i kdybych se o to náhodou pokusila tak daleko bych se nedostala. A však najednou přestala a jen tak mě objala. Otočila jsem k ní hlavu, tak, že jsme se špičkami nosů dotýkaly. * Dělej si se mnou, co chceš * Pověděla jsi když jsem rty přejela o ty její. To se pak změnilo na polibek a potom francouzák. Tím jsem jenom potvrdila má slova, Nakonec jsem se musela odtáhnou pro nedostatek kyslíku.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 23:22

Usmiala som sa. Stále som sa usmievala, aj keď môj úsmev dávno nebol len priateľský ale naozaj, naozaj úchylný a až zvrátený? Teraz na tom nezáležalo. Opätovala som jej bozkávanie, aj keď sa za chvíľku musela odtiahnuť kvôli vzduchu. To som využila na to, aby som na ňu zatlačila a tým ju v podstate prinútila ľahnúť si na pohovku. Chytila som ju za zápestia a jej ruky som držala nad jej hlavou. Tento krát som ju znova začala bozkávať, zatiaľ čo som sa v kľaku týčila nad ňou. Tento krát to neboli pomalé bozky, ale zvrátené, úchylné, dlhé a ani Francúzi by nevedeli, čo zo sebou. Pár krát som sa sama o jej telo obtrela sovjimi vnadami. Predsa len mala stále viac oblečenia než ja .. a pomaličky ma to začalo štvať. Preto som si jej zápästia prechytila len do jednej ruky, zatiaľ čo som druhou začala nechtami prechádzať po jej boku, až k jej zadku, kde som jej ho poriadne zmačkla.  Sotva som medzi bozkami nechávala dostatok miesta na nadýchnutie. Bola som vo svojom živle.. čo dodať, Succuba.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 18 2015, 08:54

+18 censored Very Happy :
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Tue Aug 18 2015, 09:08

Bohužiaľ sa väčšina vecí .. od Kazuho .. tak nejak, nevydarila. Mohla som za to práve ja. Predsa len sa chcel privtrieť na moje teritórium a tak ho čakal kopanec priamo do tváre v momente, keď mi čapol za zadok. Na chvíľku som sa odtrhla ústami od Arisu a strelila som po ňom pomerne vražedným pohľadom. Mohol si všimnúť, že je niečo inak. Moje oči boli krvavo červené a ja som skôr pripomínala nejakú šelmu, ktorú radšej nemal moc provokovať. Kto vie, možno som bola len ochranárska, možno som si chcela pre tento krát nechať Arisu sama pre seba. No jemu som sa tak nejak nedovolila priblížiť.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Tue Aug 18 2015, 09:55

* Než jsem stihla zareagovat, ležela jsem pod Jakk. Ruce jsem měla za hlavou. Takže jsem neměla, jak zakrývat steny. Ale o to se postarala Jakk, když jsem pomalu ani nestíhala nabrat vzduch, jak mě pořád zahrnovala polibky. Za chvilku jsem viděla jak se přibližuje Kazuma a během chvilky moje kalhotky skončily někde v koutě. Bylo mi ho trochu líto když dostal kopanec do hlavy, ale šlo vidět, že jsi to vynahradil tím, že do mě 2 prsty vnikl. Křikla jsem bolestí a můj obličej se i tak zkřivil. Nohy jsem víc přitiskla k sobě a prohla se v páteři*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 18 2015, 10:33

Jakka sa asi rozvášnila viac, ako som si myslel, lebo ma kopla. Našťastie som to bral s nadhľadom, bol som odolný a myslel som si, že to je proste z toho, že sa asi ľakla. Keď som ale uvidel jej tvár, došlo mi, že to tak nieje. Červené ba až krvavé oči človek nemá a mne tak trocha došlo, čo je zač. Dve a dve som si už vedel dať do kopy ľahko. "Vrr, čiči... snáď si nemyslíš, že ti ju nechám len tebe." Čo už bolo ale horšie, bolo to, že som svoje neposedné prsty vpustil do Ari asi troška prihlboko. Nemohol som ale za to, predsa len Jakka ma kopla a mne to ušlo, takže sa nemala čomu diviť. Bolo mi jej ľúto, nechcel som, aby prežívala bolesť ale rozkoš. To je tak, keď sa šelma nevie nasýtiť a je lakomá. "Prepáč, Ari chan..." Šeptol som smerom k nej, tak aby to počulo, toto som naozaj nechcel.  Táto bolesť by ju ale mala po chvíli prejsť ale tým som si úplne istý nebol ale ak hej, bude môcť pokračovať a užije si to určite ešte viac. Len kto vie, čo tá rozzúrená čičina teraz urobí. Ja som mal na tvári hravý pohľad, toto bude ešte zaujímavé. Možno som bol masochistom, takže ma to mohlo vzrušovať ešte viac alebo skôr, žeby ma vzrušovala aj bolesť iných?  
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Tue Aug 18 2015, 10:42

18+:
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Tue Aug 18 2015, 11:19

*Přikývla jsem na omluvu od Kazumi. Pořád to trošku bolelo no možná jsem si to jen představovala tu bolest. Cítila jsem se jak nějaká ubohá holčička, kterou chtějí znásilnit. Nakonec se do toho vložila Jakk, které si zase začala hrát s prsama a dráždit na citlivém místě. Tím jsme se úplně uvolnila nohy jsem zase dala trošku od sebe a na obličeji už nebyl boletivý výraz, spíš ho vyměnily zase steny, které mi vyklouzli vždy mezi polibkama*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 18 2015, 11:47

Nebol som až taký zelenáč, vážne to bolo náhodou, no a trošku možno aj to zelenáčstvo. Potom sa na mňa Jakka pozrela pomerne nahnevane. Hnevala sa, bolo to vidieť ale ani niečo také, ma nedokázalo odradiť. Ona sa jej začala venovať a ja som sa prizeral, iba chvíľu. Pomaly som sa k nim zasa prisunul ale tentoraz s trocha inou stratégiou. Ari-chan už bolesť prechádzala a to vďaka Jakke, no nedalo sa jej to odoprieť. "Nemôžeš mi zakázať odčiniť to, čo som spravil. Keby ma radšej vedieť, tak by sa to nestalo." Aj keď bola sucubov, bola to žena a tie veľmi rady poúčali mužov. Preto som jej naznačil, žeby mi mohla ukázať nejaké fígle, k tomu ja sa veľmi rád učím novým veciam. Tentoraz som si počkal o jej povolenie. Bolo mi to trocha potupné ale takto by ma mohla aj taká levica, ako ona pustiť do svojho teritória.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Tue Aug 18 2015, 12:03

18+:
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 18 2015, 12:34

18+:
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 7 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru