Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Námestie        - Stránka 4 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Námestie        - Stránka 4 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Námestie        - Stránka 4 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Námestie        - Stránka 4 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Námestie        - Stránka 4 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Námestie        - Stránka 4 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Námestie        - Stránka 4 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Námestie        - Stránka 4 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Námestie        - Stránka 4 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Námestie

+3
Kazu
Shiki
GAME MASTER
7 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 15:42

Nevedel som, čo za osobu sa skrýva za dverami, lebo som cez ne nevidel. Arisu mi ani nestihla odpovedať a niekto nám sem vtrhol. Myslel som si, že sem nikoho nepustia ale asi to tu nieje nijak strážené, aké smutné. Prezrel som si tú osobu a hneď som jej s pokojom odpovedal. "Ja si to víno popíjam sám, drahá." Usmial som sa. Bolo ma veľmi ťažké rozhodiť a vždy som mal odpoveď takmer na každú situáciu. Jakka si sadla pomerne blízko mňa, preto som sa na ňu ešte raz skúmavo pozrel. Nevedel som, či to bolo tým alkoholom ale mal som chuť ju pretiahnuť. Nevedel som prečo, ale na prvý pohľad sa mi nezdala taká pekná ako teraz. Ešte v živote sa mi nestalo, žeby som chcel dievča hneď po pár prvých pohľadoch. Radšej som tomu nevenoval pozornosť, predsa len som sa vedel ovládať. "Nemám hlas na to, aby som spieval niečo živšie. Výšky mi príliš nejdú. .. ehm?" Toto bolo tak trocha pošťuchutie k tomu, aby sa už predstavila, keď sem tak vtrhla.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 15:53

"Drahá?" Mrkla som na Kazuho a následne som si znova upila z flašky. Bola tu celkom nuda. Nechápala som, ako tu mohli tieto dve hrdličky vydržať. Až teraz som si všimla ako je to dievča vystresované.. teda, ani nie tak vystresované ako.. neuvoľnené? Kto vie.
"Nah, to vôbec nie je o výške spevu, ale o druhu pesničky. Nemyslíš vážne že tu spievaš takú nudnú vec. Chceš aby tvoja priateľka zaspala?" Tvárila som sa trocha urazene. Mňa tu predsa len nikto nebude použovať o tom, ako najlepšie privodiť pomerne slušnú atmosféru v takýchto.. podnikoch, no nie?
"Jakka." Vycerila som dva rady pomerne dokonalých zubov  a následne som zobrala telefón, s ktorou sa volala obsluha.
"Yoo počujte, tri krát tropického leprechaunta! Miestnosť číslo.. eh." Na chvíĽku som sa odtiahla a kukla po tých dvoch. Predsa len bolo slušnosťou ich na niečo pozvať, keď už som im sem takto vpadla.
"aké číslo? Nejak som si pri vstupe nevšimla.." 
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 16:02

Práve kvôli tej takzvanej nude som s ňou chcel hrať tú hru. Ďalší problém bol asi ten, že nebola zvyknutá na ľudí, nemohol som za to, že je stále neuvoľnená. Snažil som sa ale akosi sa mi to nedarilo. "Nieje to moja pri..." Nedopovedal som, načo jej to vôbec budem hovoriť. "To je jedno." Pozrel som na ňu. "Teší ma, Ja som Kazuma." Predstavil som sa jej a pozrel som stranou. Nemohol som na ňu pozerať, mal som zvláštne túžby, ktoré nemávam. To som už vážne taký ožratý? Pomyslel som si a premnul som si spánky jednou rukou. Druhou som jej ukázal, že číslo 3. "Ale ja už piť asi nebudem, vyzerá to tak, že už mám dosť." Nevedel som si inak vysvetliť svoju túžbu po tej novej. Preto som sa rozhodol, viac nepiť. Aj tak mi to prišlo divné, mal som zopár pohárov vína a 3 mojita.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 16:11

Keď mi ukázal číslo tri, usmiala som si a len som si jazykom prešla po spodnej pere.. akoby nič, ako keby to bolo úplne normálne správanie. " .. do miestnosti číslo 3." Dodala som a následne som to položila. Za chvíľku to malo prísť a tak som sa aspoň rozhodla pustiť nejakú hudbu.
"Ale budeš.. hehe.. ver mi." Odpovedala som mu a nakoniec som sa znova postavila, pri čom som podišla k televízoru a zapla som jednu z pesničiek. Tento krát aj zo spevom, pretože sa mi momentálne nechcelo moc spievať. Navyše som sa chcela vynovať tým dvom. No čo.. že ten song patril skôr do strip-clubov. Nebol zlý, na navodenie tej správnej atmosféry bol rozhodne.. minimálne zaujímavý. Pri zapínaní dokonca doniesli naše drinky. Pri ceste späť k stolu som si tácku zobrala a podišla som k stolu, kde som ju položila a sama som si zobrala svoj, ktorý som cez slamku začala cucať. Nechcela som si to však vypiť všetko naraz.

Song- click
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 16:15

Sledoval som ju očami a snažil sa čítať jej pohyby. No moja myseľ bola teraz tak zmätená, že som nedokázal vnímať takmer nič. "Nie, vážne nie ... umm hneď som tu." Musel som sa ísť schladiť, k tomu tá hudba, čo začala hrať. Ešte nikdy sa mi nestalo, žeby som mal problém sa ovládať. Vždy som mal všetko pod kontrolou, preto som sa radšej šiel vyvetrať von z toho podniku. Musel som ísť na chvíľu na vzduch.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 16:22

Uvoľnila som mu miesto. Bolo zvláštne, že sa tak správal už teraz. Teda vedela som, že som neodolateľná. Nebola som však vo svojej pravej podobe a ani som sa nepokúšala využiť moju schopnosť. Že by mi z nej predsa len niečo uniklo? Kto vie.. musela som sa ale usmievať, bol celkom sladký. 
Čo sa však stalo teraz? Ocitla som sa v prítomnosti tohto dievčaťa, ktoré sa očividne hanbilo. Bude sa hanbiť aj predo mnou? Kto vie. Zopár pomerne zaujímavými a ladnými krokmi, som si sadla hneď vedľa nej. Jednu ruku som položila na pohovku v podstate tak okolo jej ramien, len som sa jej zatiaľ nijak nedotýkala. Naklonila som sa k nej a s úsmevom som si prezrela jej tvár, oči.. pery.
"Povedz, ako sa voláš zlato?" Spýtala som sa jej a so záhadným nádychom v očiach som čakala na jej odpoveď.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 17:12

*Už jsem chtěla odpovědět na to, že jsi ráda zatančím, i když jsem musela, ale někdo vtrhl dovnitř. Představila se a začal o něčem mluvit. Snažila jsem se být, co nejpotišeji, aby si mě moc nevšímala. Několikrát jsem chtěla něco říct, třeba když řekla, že jsem jeho přítelkyně, ale vždy se první ozval Kazuma. Ta nová začala zpívat a přitom barman donesl něco k pití. Zpívala vážně skvěle o tom nebyl pochyb. Najednou Kazuma odešel a ona si sedla vedle mě.* A-Arisu *vykoktala jsem ze sebe a rychle jsem se zvedla. Přitom se mi zamotala hlava a já sebou plácla o zem.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 17:17

Moje čakanie sa vyplatilo. Predsa len sa predstavila stále pomerne koktavým spôsobom. Na tvári sa mi znova objavil úsmev, bola naozaj roztomilá. Až mi jej bolo ľúto, že som tu na nich natrafila. Normálne som začala rozmýšľať nad tým, že by som sa o nič .. podivnejšie.. nepokúsila. Keď sa postavila, hodila som na ňu prekvapený pohľad no to už začala padať. V podstate som sa tiež "rýchlo" postavila no, to bolo kvôli tomu, lebo som ju chcela zachytiť pred tým, než si ublíži. Musela som sa pri tom zasmiať.
"Pozor, pozor!.. pche ten klamár.. a to hovoril že si nepila." Zamrmlala som popri tom, ako som ju držala za jednu jej ruku a za jej bok. No, bola to zaujímavá poloha, keďže som sama balancovala na jednej nohe. Preto som sa rozhodla radšej využiť opatrnú verziu, pri ktorej som jej pomohla späť na sedačku? Teda ak chcela.
"Arisu.. Arisu hmm. Môžem ti hovoriť Arisu-chan?" Spýtala som sa jej tento krát už pomerne normálnejším tónom hlasu. To znamenalo, že som neznela ako nadržaný úchyl ktorý by sa ju pokúsil zbaliť. Vlastne som mohla pôsobiť ako normálne dievča.. výnimočne.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 17:27

* při pádu jsem zavřela oči a čekala na náraz, ale nic. Spíš jsem cítila něčí ruce na mojem boku a na ruce. Chtěla jsem sebou začít šít, aby mě pustila, ale jak jsem ji viděla držet balanc na jedné noze tak jsem se o to nepokusila nebo by jsme obě skončily na zemi.* D-děkuji * Nechtěla jsem si sednout, ale moje hlava říkala opak. Žuchla jsem na sedačku a hlavu jsem měla sklopenou.* A-Arisu-chan *špitla jsem a překvapeně se na ni podívala. Tváře začaly chytat odstín červené a já nevěděla, jestli jo nebo ne* P-proč m-mi t-tak ch-chceš ř-říkat? *Zeptala jsem se jí, no spíš ze sebe vykoktala otázku. Nikdy jsem to od nikoho neslyšela mi říct*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 17:35

Naozaj bola trośku, mimo? Ale bola taká roztomilá ah.. Takmer som sa cítila, ako sa začínam roztápať no to sa samozrejme nedialo bol to . len taký pocit. Chcela som jej nejak pomôcť,hocijak? Aj keď som netušila čo by bola práve najlepšia pomoc.
"Nemáš zač." Pousmiala som sa a sledovala, ako sklopila hlavu. Teda ona ju mala stále takú sklopenú. Pripomínala mi trošku nejaké roztrasené klbko. Na jednu stranu to bolo vtipné, na druhú zlaté.. no bola som rada že šiel ten týpek na wc.
"Hmm? hmm.." Zamyslela som sa po jej otázke. 
"Lúbiš sa mi, rada by som bola tvojou kamarátkou." Odvetila som nakoniec a sama som začala hladať nejakú.. vodu? Teda chcela som jej naliať, predsa len.. kto vie prečo sa tak zatočila. Možno ju bolela hlava? Alebo jej prišlo zle.. kto vie. Nepýtala som sa jej ďalšiu otázku, aj keď som chcela. Len by som ju však ešte viac zamotala a musela by vymýšľať dve odpovede, poplietla by to a ešte by jej znova prišlo zle a.. to som nechcela.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 17:54

Vážně? N-nechceš s-si t-to r-rozmyslet? * Než jsem to chtěla říct, tak jsem byla rozhodnuta, že přikývnu, strašně jsem byla nadšená, že budu mít dalšího kamaráda i když nevím teda, jak mě bere Kazuma, možná jen jako hračku na nudu. Jenže nechtěla jsem, aby potom kvuli mě třeba nebyla pomlouvaná nebo něco podobného proto jsem se ji zeptala.* A-Ale r-ráda b-budu t-tvoje k-kamarádka * Musela jsem to říct, aby jsi nemyslela, že já nechci ji jako kamarádku. Letmo jsem se usmála.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 18:06

Prikývla som a sama som sa musela zasmiať. S touto osôbkou bude ešte sranda. Prišla mi ako dobrá spoločnosť. Síce nesvoja, no rozhodne zábavná.
"Prečo by som si to mala chcieť rozmyslieť Arisu-chan?" Spýtala som sa jej a nakoniec sa mi dokonca aj podarilo ponúknuť jej pohár vody.
"To som rada, tiež budem rada tvojou kamarátkou." Po chvíľke ticha som si však nemohla odpustiť jednu poznámku. Aj keď sa nejednalo o nič nepríjemné.. teda skôr také podotknutie.
"Nemusíš sa predo mnou hanbiť, nekúšem hehe.. teda ak to daný jedinec sám nechce." Vyplazila som na ňu veselo jazyk a dúfala som, že to nezoberie nejak zle. Snáď nie.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 18:33

P-Protože m-mě m-moc l-lidi n-nemá v-v l-lásce t-tak a-at p-potom n-netrpíš t-taky * Zašeptala jsem a vzala si od ní skleničku s vodou. Celou jsem ji vypila a dál ji držel v ruce. Usmála jsem se tomu, co řekla a pověděla* J-Já v-vím, ž-že n-nekoušeš, j-jenže ch-chvilku t-to p-potrvá n-než p-přestanu b-být v-v t-tvoji p-přítomnosti n-nervozní * Nevěděla jsem, jak dlouho to tak bude možná den, dva nebo i měsíc. Spíš bych si přála co nejdřív, abych ji svoji stydlivostí nepřekážela*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 18:48

Pousmiala som sa.
"Neboj, ja som zas stále obklopená ľuďmi.. hrozne veľa.. je to strašné, tak sa to možno troškuvyrovná keď budeme spolu." Žmurkla som na ňu pomerne veselým hlasom a sledovala som, ako exla tú vodu. Musela byť naozaj smädná, no možno jej len bolo horúco a tak, kto vie.
"Hmmm.. asi chápem, však to nevadí, máš času koľko len chceš." Nastala chvíľka ticha, počas ktorej som si obrala daný alkoholický nápoj, teda ten môj pohár, a odcucla som si z oslamky.
"Nechceš aspoň ochutnať?" Spýtala som sa jej a po očku som ju sledovala. Predsa len to nebolo víno, toto bol pomerne sladký nápoj, aj keď sa v ňom nachádzal alkohol, výnimočne človeku chutil. Teda ako ktorému.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 19:28

*Přikývla jsem na ochutnání. Prázdnou skleničku jsem položila na stůl a natáhla se pro plnou skleničku. Tohle jsme neznala, takže jsem se celkem těšila, jak to zkusím, snad to se mnou nic neudělá. Malinko jsem se napila z brčka* M-mňam j-je t-to d-dobré * Usmála jsem se a pozorovala tekutinu než jsem zase trošku upila* J-Jakk k-kolik t-ti j-je? * zeptala jsem se. Po chvilce mi došlo, jak jsem ji řekla tak jsem rychle dodala* M-Můžu t-ti t-tak ř-říkat? * Položila jsem otázku*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 19:32

Vonku som rozmýšľal, čo to tak mohlo byť. Bol som tam pomerne dobrú chvíľu a keď som sa nad tým zamyslel, dalo by sa povedať, že bolo všetko preč. Bolo to celé zaujímavé a ja som sa rozhodol vrátiť sa naspäť. Aj tak tam bude o dosť lepšie, lebo to tam bolo klimatizované a vonku bolo strašné teplo. Moje správanie nebolo až tak kvôli jej schopnosti ale kvôli tomu, že sa mi niečo také ešte nestalo a ja som vlastne trocha spanikáril. Ako nejaký školák, že som to na sebe dal spoznať, tak som sa cítil. Po chvíli som teda vstúpil. "Soráč, trocha som sa zdržal, mal som ešte telefón." Prezradil som im aj keď to tak veľká pravda nebola. No na tvári som mal taký pomerne priateľský úsmev. Všimol som si, že tá, ktorá prišla je akási prítulná, keď som si všimol, ako sedia. "Čože ste tu stvárali?" Opýtal som sa pomerne pobaveným hlasom.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 19:39

Sledovala som ju s takým zatajeným dychom. Bude jej to chutiť? Alebo nie? Potešilo ma, keď povedala že to je dobré. Mala dobrý jazyk, predsa len mne toto pitie hrozne chutilo. Aj keď sa jednalo o alkohol, nebol až tak silný a bolo tam viac cítiť ovocie a to som zbožňovala. Skôr neŽ som stihla odpovedať na jej otázku, zarazila sa a spýtala sa ma, či mi tak môže hovoriť. Nebola som si istá odpoveďou teda.. samozrejme mohla, ale dúfala som, že sa časom to jej koktanie vyrieši. Na druhú stranu to bolo naozaj rozotmilé a ja som mala chuť zobrať si ju domov. 
"Hihi.. pokojne mi hovor ako len chceš Arisu-chan, a mám devätnásť a ty?" Po mojej otázke prišiel ten maník, ktorý sa na tom wc naozaj zdržal.. popravde? Kto vie čo tam robil úchyl!
"Hmm? Stvárali? Rozprávali sme sa čo si si myslel že sme stvárali?" Oborila som sa na neho trošku. Nechcela som, aby si začal doberať moju novú najlepšiu kamarátku!
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 20:15

* Teď se cítila nejmladší a to byla jenom o rok. Když dokončila otázku tak se objevil Kazuma.* J-Jakk j-je m-moje k-kamarádka * Ano pro ostatní by to bylo hloupé říct, ale já mu to musela povědět, přitom jsem se usmívala jak ěsíček na hnoji* J-Je m-mi 18 *Odpovím ji a napiji se. Když se Jakka obořila na Kazumu radši jsem byla potichu a věnovala se skleničce*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 20:21

Než som si stihol sadnúť sadnúť, Arisu mi prezradila, že Jakka sa stala tiež jej kamarátkou. Pomerne dobrá správa, na to, že sa správa tak nervózne. Preto sa mi na tvári objavil taký menší úsmev. "To je len dobre, takže ďalšia v parte." Predtým, čo som povedal, že Arisu nieje moja priateľka bolo to myslené, tak že nie sme spolu v bližšom vzťahu ale ako kamarádku som ju samozrejme bral. Pravdepodobne to ona mohla brať inak, lebo som sa správal zvláštne ale, čo by ste čakali od mojej rasy. Potom sa na mňa oborilá tá nová. "Ale nečerti sa. Ja som si myslel, že ste sa tu napchávali tým sladký, a nič ste mi tu nenechali." Určite som sa snažil prekrútiť moju poslednú narážku ale len kvôli tomu, že som ju nemyslel nijak zle. Bol som chalan ale to neznamená, že každý je hneď úchylák.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 20:25

Aj ma to moje oborenie a rozčertenie prešlo.
"Aha aha.. no dobre." Vyplazila som na Kazuho jazyk a chvíľku som sa na neho spýtavo pozerala. Predsa len som nevedela ako sa volá. Teda buď to, alebo som zabudla, že sa mi predstavil. Obrátila som však hlavu znova ku Arisu, ktorá povedala že má osemnásť.. ah aký krásny vek.
"Hmm? neprihlásila si sa náhodou na univerzitu?" Spýtala som sa jej s nehraným záujmom. Ak áno, bola by to skvelá správa.. možno by sme mohli spolu uťahať intrák. Predsa len nebol zadarmo a ja som moc peňazí nemala. Znova som sa otočila k tomu chalpíkovi.
"Samozrejme že sme ti niečo nechali, však to platíš hihi.." Zazubila som sa. Bola som potvora istým.. spôsobom.. no on si to za tú narážku zaslúžil.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 20:38

*Oddychla jsem si, když to oba brali, jako srandu. Vážně jsem nechtěla, aby se tady někdo hádal. Na oba se usmála* J-jo p-přihlásila. T-ty t-taky? * Pokud řekne, že jo tak už tam budu znát dvě osoby a nebudu sama. Snad to vyjde a budeme i spolu ve třídě, když to nevyšlo u Kazumi.* N-neboj, s-schovala b-bych t-ti j-jeden * Zasmála jsem se. Težko říct, jak dlouho by vydržel schovaný, kdybych dostala chuť tak by nebyl*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 20:43

Keď na mňa Jakka vyplazila jazyk len som sa ňu pobavene pozeral, ešte k tomu, zabudla moje meno, trdlo jedno. "Kazuma, Kazuma." Predstavoval som sa na začiatku ale mená sa ťažko pomätali, takže som jej to vôbec nezazlieval. Keď sa spýtala na univerzitu, tak som ich len počúval, bolo by dobré spoznať novú členku školy aj keď ja som príliš nemal šťastie na to, že budem mať niekoho v triede. Na to, že platím, k tomu som sa radšej nevyjadroval a len neveriacky zakrútil hlavou. Ale bolo vidieť, že mi to nevadí, preto ten zmierený úsmev. "Ale musel by som príjsť včas, že?" Aj za tú malú chvíľu som zistil, ako má rada sladké, takže nebolo prekvapivé, že ma niečo také napadlo. "Čo to vlastne je?" Opýtal som sa smerom k tomu, čo objednala.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 20:51

"Paráda! Ja tiež. Síce si tak úplne nepamätám do akej triedy chodím.. musela by som sa pozrieť na e-mail." Povedala som trocha ospravedlňujúco. Bolo vidieť že nemám nijak úžasnú pamäť. 
"Hai hai.. chápem. Kazuma." Snažila som si to uložiť v hlave no kto vie, či sa mi to podarí. Asi to zistím až vtedy, keď budem chcieť znova povedať jeho meno.
"Toto? Tropický leprechaun. Je to .. alkohol, a džús, a druhý alkohol.. a ovocie.. a ľad." Nevedela som presne ako sa všetky ingrediencie voľajú a tak som sa mu to snažila čo najviac priblížiť. Znova som sa otočila k Arisu, u ktorej som sedela no.. pomerne blízko.
"Počuj, už si sa niekde ubytovala? Nechcela by si si zobrať nejakú dvojku? Nájom by bol lacnejší." Navrhla som jej. Teda netušila som či sa vôbec niečo platí ale.. meh samej sa mi aj tak bývať nechcelo.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 21:17

J-Já m-mám t-třídu 1-2 * Vůbec mi nevadilo, že si nepamatuje třídu. Protože jestli zapomněla na Kazumovo jméno tak určitě i toto* N-no m-možná j-jo a-a i-i d-dřív*Odpověděla jsem Kazumovi. I když potom pití jsem neměla ani moc chut na sladké, takže by mu určitě zbylo* N-neubytovala, n-nevím k-kde j-je i-internát. A-aspoň n-nebudu s-sama * Najít intr bylo v plánu než jsem potkala Kazuma a teď mi to připomněla. A co se týče dvojic, byla by radši kdyby s někým byla i když pomalu zvykla na to, že bude sama*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 21:21

Keď ešte povedala tú prvú vetu ani som sa jej nedivil, že teda zabudla moje meno. Po tom, čo mi vysveltila, čo to je za alkohol, tak som z neho koštol. "Je to dobré." Skonštatoval som. Bolo to sladké a nebol v tom až tak cítiť ten alkohol. "Keď tak intrák by som vám mohol neskôr ukázať ja. Trochu som im do toho vstúpil a potom sa zamyslel. Spomenul som si, čo sme tu predtým robili a mňa tak napadlo, žeby to možno chcela skúsiť aj Jakka, keďže Arisu to chcela hrať. "Jakka? Poznáš hru pravda odvaha? Predtým než si prišla sme hrali, tak či by si si nechcela zahrať. Ak hej, rovno môžeš začať." Žmurkol som na ňu tentoraz ja. Bolo to aj preto, že som hral posledný a takto by to šlo zasa po rade.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 4 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru