Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Corneliin bytík - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Corneliin bytík

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 21:54

K téme "moje hranice" som sa už nevyjadrovala. Až si ich bude chcieť zistiť, tak nech s tým začne, kedykoľvek bude chcieť. Aspoň sa nebudem nudiť. Teda dúfam.
"Ak taký nebudeš, tak...príde na rad hadíček aj s istým bonusom." Pri tejto vete som sa pobavene škerila, vyzeralo to, že som bola dosť škodoradostná. Čo nepopieram. Že by som ho rada naštvala? Možno. Ale teraz mu radšej hrať na nervy nechcem.
"Oooooo..." Vydýchla som s hraným údivom, keď vymenoval, komu každému varí.
"Tak to teda musíš byť boží kuchár!" Preniesla som s uznanlivým výrazom, na čo som sa rozosmiala a naťahovala sa k poličke s taniermi. Čo mi chvíľu trvalo, ale tak...čo už so mnou. Vytiahla som dve plytké taniere a položila ich na stôl, následne som vzala aj čistý príbor a pekne ho vedľa taniera uložila. Sadla som si na svoju stoličku, nožík vzala do jednej ruky, vidličku do druhej, v tvári som mala taký ten nedočkavý výraz. Už nech to budem mať na tanieri!
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 22:03

*Všetko z panvice pekne rozdelím na dva taniere, a zároveň to majstrovky naaranžujem, lepšie ako napríklad v Dorsii alebo Barcadii, alebo inej predražene špičkovej reštauráci, v ktorých sa stravujú miliardári.* "To presne som." *odpoviem na jej dotaz o tom, že som boží kuchár. Potom si rýchlo opláchnem ruky v dreze, a sadnem si k svojmu tanieru.*
"Nech ti chutí." *poviem Cornelii so spokojným úsmevom, a počkám, kým začne jesť. Až potom si dám prvé sústo.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 22:16

To, že Ren vedel variť, som ešte jakž takž predýchala, ale keď som tak pekne naaranžoval, div mi oči nevypadli, pretože ja servírujem tak, že všetko nahádžem všelijak, ako sa mi zapáči, a potom to aj tak čudne vyzerá.
"Uhmmm...dobrú chuť." Nedívala som sa mu do očí, nezisťovala som, či mi to jedlo vážne otrávil. Spoliehala som sa na to, že nie. Vidličkou som štuchla do mäsa, bolo mi až ľúto zničiť to majstrovské jedlo, ale akonáhle mi zaškvŕkalo v bruchu, bez rozmýšľania som ho nabrala a kúsok si z neho odhryzla. Chvíľku som ho prežúvala a len čo som prehltla, oči sa mi rozžiarili.
"Juuuu, to chutí fakt dobre!" Okomentovala som nadšene. Ovládala som sa, aby som to nezačala doslova žrať. Snažila som sa to jesť normálne, ako klasický slušne vychovaný človek.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 22:25

*Pozoroval som ju, a jej pohľad na tanier. Obvykle si na tom nedávam až tak záležať, ale keď už sa predvádzam, tak aspoň poriadne. No nie? Tak som ju teda pozoroval, a keď som videl ako sa jej rozžiarili oči, spokojne som sa usmial, a tiež som sa pustil do jedla.*
"Ja som ti hovoril, že to tak bude chutiť. Neverila si mi? Dokázal som ti to." *odpovie sebavedomo, a tiež začne jesť.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 22:40

Pousmiala som sa. Netrvalo dlho, než sa môj tanier vyprázdnil a ja som sa spokojne oprela o operadlo stoličky.
"Ďakujem za jedlo, varíš ozaj výborne." Pochválila som ho. Kiež by som ja mala také zručnosti, ale bohužiaľ, nemala som vo varení vôbec talent, alebo skôr...nevenovala som sa tomu veľmi. Šaláty všetko istia. Postavila som sa na nohy a položila svoj tanier aj s použitým príborom do dresu, kde som ho umyla s horúcou vodou a vyložila na odkvapkávač, nech to tam pekne vyschne. Potom som už len počkala, až doje Ren a jeho tanier umyla tak isto.
"Hmm...trebalo by tu vyvetrať." Zamierila som na druhú stranu obývačky, kde som otvorila okno dokorán a vykukla na chvíľku von. Nebolo nejako bohvieako horúco, ale stále to nebolo počasie, v ktorom by som chcela ísť von. Najradšej som sa mestom premávala v noci.
"Nemala by som ti vymeniť obväzy?" Otočila som sa k nemu.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 22:52

"Nemáš za čo." *usmejem sa spokojne, keď dojem, a poďakujem za to, že upratala aj po mne. Potom ju nasledujem k oknu a tiež z neho vykuknem. Moja prestrelená noha sa stále pri chôdzi klepala, ale nebolo to nič strašné. Teda bolo, ale nie pre mňa. Ja som sa dostal cez všetko, a toto nebude výnimka.*
"Um, asi ani nie. Ale čo tie tvoje krídla?" *opýtam sa jej potom, ako nahliadnem pod tričko, ktoré mi dala a prezriem si obväzy. Sú na nich fľaky po zaschnutej krvi, ale to je dobré.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 23:06

Nadýchala som sa poriadne čerstvého vzduchu, než som sa opäť stiahla do svojho milovaného bytu, avšak okno som nechala stále otvorené, nech tu nie je dusno.
"Uhm, vidíš, úplne som na to zabudla. Asi starnem." Vyrazila som do kúpeľne, kde som si vzala všetky potrebné pomôcky, vlastne to, čo i včera, keď som ho dávala jakž takž dokopy. Vrátila som sa späť do obývačky, avšak moje "Hello Kitty" tričko nahradilo tielko čiernej farby. Aké prekvapujúce. Prezliekla som sa z jedného dôvodu a to z toho, že som si nechcela tričko roztrhať. Mala som ho celkom rada. Sadla som si na kraj gauča, otočená chrbtom k nemu, popritom som na stôl poukladala všetky tie srandovné vecičky. Ak sa Ren bližšie prizrel, mohol v oblasti mojich lopatiek zbadať dve dlhé jazvy. Práve z nich mi vzápätí niekoľkých sekúnd narástol pár krídel, pokrytých ebenovo čiernym perím. Na prvý pohľad boli úplne v poriadku, ale keď sa na nich človek pozrel detailnejšie, videl hlboké rany hlavne v tej vrchnej časti, spôsobené čepeľou jedného z lovcov démonov.
"Vydenzifikuj mi rany, prosím." Vedela som, že to bude štípať, ale tak, čosi vydržať musím.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 23:14

"Radšej sa vyhovor na to jedlo. Bolo tak dobré, až necítiš absolútne nič iné." *odpovie s úškrnom, a pozoruje jej odchod. Keď sa Cornelia vráti, Ren nevenuje žiadnu pozornosť jej chrbtu, kým pred ním nie sú dve krídla, ktoré si z blízka obzerá.*
"Kto ti to spravil? Porozprávaj mi o tom." *povie jej, pretože možno keď sa bude sústrediť na niečo iné ako na túto situáciu, jej mozog nebude štípanie dezinfekcie vnímať až tak, a tak to nebude tak moc bolieť. Popri tom sa pustí čistenia a dezinfekcie rán.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 23:32

Sklopila som pohľad. Nevedela som, či vážne chcem zase spomínať na to, čo sa mi stalo. Preto som chvíľu mlčala. Keď sa dotkol mojej rany, sykla som od bolesti a krídlom jemne trhla, ale viac som ním už nepohla.
"No. Bol to lovec. Stretla som ho, keď som sa prechádzala niekde v okolí mesta. Na prvý pohľad mi prišiel ako obyčajný človek, v myšlienkach som sa mu nehrabala, a teda som nemala ani poňatia o tom, kým v skutočnosti je. Pozval ma do baru, na pivo." Na chvíľu som sa odmlčala, keď ma rana opäť zaštípala pri jeho dotyku.
"Až neskôr...sa mi priznal. Sám. Nemám v láske lovcov, nemohla som ich vystáť. Zaútočila som naňho ako prvá, takže som si za to mohla sama." Nahlas som si povzdychla a snažila sa nevnímať bolesť.
"Neútočil priamo na mňa, ale na moje krídla. Poznal slabosť anjelov. V tej deň som takmer prišla o svoje krídla, nemohla som nimi hýbať, necítila som si ich. Nebyť jedného dievčaťa, ktoré čírou náhodou šlo okolo, asi by som ani nebola prežila." Zakončila som svoju historku. Nerada som spomínala na svoju prehru, avšak čo bolo horšie, bolo ten pocit, keď sa moje krídla len tak ťahali za mnou, ťažili ma, nemohla som s nimi mávať. Jednoducho nič. Potriasla som hlavou, nechcela som už nad tým premýšľať, stalo sa, čo sa stalo a už to nezmením.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Sun Aug 30 2015, 23:37

*Rozprávanie jej príbehu Renovi akurát stačilo na to, aby jej vyčistil všetky rany. Sykla len niekoľko krát, takže zaneprázdnenie mysle pomohlo, aspoň to si Ren myslel.*
"Nehrabala si sa mu v myšlienkach? To je zaujímavý poznatok. Mám si niečo domyslieť? Alebo mi povieš sama viac? Mimochodom, skončil som. Krídla máš vyšetrené." *Ren sa jej opýtal na jednu z mála vecí, čo zachytil. Potreboval, aby ona zaneprázdnila svoju myseľ, a tak prevažne nevnímal ani čo hovorí. Tie podstatné veci samozrejme vie.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 30 2015, 23:49

Akonáhle dokončil čistenie, prezrela som si najprv jedno, potom druhé krídlo. Mala som v pláne i krídla previazať obväzom, ale rozmyslela som si to. Neprospelo by to môjmu periu.
"Uhm, ďakujem." Venovala som mu letmý úsmev, keď sa moje krídla opäť "schovali" v chrbte. Keď spomenul to hrabanie v mysli, na chvíľu som sa akoby zasekla. Preriekla som sa.
"Poviem ti to na rovinu. Čítanie myšlienok patrí k mojej schopnosti." Vysvetlila som mu zbežne, avšak nepovedala som mu všetko. Nemusel vedieť o tom, že som bola schopná prehľadať celú myseľ a na základe spomienok tvoriť ilúzie. To si nechám na neskôr.
"Vymením ti obväzy. Tie pôvodné máš určite zakrvavené." Zaškerila som sa naňho, pričom som čakala, až si dá dole tričko. Tak mu ho asi nebude vyzliekať ja, nie?
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Mon Aug 31 2015, 00:04

"Nemáš za čo." *Idpovie jej Ren s podobným úsmevom, a prezrie si jej ešte raz, skôr ako ich schová.
"A vidíš, predsa len si mi svoj trik sama prezradila. Ani som ťa nemusel nútiť." *Ren si samozrejme nemôže nechať ujsť príležitosť podpichovať, a tak to so sarkastickým úsmevom na tvári spraví.*
"Nemusíš mi meniť obväzy. Sú na tom celkom dobre." *Povie jej, a snaží sa pôsobiť dôveryhodne. Ale koniec koncov, kedy had pôsobil naozaj dôveryhodne?*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 31 2015, 00:17

"Ty si ma chcel nútiť?" Nadvihla som obočie. Nepochybovala som o tom, že by na to prišiel sám skôr či neskôr. Pokiaľ bol dostatočne inteligentný. A teraz...možno len podpichoval, čo keď som si uvedomila, len som sa zaškerila. Čo iné od neho čakať.
"Vyzerá to snáď tak, že ti dávam na výber? Makaj, inak ti to tričko zvlieknem sama." Myslela som to smrteľne vážne, hoc som sa pri tom usmievala. Chlapi si proste nedajú povedať. Sú tvrdohlaví, vždy si stoja za svojim.
"Zaujímalo by ma inak...čo máš za schopnosť ty? Určite to má čo dočinenia s hadmi, že?" Možno sa na hada vedel meniť. Alebo trebárs nejaké privolať. Možností bolo veľa a prehľadávať myseľ som mu nechcela, uprednostňovala som normálny rozhovor.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Mon Aug 31 2015, 00:30

Nútiť? prečo by som to robil?" *opýta sa so smiechom, a trochu cúvne, teda si znovu sadne na posteľ.*
"Vyzerá to, že to asi budeš musieť spraviť sama, pretože ja som spokojný s tým, ako to je, a nemám chuť zneužívať tvoju starostlivosť." *Povie diplomaticky, a naozaj sa a diplomaticky snaží vyriešiť túto situáciu. On tie znečistené obväzy prežije.*
"Chceš spoznať moju schopnosť? Tak sleduj." *Povie jej, a ozve sa rinčanie reťazí. Onedlho má ruku vystretú, a okolo nej na voľno obmotanú reťaz s čepeľou na konci, ktorú jemne drží v ruke.* "Toto je moja zbraň k boju. A moja schopnosť..." *zmĺkne, a ukáže na reťaz a čepeľ. Už to nie je kov. Teraz má okolo ruky obmotaného veľkého čierno-zeleného hada, a jeho hlavu medzi prstami, tam kde mal čepeľ.*
"Samozrejme to nie je všetko. Reťaze mám dve, ale jeden had na ukážku stačí "
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 31 2015, 00:47

Prižmúrila som naňho oči.
"Fajn!" Čakala som, že bude spolupracovať viac, ale keď nie, tak nie, dosiahnem si to aj sama. Vykročila som priamo k nemu, rozhodnutá tričko vyzliecť. Mohla som ho aj strhnúť, ale vzhľadom k tomu, že na ňom bola vyobrazená kapela "Amon Amarth", bolo mi ľúto niečo také urobiť. Skôr, než som však k nemu natiahla svoje ruky, objavil sa na tej jeho had. Z reťaze.
"Eeeeeeh...? Zaujímavé." Poznamenala som, pričom som sa snažila z bezpečnej vzdialenosti Rena obísť a vyzliecť mu tričko zozadu. Popravde, áno, bála som sa jeho hada. Asi ho mal pod Ren plne pod kontrolou, ale tak viete, istota je guľomet. Nahmatala som mu pekne okraj trička a pomaly ho pretiahla cez hlavu.
"Tááááák, a teraz sa pekne môžem pustiť do práce, ty nespolupracujúci občan." Napriek tomu, že som sa snažila hadovi vyhýbať, ako sa najviac dalo, občas, počas svojej práce, kedy som Renovi menila reťaze, som sa musela v blízkosti hada ocitnúť. To som naňho zazerala veľmi pozorne, stačil jeden pohyb a asi by som dostala infarkt na mieste. Obväzy som ale vymenila rýchlo, pevne ich uviazala a tie staré následne vyhodila do koša.
"Fajn. Teraz by bolo asi vhodné nejak ten čas zabiť. Nechceš si niečo zahrať? Mám tu toto." Ukázala som na PS-ko vedľa televízora, a následne na nie malú zbierku hier, hoc tá sa nemohla rovnať počtu hudobných CD, ktoré som mala. Vo voľnom čase som zvykla niečo hrať, avšak proti niekomu som nehrala...pfuuu..rok?
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Mon Aug 31 2015, 01:10

*Pobavene pozorujem, ako sa Cornelia snaží vyhnúť môjmu hadovi, a keď mi dá dole tričko, viac menej sa ani nebránim.*
"Vtipné je, že nemáš rada suchárov. Ale práve teraz si mi to tričko dala dole ako strašný suchár." *Poznamená Ren s úškrnom, a zakloní hlavu aby jej videl do tváre. Potom pozorujem výmenu obväzov, a aj keď to trochu, a občas trochu dosť bolí, s fascinovaným výrazom si prezerám vlastné rany.* "Toto sa bude dávať dokopy dlho.." *poznamenám pri tom, ale ďalej mlčím, kým neskončí.*
"No pôvodne som plánoval odísť, ale rád tu ostanem. Aspoň ma niekto oživí, keby som náhodou skolaboval." *odpovie Ren pokojne a pozrie na hernú konzolu.* "Vieš čo? Ja s tým neviem ani veľmi narábať, takže nie, ďakujem. Ale ty kľudne hraj. Rad pozorujem ľudí, ktorí robia niečo, čo majú radi a sú do toho zažratý." *povie jej ren pokojne, a pohodlne sa usadí, aj keď na sebe furt nemá tričko.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 31 2015, 01:19

"To bude asi tým, že to tričko cením a asi by som nezniesla, ak by som ho nejak poškodila. Inak by bolo dole tak rýchlo, že by si si to ani nevšimol." Odvetila som. Bolo jasné, že som to nemyslela tak úplne vážne, vlastne...nie, možnosť, ako mu dať dole tričko bez toho, aby si to všimol, tu bola, ale to je jedno teraz už.
"Nie som žiadny znalec, vlastne v tom tom úplný amatér, ale asi áno. Nezabojuješ si asi pekne dlhú dobu." Bola som na tom rovnako. Preto bolo lepšie ostávať doma, v bezpečí, kde som sa nemusela báť prepadnutia lovca. Jedine že by zistili, kde bývam, ale k tomu snáď nedôjde.
"Aspoň budem mať spoločnosť. Občas mi tu je samej smutno." Dobre, smutno mi až nie je, ale proste je lepšie, keď máte nejakú spoločnosť, než to, keď ste tu zavretí niekoľko dní úplne osamote bez možnosti sa s niekým rozprávať. So susedmi som veruže dobrý vzťah nemala, takže k nim som nechodila vôbec.
"Ale čo by, je to jednoduché. No tááák, vyskúšaj to. Ja som prešla už všetky hry a odznova sa mi to samej nechce. Prosííííím!" Nahodila som taký ten psí kukuč, dlho som to na nikoho neskúšala, nevedela som, ako vyzerám, ale snáď nie ako debil, pretože som sa vážne snažila vyzerať ako kocúr zo Shreka. To, že nemá tričko, som si nevšímala, však ho má položené priamo vedľa seba, stačilo sa poň len trocha natiahnuť.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Mon Aug 31 2015, 22:03

"Nehovorím, že si to tričko mala zo mňa strhnúť, alebo niečo. Mohla si to však spraviť oveľa živšie, a menej suchšie. Nie prikradnúť sa nenápadne zozadu, aj keď to nebolo nenápadné." *odpovie, jej, počas toho ako si to tričko zase oblieka*
"Netvrď to s takou istotou." *uškrnie sa na ňu* "Aj napriek tomu, že nebyť tabletiek, teraz by som umieral od bolesti je stále v mojich schopnostiach ísť von, a bojovať. Takže nehovor, že si nezabojujem. Povedz len, že by som nemal bojovať." *odpovie jej rozhorčeným hlasom, a keď hovorí o tom, že by mohol ísť a bojovať, jeho oči hovoria, že si tým je plne istý, a naozaj by to spravil. Bez problémov.*
"Hmm, spoločnosť, hovoríš? Občas nie som veľmi človek pre spoločnosť, ale skúsim teda byť najspoločenskejší, ako viem." *odpovie jej, a snaží sa pri tom o úsmev, avšak znovu zacíti istú bolesť, a tak sa mu na chvíľu tvár skrúti do grimasy. Rýchlo to však rozdýcha.*
"Ach, tak teda fajn.." *odpovie Ren s povzdychom, keď sa ho Cornelia snaží presvedčiť aby s ňou hral. Nedobrovoľne zoberie ovládač do ruky, a čaká čo sa bude diať.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Ren Mon Sep 07 2015, 06:47

*Po niekoľkátich dňoch strávených varením, hraním a blbnutím u Cornelie si Ren spomenie, že onedlho začína školský rok, a že sa musí ísť pripôraviť. Zranenia už má relatívne v poriadku.*
"Onedlho začína škola, mal by som ísť domov a pripraviť sa na to. A ty by si mala spraviť niečo podobné. Zatiaľ sa maj. Vidíme sa tam." *povie jej, a krátko potom odíde.*
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Corneliin bytík - Stránka 2 Empty Re: Corneliin bytík

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru