Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Krčma/Bar        EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Krčma/Bar        EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Krčma/Bar        EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Krčma/Bar        EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Krčma/Bar        EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Krčma/Bar        EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Krčma/Bar        EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Krčma/Bar        EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Krčma/Bar        EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Krčma/Bar

5 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Krčma/Bar        Empty Krčma/Bar

Příspěvek pro GAME MASTER Fri Aug 14 2015, 19:28

Menší pajzel, v uliciach mesta, kde je mnoho opilých ľudí.
GAME MASTER
GAME MASTER
Admin

Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 26. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoGAME MASTER
RasaRasaNadradený všetkým
VekVekVysoký
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Najvyšší
PeniazePeniazeinifnite

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila150
ObranaObrana150
Útok na diaľkuÚtok na diaľku150
EnergiaEnergia150
ŠťastieŠťastie150
OdolnosťOdolnosť-150
TrestTrest

https://yokaiacademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 18:16

dojdem aj s Corneliou , vojdem dnu dufajuc že vojde aj ona dnu Tak sme tu , čo si daš?
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 18:37

Spoločne sme došli do nejakého pajzlu. Nikdy som tu nebola, vyhýbala som sa tomuto miestu, neprišiel mi ako dostatočne...bezpečný. Úchylákov tu bolo iste viac než dosť. Skôr než však to ma zarazili všetky tie pohľady, keď som dnu vkročila. Predsa len, málokde vidíte dievča ovešané reťazami, pentagramami, v korzete a gládach s hrubou podrážkou. Nebolo mi to príjemné, napriek faktu, že som si už dávno zvykla na to, že ľudia medzi seba nevedia prijať niečo, čo je iné a brať to normálne. Sadla som si za nejaký voľný stôl a oprela sa oň lakťami.
Moja odpoveď na jeho otázku bola jednoznačná. "Pivo dvanástku." Na nič iné som ani nemala chuť. Nahlas som si povzdychla, keď tí starí úchyláci konečne odvrátili zrak a ďalej sa venovali svojim pijatikám.
"Niektorí ľudia sú fakt strašní, ale to je jedno." Zaškerila som sa.
"Čo si dáš ty?" Typovala som ho na niečo tvrdé, napríklad nejakú vodku. Vyzeral ako niekto, kto si rád pochutná na tvrdom alkohole.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 18:50

ja tak tiež , najdi si miesto ja objednam a najdem si ťa slova"najdem si ťa " poviem trocha temnejšie ako som čakal ale ani si to nevšimnem tak vykročim k baru ,kupim 2x pivo 12° keď zaplatim schitím pol-litráky keď sa otočim chvilku nevídim kde je Corneli "kde ona je ? zdrhla? "prebehne mi hlavou
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 19:00

Jeho slová by som brala úplne normálne, nebyť toho, že poslednú časť vety vyslovil...temne. Dosť temne, čo mi zasadilo do hlavy chrobáka. Začala som mať také tušenie, že ten chlap má niečo za lubom. Kto vie čo.
Že by som sa zaplietla s nesprávnou osobou? Možno si niekto povie, že som príliš paranoidná. Skôr by som to priradila k ostražitosti. Dívala som sa na svoje dlane, následne na čierne nechty. Mala som na sebe vôbec niečo inej farby? Asi nie. Na chvíľku som opäť zablúdila pohľadom k Takmeiovi, ktorý vyzeral dosť zmätene. Asi ma nevedel nájsť, tak som proste len zdvihla ruku do výšky tak, aby ju videl a následne sa milo usmiala.
"Divím sa, že si ma medzi tými ožrancami nenašiel. To sa snáď na nich tak podobám?" Potichu som sa zasmiala, pričom som sa narovnala a jeden pramienok ebenových vlasov strčila za ucho.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 19:09

nevšimol som si ťa , prepač zo srandy som sa zatvaril smutne , hneď potom ukažem do rohu kde je menši stôl s dvoma stoličkami a pousmejem sa mam rad sukromie , pome tam ,mam rad sukromie dojdem k stolu a položim tam pol-litraky sadnem a sledujem Corneliu , pousmejem sa
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 21:05

"Pf, tak to si teda vyprosím!" Na prvý pohľad to vážne vyzeralo, že som snáď urazená, prehodila som si totiž nohu cez nohu, založila ruky na hrudi a odfrkla si. Nezostala som takto dlho. Po krátkej chvíli som vyprskla do krátkeho smiechu.
"Jasné, ako chceš." Tá jeho požiadavka...to súkromie. Trochu ma to zarazilo, pociťovala som zvláštnu nervozitu. Prečo chce súkromie? Že by mal niečo vážne v pláne? Asi som bola fakt paranoidná, inak som si tú svoju prehnanú domýšľavosť vysvetliť nevedela. Asi by som sa mala trochu uvoľniť...Vstala som od stola a presunula sa k druhému, tomu, ktorý bol úplne v rohu. Pritiahla som si k sebe svoj korbeľ a odpila si z neho, na čo som sa len blažene usmiala.
"Hmmm...Dlho som žiadne pivo nemala. Raj pre chuťové poháriky." Poznamenala som so širokým úsmevom.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 21:35

zoberem sebe krigel napíjem sa z neho tak že mi ostanú fúzy od pivahmm ... máš pravdu dlho som nemal pivo a chutí fakt dobrechvíľku sa zamislim nad správou otázkou no. .. ty kde pracuješ? v mojej mysli sa hmiria myšlienky či aj Cornelia je tiež demon alebo lovec a ak je demon aky? , tvarim sa že ma niečo trapi ale neni som si isty či to je dobrý nápad vytahovat tuto temu ešte ju nepoznám veriš v démonov ?opýtam sapriamo seriózne ale potichu
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 21:49

Pri jeho otázke som mierne stuhla. Nebolo to na mne vidieť, snažila som sa to kryť.
Kľud, Corny, je to len obyčajná otázka, akú si smrteľníci zvyknú pokládať pri normálnych rozhovoroch, nič viac. "No, nepracujem, študujem. Rok dozadu som pracovala ako čašníčka a vystupovala v niektorých kluboch so svojou kapelou." Snáď mu takáto odpoveď bude stačiť, horšie by bolo, ak by sa opýtal, kde študujem. Niečo na rýchlo by som si už snáď vymyslela. Niečo mi však na ňom nesedelo. Vyzeralo to, ako keby nad niečím premýšľal, ako keby mu niečo nedalo pokoja.
Že by niečo tušil? Kvôli tejto myšlienke som znervóznela snáď ešte viac. Narýchlo som si odpila z piva, nech sa aspoň trochu upokojím.
"Poviem ti jednu vec." Zadívala som sa mu spriama do očí.
"Nie, neverím. Pre mňa sú to len rozprávky, výplody chorých mozgov." Dúfala som, že moja odpoveď znela dosť presvedčivo na to, aby som ho odradila od akéhokoľvek podozrenia. Rozmýšľala som, či použiť svoju špeciálnu schopnosť. Chcela som vedieť, čo mu behá po rozume a či sa mám začať obávať. Zatiaľ som to ale nechala tak. Možno to vôbec nie je tak, ako si myslím.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 22:05

hm skupinou typujem nejaká metalová ?napodobnim chvíľku hranie na gitare popri tom vyplazim jazyk keď "dohram " posmecjem sa a automaticky sa opytamkde a čo študujes ?podporem si lice rukou aaaa. ... nechce sa mi veriť že neveriš, vieš ako som to zistil? Ani samej sebe sa ti to nechce veriť, tvoje krásne oči to prezradili a to neviem čítať myselzachychocem sa
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 22:27

Prikývla som . "Áno, bola metalová, bohužiaľ, s príchodom na školu sa rozpadla." Boli to krásne spomienky, tie časy boli úžasné, ale nemohla som skrývať svoju identitu na veky. Pousmiala som sa nad jeho imitovaním gitaristu, vyzeralo to vskutku komicky.
"Právo." Trepla som prvú vec, ktorá ma napadla. Nemala som na vysokú školu síce vek, ale on predsa nevie, aká stará som. Vyzerala som síce dosť mlado, ale neverím, že sa ani raz nestretol s osobou, ktorá bola staršia než vyzerala.
"Som racionálny človek. Neverím v niečo, čo nie je podložené skutočnými faktami a dôkazmi. V mojich očiach teda čítaš zle." Odvetila som mu trochu tichším hlasom, ale dostatočne silným, aby to počul. Tak málo chýbalo k tomu, aby ma prekukol. Bol by z toho asi prúser. Zároveň ma zarážali jeho otázky. Prečo sa pýtal práve na démonov?
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 22:39

podvihnem rádu čo mi pritlači spodnú pero od vrchnu tak fajn ale ak chceš aby som ti to vyvratil kludne povedz, trocha sa pousmejem tak teraz sa kľudne pýtaj mňa , odpoviem ti čo maš na srdcipoškrabem sa na krku a nechtiac ukažem Cornelii pohryznutie od upíra dúfam ze si to nevšimla rychlo zakryjem si krk
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 22:58

"Nemyslím, že človek ako ty, ma dokáže presvedčiť o opaku. Verím prevažne len vedecky dokázaným faktom." Odpila som si z piva, pričom som ho pozorovala s úškrnom na perom. Atmosféra sa začala opäť uvoľňovať, i keď mi vŕtalo v hlave, ako je vlastne možné, že je o démonoch taký znalý, že by mi údajne mohol vyvrátiť moju hranú nevieru (to znie divne xD) v démonov.
"Rada by som vedela, čo to na tom krku skrývaš." Mojim bystrým očiam neušli nejaké dve značky na krku, ktoré pripomínali rany po uhryznutí. Možno ho len prepadlo nejaké zviera. Vyzeralo to na hada. Ktorý človek by však prežil uhryznutie hadom (či už jedovatým alebo nie) na mieste, kde sa nachádza tepna. Bola to..záhada. Možno nie tak veľká, ale neverila som, že by sa jemu niečo také stalo.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Shiki Tue Aug 18 2015, 23:12

*Oslabený, o životnú šťavu pripravený Shiki sa doplazil po stenách múrov a rôznych budov, ktoré boli po ceste až k tomuto "skvostnému" miestu. Chcel si trochu oddýchnuť a doplniť červené krvinky, tak vstúpil dnu. Cez prsty ruky, ktorú mal pritlačenú na krku mu preťekali potôčiky krvi. Avšak tí luxusný ožrazi čo sa tu nachádzali si toho ani nevšimli. Hladal volné miesto, keď v tom si všimol Takmeia a vedla neho bolo dievča, ktoré sa Shikimu zdalo byť vkusne oblečené, a možno sa mu už snívalo, nebol si istý, točila sa mu hlava.* "Zdravím, Takmei.." *Prišiel k nim a prisadol si.* "A teba zdravím tiež, záhadná dievčina." *Hlava mu padla na osobu sediacu vedlla neho a trochu ho/ju okvapkal svojou krvou. Nebol si istý vedľa koho vlastne sedí.*
Shiki
Shiki

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoShiki
RasaRasaLovec Démonov
VekVek22
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze11 100

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana7
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia7
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť7
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 23:13

ach ....chcela si vedecký fakt?povzdychnem si a ukážem pomerne čerstvé rany na krkuupír ...nečakal som že sa deje tak rýchlo sklesnutím pohľadom odokryvam svoje tajomstvo ja viem čo si o mne myslíš som divný , vymýšľam si to a patrim na psychiatriu ale toto neni falošné dosť veľa si odpijem z piva a odfuknem si teraz hlavne nervav čo som , najprv ona musí ukázať čo je , ale dnes ešte vraždiť nebudem , dufam že nini padli niels lebo ak ano tak .... neviem. hneď ako shikiho uvidim ,postavím sa a otočím ho na mieste a ukážem mu smer napokon sa vrátim k stolu
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Shiki Tue Aug 18 2015, 23:37

*Shiki si spomenie že chcel dať niekomu vedieť, že natrafil na demona, tak sa tackavo postavil a odišiel preč chôdzou opilca.* "Ospravedlňte ma" *Otočil sa na nich a žmurkol na to dievča v čiernom, vedľa Takmeia* "Nejak často strieda tie ženy" *Pomyslí sa a už skutočne odchádza. Keby ešte vedel kde ju hladať, ale na to vôbec nemyslel, bol si istý že niekde na nu natrafí.*
Shiki
Shiki

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoShiki
RasaRasaLovec Démonov
VekVek22
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze11 100

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana7
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia7
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť7
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Shiki Tue Aug 18 2015, 23:43

*Ďaleko sa nedostal, hneď kúsok od vchodu sa vytrel na zem. Nejak sa vyštveral do sedu aby sa opieral o budovu tohto pajzlu. Krv neprestávala po kvapôčkach tiecť z jeho krku, a nevedel si ranu dostatočne silno pritlačiť.*
Shiki
Shiki

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoShiki
RasaRasaLovec Démonov
VekVek22
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze11 100

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana7
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia7
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť7
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 23:49

"Upír?" Zopakovala som po ňom tichším hlasom. Vyzerala som dosť zmätene. Takže predsa len nešlo o pohryznutie hada, ale samotného upíra. Zrejme sa menil. Bude rovnaký ako ja. I keď ja som patrila k nie príliš obľúbeným druhom démonov, ktokoľvek videl moje ebenovo čierne krídla, vedel, že som sa v minulosti dopustila niečoho zlého.
"Nie, nemyslím...ja ťa...chápem." Môj pohľad bol zrazu iný, plný porozumenia. Chápala som ho. Zároveň som sa prezradila. Kiež by som len vedela, že je to lovec. Ale ja som bola príliš hlúpa, slepá, unesená tým, že tu sedím s niekým, kto mi bude čoskoro podobný. V tej chvíli však vtrhol do krčmy nejaký čudák. Nevšímala by som si ho nebyť toho, že zbadám pramienok krvi tečúci pomedzi jeho prsty, ktoré si zrejme tlačil na ranu.
"Čo to...?!" Sotva som sa stihla spamätať, bol fuč. Odišiel, pretože ho Takmei odtiaľ vyhodil. To bol tak bezcitný? K svojmu kamarátovi? A vlastne...ako je možné, že sa k nemu zachoval tak chladne, keď bol očividne ťažko zranený? Niečo tu bolo inak. Vyzeralo to, ako keby to bola denná rutina, s ktorou sa už ani nezaoberajú.
Lovci? Napadlo ma. Ak nimi vážne boli, všetko by to do seba zapadlo. I to, prečo mal napríklad Takmer rany po upírích zuboch na krku.
Asi som sa dostala do riadnej šlamastiky. Čo ak sa ale mýlim? Možno to je len obyčajný človek. To bola jediná myšlienka, ktorá ma tu držala. Ja si zistím, čo je on zač.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Kirie Tue Aug 18 2015, 23:55

*Keďže dnes som si dala voľno, prechádzam sa mestom len tak, spokojná z celodenného relaxu. Akurát prechádzam okolo baru, keď sa odtiaľ vytacká nejaká postava. Najprv mu nevenujem pozornosť, ale keď sa hodí o zem, pozriem na neho. Všimnem si, že to je ten lovec. Potom, keď sa mu podarí posadiť sa, všimnem si aj, že mu z krku tečie krv. Pomaly prídem k nemu.* "Ťažká noc, čo? Potrebuješ pomoc?" *opýtam sa ho, pretože aj keď to je jasné, nie každý tú pomoc prijme.*
Kirie
Kirie

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 14. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKirie Crimson
RasaRasaLovec Démonov
VekVek24
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku3
EnergiaEnergia4
ŠťastieŠťastie4
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Wed Aug 19 2015, 00:00

fakt?... Ty ...mi rozumieš?. .chvíľku radosti strieda starosť aj ty si jedena z nich ?nadvihnem obočie v očakávaní že mi povie že je lovecdnes som tu neni na boj ak si lovec alebo demon , dnes som tu na to aby som sa zabavil s tebou nadvihnem krigel a následne sa napijem a vypijem ho do dna
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Shiki Wed Aug 19 2015, 00:03

*Počuje že niekto mu niečo hovorí, tak sa na tu osobu s rozostreným videním pozrie. Snaží sa zaostriť, ale moc mu to nejde a zatvárajú sa mu oči. Tak mu ostáva zistiť kto to je podľa hlasu. Ten hlas mu bol povedamí, ale určite to nebol hlas žiadnej upírky, démonky a nevie čo všetko ešte stretol. Jediný kto mu ostával bola tá lovkyňa. Len mu nesedelo, že tá by mu ponúkala pomoc. Nie je mu moc do reči, tak aspoň zamumle niečo, čo znie trochu ako "ano". Keď mu nepomohol Takmei, mohla by aspoň ona.*
Shiki
Shiki

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoShiki
RasaRasaLovec Démonov
VekVek22
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze11 100

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana7
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia7
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť7
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Kirie Wed Aug 19 2015, 00:10

*Slabo povzychnem, čupnem si k nemu a pozriem mu do očí.* "Keď sme sa videli naposledy, vyzeral si lepšie. A poviem ti, už sám o sebe vyzeráš zle." *zasmejem sa na vlastnom vtipe, pretože mi je jasné, že ma nepočuje. Pozriem sa na ranu na jeho krku trochu bližšie, pri čom mu nakloním hlavu.* "Stretol si sa s upírom? Nevyzerá to pekne. Koľko krvi v tebe nechal? Je ti jasné, že mi o ňom budeš musieť porozprávať, keď sa preberieš?" *Vôbec mi nevadí viesť monológy. Ukludňuje to situáciu. A keďže mi nepovie koľko krvi v ňom je, musím sa presvedčiť sama. Priblížim sa ústami k jeho rane, a slabo potiahnem, či nejaká krv ešte tečie. Trochu áno, ale nie moc. Hneď sa vzdialim, a krv vyprsknem do strany. "Neumrieš hneď, ale nie si na tom ani veľmi dobre. Hneď som tu." *poviem mu, keď sa vzdialim, a rozmýšľam ako mu rýchlo doplniť krv.*
Kirie
Kirie

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 14. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKirie Crimson
RasaRasaLovec Démonov
VekVek24
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku3
EnergiaEnergia4
ŠťastieŠťastie4
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Wed Aug 19 2015, 00:13

Na jeho otázku som letmo kývla.
"Áno, rozumiem." Potvrdila som. Démoni si predsa najlepšie rozumejú navzájom, nie? U ľudí, a predovšetkým pri lovcoch, sa stretávajú s mnohým nepochopením. Aj keď. Pokiaľ bol lovec aj on, najskôr to bude mať ako upír ťažké.
"Uhm. Som démon." Priznala som sa, pričom som pevnejšie stisla svoju nádobku s pivečkom. Čakala som čokoľvek, ale jeho ďalšiu reakciu rozhodne nie, preto som ostala na chvíľu trochu prekvapená.
"Tak...fajn..." Pery sa mi opäť roztiahli do úsmevu, zdvihla som krígeľ do vzduchu, priťukla si s ním a rovnako ako on, som vypila pivo do dna.
"Bwaaaaaaa...úžasné." Poznamenala som. Moja nálada sa očividne zlepšila.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Shiki Wed Aug 19 2015, 00:21

*Prekvapivo jej porozumel tú časť kde mu povedala že vyzerá zle. Mŕtvolne sa pousmial, lebo on si o sebe myslel úplný opak. Ďalšie slovo ktoré zaregistroval bolo "Neumrieš". To ho trochu zmiatlo. "Umieram snáď?" Viedol monológ vo svojej hlave. Pred očami mu černalo a hučalo mi v ušiach. Nevedel čo sa s ním deje v realite a čo je vlastne realita. Už sa mu len snívalo. Snívalo sa mu ako pil krv upírke, ktorá pila tú jeho. Ako naberal späť všetku tú, ktorú stratil. Vysal z nej aj posledné dúška a ona bola tak bledá a bez šťavy, že vyschla a rozsypala sa všade ako hrad z piesku. Sny vedia byť pekne divné. Ďalší moment v sne nasledoval tým, že lovkyna, ktorá mu zrejme v realite pomáha, ho bodla do srdca a pošepkala mu, že vždy vedela že bol démon. A takto to pokračuje kým je stále v bezvedomí.*


Naposledy upravil Shiki dne Wed Aug 19 2015, 00:30, celkově upraveno 1 krát
Shiki
Shiki

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoShiki
RasaRasaLovec Démonov
VekVek22
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Lovec
PeniazePeniaze11 100

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila7
ObranaObrana7
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia7
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť7
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Takmei Wed Aug 19 2015, 00:24

uhm. .. z jej odpovede som trocha zamrazeny lebo tuto odpoveď nečakal ehm. .. je tu problem ... ja som lovec ale teraz mier podložím ruku na stôl a zdvihnem malička na znak že dohodu dodržimchce to ešte jeden otočím sa na barmana a naznačim mu ze ešte jednu rundu
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Krčma/Bar        Empty Re: Krčma/Bar

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru