Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Opustená štvrť - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Opustená štvrť

5 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Takmei Sun Aug 16 2015, 18:42

usmejem sa na Ai prepáč mi tu facku myslel som ze je so mnou konec stale sa usmievam na Aitak ideme na nejake tichšie miesto?  Kde bude menej ludi? predchilou mohla by byť zo mňa vysušena slivka a aj tak ju pozvalm niekam
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Ai Sun Aug 16 2015, 21:45

"v pohode" *odpovie mu a postaví sa.* "prečo sa usmievaš, keď si v takomto stave? pociťuješ pri tom radosť? si masochista?" *čuduje sa* "nemám ti radšej zavolať pomoc? a- prečo ma vlastne nezabiješ? nie som človek. pripravila som ťa asi o 500ml krvi. Ako je možné, že by si so mnou bez problémov išiel niekam, po všetkom tomto? Nie si náhodou lovec?" *Vychŕli na neho kopec otázok*
Ai
Ai

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoAi
RasaRasaUpír
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila4
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie9
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Takmei Sun Aug 16 2015, 22:32

ehm ...vela otazku a ktorou začať, pomali sa postavím podam ruku Ai, popri tom sledujem okolie co sa deje všetko ti vysvetlím ale po jednom , tak prva otazka bola prečo sa usmievam? Aj po tom celom? No lebo si bola zlatá keď si sa napriahla po mojom krkupozrem sa jej do oči a pousmejem sa znova
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Ai Sun Aug 16 2015, 23:18

"Je to čudák." *Pomyslela si hned po tom ako jej odpovedal na prvu otazku.* "Či nebodaj su taký všetci ľudia?" *Ďalšia možnosť ktorá jej napadla.* "A kam teda vlastne pôjdeme?" *Očakáva že ju už konečne zavedie na iné miesto, ale premýšla že už pojde domov, jej otec sa o ňu určite bojí.* "Alebo. Vlastne už musím ísť domov.. Nechcem spôsobovať starosti svojej jedinej rodine."
Ai
Ai

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoAi
RasaRasaUpír
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila4
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie9
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Takmei Sun Aug 16 2015, 23:29

tak jazero je blízko ak chceš pozrem sa na hodinky ,,to už je tolko hodin mohol by som ísť do práce tak asi nie lebo zachvilku budem musieť pracovať , ale ak chceš môžem ťa odprevadit domov aby sa ti nič nestalo cestoužmurknem na Ai nechám na nej rozhodnutie
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Ai Sun Aug 16 2015, 23:36

"Dobre, bola by som vďačná, lebo naozaj netuším ako sa z tadeto dostať. Utekala som a nevšímala som si kade utekám. Vlastne bude stačiť ak ma dostaneš na námestie, z tade už trafím. Nemôžem ťa priviezť až k mojmu domu. Si lovec. Neverím ti, aj napriek tomu, že si mi pomohol. A i tak je náš dom skrytý. Ale ďakujem za ponuku." *Nasleduje ho smerom k námestiu.*
Ai
Ai

Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoAi
RasaRasaUpír
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila4
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie9
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Takmei Sun Aug 16 2015, 23:43

odchádzam s Ai na námestie,  a popri tom jej ukazujem aj cestu , na námestí sa rozlúčime a každý ide svojou cestou
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 19 2015, 11:50

*Procházím napříč tmavýma uličkama. Nejde slyšet nic, žádný zpěv ptáků, ani burácení motorů aut. Slunce se schovávalo za budovami. Usoudila jsem, že tohle je pro mě dokonalé prostředí, až tedy na ty zjevy, které tu co chvíle projdou. Nevím co jsou zač, vypadají podivně. Většina je zahalena v černém oblečení s kapucí. Nevím jestli se snaží mi navodit strach, ale to se jim nepodaří. Pohračuji ve své cestě přímo, nevím kam mířím. Zašla jsem sem poprvé, cestu na zpět si pamatuji dokonale, není proto problém opustit tohle místo hned, co se okolí a atmosféra změní v nebezpečnou. Pomalu usedám na jednu z laviček okolo opuštěné silnice a tiše pozoruji obchodníky s alkoholem a drogy. Sama pro sebe se ušklíbnu, přijde mi to jako ironie.* Co dělám tady na opuštěném místě, plném podivínů, když doma na mě čeká mé rodiné sídlo? *Někdy jsem sama sebe nechápala. Vytáhla jsem si z kapsy od mikiny krabičku cigaret a jednu si zapálila. Přesně tohle mi chybělo *Šeptnu si pro sebe, jen co mé plíce dostali dálší dávku nikotinu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 19 2015, 20:10

*Potichu odejde*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 16:18

* Celou dobu si myslela, že jde dobře, ale když skončila tady tak si už tak jistá nebyla. Věděla, že má špatný orientační smysl, ale že až tak to ne. Nohy ji celkem bolely a potřebovala se pořádně vyspat v měkké posteli. A stejně kufry měla už na internátu a nutně si musela vyměnit pastelky. Takže jednoduše si sedla na patník a prosila, aby tudy někdo šel a pomohl ji*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 16:47

Od intru si to vykračuji po městě. Musím tu znát všechny uličky a zkratky, co kdyby nastala situace a musel bych co nejrychleji zmizet? Proto se snažím všechny uličky a cestičky zapamatovat.
Vkráčím do jedné čtvrti. Zastavuji se hned na okraji. Nasávám zdejší vzduch, poté moje rty jdou do úšklebku. Nevypadá to na místo, kde by se měli bojácní lidé pohybovat. Dávám si ruce do kapes a kráčím hlouběji.
Vzduch kolem mě je chladný, než ten okolní. Je tu příliš horko na to, abych mohl tu v klidu pobývat. Vážně nechápu, jak jsem mohl opustit svoji rodnou vesničku, schovanou vysoko v zasněžených horách. Ano, už si vzpomínám. Bylo to kvůli dobrodružství, kterému se mi dostávalo.
Najednou před sebou vidím sedět nějakou dívku. Přistupuji k ní s vážnou tváří. „Dobré odpoledne, slečno. Neměla byste tu tak sama sedět. V této části se potulují různá stvoření s různými choutky…“ promluvím na ni a čupám si k ní. Jsem zvědav, jak zareaguje a jestli bude i mě brát jako „různá stvoření“.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 17:11

* Otočím hlavu na osobu, co na mně promluvila. Čekala jsem, že to bude nějaký opilec nebo něco horšího, ale stál tam kluk, možná o něco starší jak já. A už chytala předem určenou nervozitu z cizích lidí* A-ahoj, n-no a-a j-jak m-můžu v-vědět, ž-že t-to t-třeba n-nejsi t-ty? *Vykoktala jsem ze sebe. Nebylo to myšleno zle, ani bych si nedokázala představit, že by byl nějaké zlé stvoření, ale možná jsem se pletla*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 17:21

V duchu se usmívám nad tím, jak začala koktat. Každopádně ji chci trochu vylekat, snad mě nepraští.
Nakláním se k ní a s úšklebkem ve tváři. Snažím se vypadat oplzle, ale myslím, že mi to moc nejde. Ale i tak to zkouším. „No… to zjistíte až v tu chvíli, kdy se na vás budou mé ruce sápat!“ Zvedám ruce a hýbám prsty pro názornou ukázku.
Nevydržím to však dlouho a začínám se smát. Rád provokuji lidi, ale když vidím, že se bojí, tak to prostě nejde. „Ahoj,“ usmívám se na ni. „Nemusíš se mě bát. Jsem ubytovaný tady na intru a slibuji ti, že ti vážně neublížím.“ Natahuji k ní ruku ve znamení smíření. „Jsem Inishie Fuyu.“ Jakmile se dotkne mé ruky, může pocítit, že takových deset centimetrů je kolem mě vzduch o hodně chladnější.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 17:40

*Popravdě už jsi myslela, že se spletla a chtěla utéct, ale jak se začal smát tak si oddechla a hodila po něj vražednej pohled, pak se začala taky smát* Ty jsi z internátu? Můj zachránce * Mile jsem se usmála, vážně čekala, že bude muset spát venku.* Takže chodíš do akademie? Jinak jsem Arisu Hoshiko *Potřásla jsem si s ním a znovu ucítila ten chlad* Co jsi zač? *Zeptám se, bylo to stejné, jako u Kazumi, taky cítila chlad o proti okolí.*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 17:52

Háže po mě vražedným pohledem a proto se směji ještě víc. Pak se rozesmála a oddychuji si, že to nevzala vážně. Nevím, co bych dělal, kdyby na mě s jekotem zaútočila. „Ano to jsem. Vážně?“ Přemýšlím, jak myslí to, že jsem její zachránce. Zatím to nechávám plavat. „Jistě a mám se co učit. A těší mě, slečno Hoshiko,“ dodávám jakoby jen tak mimochodem.
Pak se dotýká mé ruky a pokládá otázku. Rychle ji stahuji. Neuvědomil jsem si, že jsem nezrušil svoji techniku. Zvedám ruku a škrábu se na hlavě. „No…“ O akademii určitě všichni věděli, ale nemůžu si být jistý, jestli je člověk anebo něco jiného. „Raději půjdu,“ pravím a stoupám si. Mám v plánu odejít, pokud mě nezastaví.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 18:01

* On si myslel, že si jen tak odejde. Jenže teď jsem to chtěla ještě víc vědět. Rychle si stoupnu a postavím se před něj* 1. Říkej mi Ari. 2. Nikam nejdeš. 3. Řekni mi kdo jsi? * Jednoduché tři věci jsem mu řekla. Byla jsem rozhodnutá, že ho nikam nepustím, i kdybych měla použít magii. * No ták nic ti neudělám, já nekoušu *dodala jsem a přitom se mile usmála. Vážně bych neublížila ani mouše.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 18:15

Udělám krok dopředu, když v tom mi zastupuje cestu. Zastavuji se a skloním hlavu, abych na ni viděl. Přece jen je o něco menší, než já. „Dobře, Arisu.“ Usměji se. „Vážně? Copak mě tu budeš držet za nohy, abych nikam nešel?“ Musím uznat, že je to skvělá představa. Stěží skrývám smích.
Dívám se jí do očí a uvažuji, jestli jí to mám povědět. Vzdychám. Nejspíš mě tu bude držet, dokud jí něco nepovím. „No dobrá. Nejsem člověk, stačí?“ Otáčím uraženě hlavu stranou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 18:23

Pokud by to bylo potřeba tak klidně * Řeknu zcela vážně. Naštěstí to nebyla potřeba, protože nakonec vypadal, že i to řekne. Ale to, co pověděl mě rozesmálo.* To vím taky, že nejsi člověk, jinak bys těžko chodil na akademii. Myslela jsme to jinak* Vážně jsem nebyla tak hloupá, jo možná jsem tak někdy vypadala, třeba s tím, že nedokážu najít internát, ale zas tak hluboko jsem neklesla.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 18:44

Neměl jsem jí to říkat. Chtěl jsem vidět, co by vážně udělala. No s tím už nic nenadělám. Upřu na ni své modré oči. Takže tam chodí taky, pomyslím si. „Co si myslíš, hm?“ zeptám se jí. Rozhodně jí to říkat nehodlám, ať si svůj mozeček namáhá sama. Může to vzít jako takové malé procvičování.
Sedám si na zem, kde předtím seděla ona. Jednu nohu krčím a pokládám si na ni ruku. Druhou se opírám. Možná ji to bude trvat nebo možná ne, ale udělat pohodlí si můžu. Dostal jsem chuť na něco hodně ledového. Mlasknu jazykem. Snad to vyřeší brzy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 19:01

Nevím, nikdy mi o vás rodiče nevyprávěli. Démoni, andělé, čarodějnice, lovci, succuby, o tomhle mi říkali ale nikdy se nezmínili o lidech, kteří používají zimu, pokud se tomu dá tak říkat * Dřepla jsem si a halvu schovala do klína. Musela jsem si vzpomenout, třeba jsem o nich někde četla nebo slyšela. Jenže nic, žádná vzpomínka na to. *
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu Aug 20 2015, 19:12

Podívám se na ni. „Snaž se holka,“ mírně ji povzbuzuji. Opravdu jí nic neřeknu. Když už se jednou rozhodnu něco neříct, tak to opravdu nepovím. Je na to sama anebo si to musí někde vyhledat. Má ale štěstí, že jí rodiče, více méně, dobře informovali. Ti mí ani nemukli o ničem. Jen, že svět je nebezpečné místo. No zatím mi to tak nepřijde.
Zahledím se na opačnou stranu. Spatřím tam nějakého obejdu. Vzdychám. Vždycky musím jít do nějakých míst, kde jsou samé ženský nebo ožralové. Vážně nenajdu nikoho, kdo by sdílel můj vkus. Zakláním hlavu a zavírám oči. Přeji si déšť, jenže v takovém počasí není pravděpodobné, že by přišel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Thu Aug 20 2015, 19:44

Zimní muž, studený muž, yetti? * Zkoušela jsem různé varianty, ano ta poslední byla spíš jen takový žert ani nevím roč mě to napadlo. NAjednou se mi to začalo celé vybavovat. Kdysi o tom mluvil bratr, že by je chtěl potkat, no přece jenom měli skoro stejné zájmy* Mám to *Zvedla jsem hlavu podívala jsem se na něj.* Yuki Ningen * Snad to bude dobře pokud ne tak se jdu někam ztratit a už nikdy nevylezu* Chceš zmrzlinu nebo ledovou tříšť? * Tímhle jsem si to chtěla jenom potvrdit a taky jsem na to měla celkem chuť, ale to nemusel vědět, že to dělám pro své vlastní dobro*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 21 2015, 10:06

Navrhuje, že jsem Yetti. Zasměji se. Otevírám oči a začínám si vzpomínat na svůj domov. Kolem naší vesnice žilo spoustu podivných stvoření, které mají rádi zimu – nás nevyjímaje. S některými jsme si jako malí hrávali. Honili jsme se, lovili je… Ale Yettiho jsem ještě nikdy nepotkal. Snažili jsme se ho vystopovat… Pořád jsme nacházeli prapodivné stopy, ale nikdy nic jsme nenašli.
Vytrhuje mě ze vzpomínek vyslovením jména mé rasy. Hm… tak přece jen jí něco říkali, pomyslím si. Na potvrzení kývám hlavou. Není, co říci. Když to není třeba, zbytečně nemluvím, když to můžu dát najevo pouhým gestem. Nač mluvit? Slova jsou zbytečná…
Pak navrhuje mls. Otáčím hlavu k ní. „To mě jako zveš?“ ptám se. Jsem zvědav, jestli to vezme jako urážku. Přece to má bývat obráceně, že kluci berou dívky na něco dobrého. No já nejsem jen tak ledajaký kluk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Fri Aug 21 2015, 10:34

Když mi pak ukážeš cestu k internátu tak klidně ti jich koupím, kolik budeš chtít * Usměji se. Možná by se nějaká holka urazila nad tím, že kluk nepozval ji, ale mě to bylo celkem jedno. Samozřejmě, že když se kluk nabídne tak se to nedá odmítnout, ale aby pozvala kluka a platila to ji nevadilo. Přece jenom si řekla, že by potřebovala ukázat, kde bude žít svůj úžasný život tady. Takže jednoduše řečeno je to něco za něco.*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 21 2015, 12:23

Za to, že jí ukážu cestu na internát, mi koupí kolik budu chtít zmrzlin a ledových tříští? Taková nabídka se přece neodmítá. Stoupám si a mám pocit, jako bych měl mokrý zadek. Dívám se pod sebe a zjišťuji, že jsem seděl na suchém. Rukama si přejíždím po kalhotách na zadku. Suché. Asi to je jen pocit.
Strkám si ruce do kapes. „První internát či kavárna bo kde to chceš koupit?“ ptám se a mimoděk odcházím ze čtvrtě. Stejně se odtud musíme dostat někam do lepších míst.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Opustená štvrť - Stránka 2 Empty Re: Opustená štvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru