Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Byt Iris Koivu EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Byt Iris Koivu EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Byt Iris Koivu EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Byt Iris Koivu EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Byt Iris Koivu EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Byt Iris Koivu EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Byt Iris Koivu EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Byt Iris Koivu EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Byt Iris Koivu EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Byt Iris Koivu

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Byt Iris Koivu Empty Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Tue Aug 18 2015, 12:18

Tento byt sa nachádza v centre mesta v jednej z postarších budov a teda dostať sa na tretie poschodie a taktiež na tie ostatné, sa dá len schodmi.
Nie je ti nijak zvlášť priestorný byt, ale pre jednu osobu, čo tu býva je veľký dosť, pričom je v ňom všetko, čo treba. Vzhľadom k tomu, že tento byt má len dve miestnosti, nepočítajúc kúpeľňu a toaletu, tak sa jednotlivé miestnosti rozlišujú, vďaka nábytku a zariadeniu, keďže tam tie steny nie sú. Poznávacou značkou obývačky je čierne piáno v rohu. V druhej miestnosti je spálňa, prekvapivo. Počas dňa sa tu málokedy svieti žiarovkami na lustri. Veľké okná zabezpečujú dostatok slnečného svetla a taktiež pekný výhľad na staré ulice mesta.
Celkovo vyzerá byt celkom luxusne, aj keď sa sem tam váľajú nejaké tie papiere, štetce, no najčastejšie oblečenie.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Fri Aug 21 2015, 13:05

Obzrela by si ju, ohmatala krídla, pohladila tvár, ale neprišlo jej to v danej situácii vhodné, vzhľadom na to, že napriek ľudoprázdnej ulici to nebolo bezpečné- vždy sa mohlo stať, že by mohol niekto prísť, napríklad lovec a jej sa bojovať nechcelo. Dievča jej poďakuje, z čoho usúdi, že vníma a je pri vedomí, čo je dosť dobré, keďže ju nebude musieť vláčiť. Samozrejme, nespolieha sa na to, že bude chodiť po svojich, ale je to jednoduchšie, keď ťahá niekoho pri vedomí. Anjel sa o ňu oprie a nebyť tých krídel, tak je oveľa ľahšia, ale to nevadí, Iris sa to podarí ustáť. Hej, hej, nemáš zač zamrmle otrávene, no napriek tomu ma na perách slabý úsmev. Viac menej je rada, že sa rozhodla pomôcť. Netuší, či v tomto stave vôbec cíti nejakú bolesť, ale napriek tomu sa rozhodne jej ju trošku utlmiť. Dostanú sa pred dvere bytové komplexu. Ešte schody.. Odomkne zadné dvere.
Našťastie nikoho cestou nestretnú a dostanú sa až pred dvere jej bytu. Kľúče zaštrnagjú v zámke a vojde dnu, aj keď sa bála, že obije anjelovi krídla- nestane sa. Vyzuť sa či nie? Ach, to je jedno, aj tak sa za nimi ťahajú kvapky krvi. Napokon zabuchne dvere nohou a odvlečie dievča do spálne, kde ju ako tak opatrne položí na posteľ. Ani sa nepohni. Akoby aj mohla, všakže? O pár minút sa vráti s lávorom plným vody, handrami a lekárničkou, aby jej vyčistila rany a celkovo zmyla krv. Následne sa jej podarí laicky ošetriť krídla. Okamimachi je ďaleko a do nemocnice ťa vziať nemôžem, takže si budeš musieť spraviť pohodlie tu. Vníma ju vôbec?
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Fri Aug 21 2015, 13:26

Celou cestou som viac menej ani nevnímala. Nevedela som, kam ideme, jediné, na čo som sa sústredila, bolo to, aby som aspoň jakž takž chodila a ona ma nemusela vláčiť. Schody mi robili trochu väčší problém ale nejak som ich už s pomocou neznámej dievčiny zvládla. Napokon sme sa dotrepali do nejakého bytu, očividne patril jej. Uložila ma na posteli, kde som len bezvládne ležala a dívala sa do protiľahlej steny. Vážne mi nakázala, aby som sa nepohla? V tomto stave by som asi ťažko niečo urobila. Vrátila sa. Uprela som na ňu svoje krvavočervené oči. Je pravdou, že som bolesť viac menej nevnímala, aspoň nie tú fyzickú, avšak keď sa pustila do čistenia rán, prudko mnou trhlo, pretože to zabolelo. A riadne. Viac som sa však snažila ani nepohnúť, čo sa mi v konečnom dôsledku aj darilo.
"Nebude ti to vadiť?" Opýtala som sa šeptom. Vnímala som jej slová, hoc moje reakcie boli tak trochu oneskorené. Pripadala som si ako nejaká záťaž. Sama som si pekne navarila a teraz som bola odkázaná na pomoc druhých, pretože som svoje krídla ani len nedokázala skryť. Bol to hrozný pocit.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Fri Aug 21 2015, 13:52

Napriek tomu, že dievčina sebou trhne pri čistení rán, tak sa nad tým ani nepozastaví. Spraviť sa to musí a prečo by mala byť šetrná? Dobre, mohla by byť trošku opatrnejšia, no vlastne je za to myknutie rada- aspoň vie, že je pri vedomí. Keď už sú rany ako tak ošetrené, tak sa znovu poberie preč. Vyleje lavór vody zriedený s vodou a vyžmýka handry, aby sa vrátila s čistými handrami i vodou. Sadne si späť na posteľ, lavór položiac na stoličku pri nej. Mokrou handrou zotiera krv i slzy.. čierne slzy, čo ju celkom prekvapuje, ale zvedavé vypytovanie nepripadá do úvahy. Odhrnie jej vlasy z tváre, aby tie slzy zotrela. Vyžmýka handru a zmyje krv na miestach, kam sa dostane bez toho, aby ju vyzliekla. Samozrejme, problém s tým nemá a to dievča by sa ani brániť nemohol, ale zas odkiaľ potiaľ. Bude, a preto som ťa nenechala na ulici a hneď ako sa uzdravíš, tak ťa vykopnem. Smiech. Načo vôbec hovorí sarkastické odpovede? Aj tak ju to dievča nevníma. Jemne ju pohľadí po líci. Oddychuj. Viac jej už nepovie, keďže sa opäť poberie s lavórom preč. Do červena zafarbenú vodu opäť vyleje, no tentokrát vyžmýkané handry vyvesí, aby uschli. Pre koho toto vôbec robí? Samozrejme, pre to dievča, ale čo z toho má? Premýšľajúc nad takýmito hlúposťai sa vráti do izby, kde sa zastaví vo dverách. No hej. Je zranená, zničený anjel, padlí s poranenými krídlami. Pripadala jej nádherná, možno aj viac než čokoľvek, čo doteraz videla. Po chrbte jej prejde mráz, zhlboka sa nadýchne, keď si prehrabne vlasy. Neblázni, Iris a prezleč sa. Hej, mala by sa prezliecť do niečoho pohodlnejšieho, domáceho. Dá dole bundu, no tam to skončí. Zo stolíku si vezme skicár a uhlík. Posadí sa do neďalekého kresla pri posteli, tak aby videla na anjela na svojej posteli a pustí sa do načrtávania.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sat Aug 22 2015, 11:00

//Prepáč, nebola som tu už potom večer ^^" prišla som dosť neskoro domov a rovno som šla spať xD

Po celý čas, čo sa o mňa tak pekne starala a pomáhala mi, som mala taký divný zastretý pohľad. Vnímala som ju, aspoň čiastočne, zároveň som však bola myšlienkami úplne inde. Myslím, že nebude ťažké uhádnuť kde. Presne tak, opäť pri krídlach. Pevne som verila, že sa dajú čoskoro dokopy a ja si zase budem môcť užívať lety počas splnu mesiaca, čo bolo u mňa takým zvykom. Keď mi odhrnula vlasy a zotrela slzy, uprela som na ňu na krátky moment pohľad. Po chvíli ním zase uhla do strany. Pri jej poznámke sa mi pery roztiahli pobavený úškrn. To dievča sa mi začalo páčiť, bola som si istá, že si budeme rozumieť. Až sa dám dokopy samozrejme, pretože teraz mi veľmi do reči nebolo. Čo u mňa bolo čudné. Zvykla som mlieť veľa. Možno viac, ako sa patrilo. Ale vtedy som mala krídla v poriadku. Teraz nie, nemohla som akosi ani odísť zo svojej anjelskej formy, práve kvôli tomu, že som nemohla krídlami ani len pohnúť a prinútiť ich, aby sa mi skryli v chrbte.
"Uhm." Chcelo sa mi spať, ale nemohla som. Neustále som dookola premýšľala nad tým istým a ak to takto bude ďalej pokračovať, asi mi z toho hrabne. Fakt. Napokon som predsa len pomaly zatvorila oči, hoc som tú dievčinu tesne predtým videla, ale bola som príliš ospalá na to, aby som sa zaoberala tým, čo to vlastne robí, a upadla do nepokojného spánku plného škaredých snov spojených s mojimi krídlami.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sat Aug 22 2015, 11:49

Premýšľala ako by jej mohla ešte pomôcť, no nemôže stále tlmiť jej bolesť, predsa len nemá nevyčerpateľné zásoby magickej energie. Zobrať ju von nepripadá do úvahy, nie v tomto stave, takže ostáva jediné- zavolať niekoho. Čarodej? Samozrejme, má kontakty i dlžoby u nich, ale... Pravdepodobne sa nebudú kvôli decku ako je ona trepať cez pol sveta. Tíško si povzdychne. Jej ruky s uhlíkom zastaví. Pozrie sa von oknom, odkiaľ svieti mesačné svetlo, síce nie je spln, ale stále je krásny a tie hviezdy- ách. Modrými očkami sa zadíva späť na anjela a podrobne si ju prejde. Napriek tomu, že je v izbe tma, tak vidí jasne, dosť na to, aby pokračovala v kreslení. Pri pohľade na ňu má taký zvláštne príjemný mrazivý pocit. Je to pretože je padlý? Nie, tým to nebude, predsa len na akadémii ich je habadej. Dlho nekreslila, lebo nevedela čo. Nevedela sa k tomu dokopať. Nemala inšpiráciu. Jasné, teraz si navrávaj, že si našla svoju múzu. Jej vlastný hlas v hlave znie tak veľmi otrávene až je z toho zmätená. No hej, bije sa to s jej egom. Napokon obrázok uhlíkom dokončí- zranený anjel a predsa stále krásny. Vstane. Počas cesty do kuchyne si vyzlečie čierne nadkolienky, ktoré hodí do košu na prádlo a chytí telefón. Chvíľu sa dohaduje, no netrvá dlho, keď sa ozve zaklopanie- jasne povedala nezvoniť. Snaž sa byť potichu a vyzuj sa. Hovorí šeptom, keď dnu vpustí muža v kapuci, čarodeja. Ha! A predsa našla pomoc! Zavedie ho do spálne, pričom pomaličky ašlapuje a potom sa postaví pomimo, aby nezavadzala v ceste. Naozaj netuší, čo presne robí, či o čo sa snaží, no verí mu, aj keď sa jej nepáči, že dáva dole obväzy na jej krídlach. Opováž sa spraviť čokoľvek hlúpe precedí výhražne pomedzi zuby. Spod kapuce zbadá len pobavený úškrn. Čo má znamenať? Muž začne vyberať nejaké svoje hatlamatla flaštičky a ďalšie srandičky, v ktorých by sa bola vyznala, ale stojí obďaleč a v tme- no, veľa toho nerozozná. Odíde teda do inej miestnosti, keď sa začne činiť a krídla dávať dokopy. Čaj. To bolo to, čo potrebovala.
Hotovo? Ani sa nemusí otočiť, aby vedela, že vošiel k nej do miestnosti. Prikývne. Napokon jej len povie zopár informácii o tom, že tie krídla by sa nemali namáhať a také ďalšie podobné veci, keď zmizne za dverami. Tak nejak má zo seba dobrý pocit. Usrkne si z čaju.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sat Aug 22 2015, 12:16

Počas svojho spánku som sa často nebudila. Spala som dostatočne tvrdo na to, aby som necítila, že tu so mnou niekto robí čáry máry, napriek tomu som sa zobudila pár desiatok minút po tom. Na dotyky som nereagovala, ale na šteklenie niekde vzadu áno. Hold, bola som na svoje krídla náchylná a citlivá. Ospalo som sa zdvihla z postele, takmer poslepiačky nahmatala jedno zo svojich krídel a jemne ho poškrabkala na mieste, kde som cítila svrbenie. Potom som si ľahla späť do postele, keď v tom...
"Počkať!" Presunula som sa späť do ľahu. Niečo mi tu nesedelo. Ako ma mohlo štekliť krídlo, keď ani jedno z nich nemám v poriadku? Srdce sa mi prudko rozbúchalo, celá od napätia som si zahryzla do dolnej pery, keď som sa snažila obe krídla zdvihnúť do vzduchu a ono...Ono sa mi to podarilo! Boli v poriadku? Zdalo sa tak.
"To nemôže byť pravda, určite sa mi to len sníva!" Sama som tomu aj tak neverila, čo naznačoval radostný tón, s akým som to vyhlásila. Natočila som jedno z krídel k sebe a rukou prešla po hebkom čiernom perí. Cítila som to teplo, ktoré z neho sálalo, žily, ktoré v ňom pulzovali.
"Bože môj, mám svoje krídla späť!" Bol to úžasný pocit, ani si neviete predstaviť, čo to pre mňa znamenalo. A určite za tým stála ona, tá dievčina, ktorá mi pomohla. Musela som sa jej aspoň poďakovať, bola som jej zaviazaná viac, než by si vôbec mohla myslieť. Prudko som sa postavila, mierne som sa zatackala, ale krídla mi pomohli nabrať späť potrebnú rovnováhu. Vybehla som z izby , dávajúc si pozor, aby som niečo neprevrátila alebo nerozbila, na čo som sa plná šťastia rozbehla priamo k nej a prudko ju objala. Bolo mi jedno, čo si o tom myslí, dávala som len najavo pocity, ktoré som práve prežívala.
"Neviem, čo si urobila, ale ďakujem...Ďakujem!" Na mojej tvári síce hral úsmev, avšak po líci mi tiekli slzy. Slzy šťastia.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sat Aug 22 2015, 12:43

Do izby sa po jeho odchode nevráti hneď, najprv si chce vychutnať čaj, ktorý drží v šálke medzi drobnými rúčkami, pričom sa pozerá cez okno no prázdnu ulicu so starými dlaždicami. No hej, byt v centre, ale výhľad je celkom pekný. Otvorí okno, treba vetrať. Počuje vo vedľajšej izbe, asi aj jedinej, šuchot a následne aj krik. Takže už je hore pomyslí si, no ostáva na mieste, kde si spokojne stojí. Vlastne by sa mohla vrátiť a zatlačiť ju do postele, keďže by mala oddychovať. Nevie presne, čo sa stalo, ale to dievča vyzeralo dosť zriadene, takže tak. Znovu si usrkne z čierneho čaju, keď sa pohne bližšie k oknu. Na ulici niekto prešiel, vyzeral zvláštne. Lovec? Nie, obyčajný civilista. Fuh, odľahlo jej. Aj keď je pravda, že sa za nimi možno ťahala krv- mhm, snáď nie. Dobré ránko povie, keď si je istá tým, že je anjel v tej istej miestnosti ako ona a už už sa ide otočiť, keď ju dievča objíme a ona sa zakolísa, pričom trošku horúcej vody sa jej vyleje na ruku. Najprv je v rozpakoch, nevie úplne ako reagovať a aj by ju objala späť, ale tá ruka začne páliť. Auč sykne, keď sa opatrne vyvlečie z objatia a rýchlym krokom sa dostane do kuchyne, kde strčí ruku pod prúd vody. Potom sa pozrie na dievčinu, ktorej venuje úsmev a bola by v tom objatí ešte dlhšie, keďže bolo ozaj príjemné. Nemáš zač, no čarodej odkazuje, že krídla by si nemala namáhať aspoň zopár dní. To znamená, nijaké boje, lietanie a celkovo čokoľvek, čo vyžaduje prudký pohyb. Je to len urýchlene hojenie. Hej, to by mala vedieť a tak jej to aj povie a keď už je v kuchyni, kde sa aj poobzerá. Si hladná?
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sat Aug 22 2015, 13:21

"Ooooouch, prepáč, to som nechcela." Zatvárila som sa trocha kyslo, keď som si uvedomila, že vlastne kvôli mne sa ten jej horúci čaj vylial na ruku. Ktorú si následne šla zrejme opláchnuť studenou vodou, keďže som z kuchyne počula zvuky patriacim púšťaniu prúdu vody. Kým tam však bola, rozhodla som sa vrátiť do svojej ľudskej podoby. Krídla mi "zmizli" niekde v chrbte, na ich mieste ostali dve jazvy ako vždy, pričom mi dlhé šaty zmizli a očiam sa prinavrátila pôvodná, tmavohnedá, až takmer čierna farba. Opäť som bola oblečená v čiernych nohaviciach, obyčajnom korzete, na krku mi visel pentagram a na boku niekoľko reťazí. Dúfala som, že sa ma tá dievčina nezačne báť. Bolo by to...dosť nepríjemné.
"Čarodej?" Takže predsa len zavolala nejakého človeka, ktorý sa mi o krídla patrične postaral.
"Chápem. Vydržať niekoľko dní bez lietania...to snáď zvládnem." Pousmiala som sa. Cítila som sa celkom dobre, keď už moje krídla boli v poriadku, pretože poranené boli len tie. Ak nepočítam tú guču na hlave, ale tá čoskoro zmizne. Snáď.
"Eeeh, ďakujem, teraz nie. Ale pokiaľ by ti to nevadilo, rada by som sa napila čistej vody." Vážne som teraz nepociťovala hlad, možno práve kvôli tomu, že som bola šťastná z toho, že mám svoje krídla späť a po niekoľkých dňoch ich budem môcť používať, ale môj vyprahnutý krk bohužial tento pocit neoklamal.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sat Aug 22 2015, 13:57

Samozrejme, teplo jej nerobí zas taký problém, vzhľadom k rasovej schopnosti a k tomu, čo je, ale predsa len oheň a horúca voda- no, jej pokožka to vníma trošičku inak a ešte k tomu v ľudskej podobe. To je v pohode odvetí automaticky, keď vypne prúd chladivej vody a obzrie si ruku. Nijaké štípanie ani červené stopy, to je rada. Trošičku skrčené obočie znovu narovná, teda vlastne uvoľní, aby to nevyzeralo tak, že sa mračí. Utrie si ruky do utierky v kuchyni, aby nekvapkala vśade voda. Nebodaj by sa na nej niekto šmykol a áno- Dá sa šmyknúť aj na kvapke vody! Úkosom sa pozerá na premeny do ľudskej podoby, čo ju vždy fascinovalo, aj keď ona sa málokedy premieňala. Obdivne vydýchne, keď sa premení do ľudskej podoby s úškrnom na perách. Vyzerá ako jej úplný opak, čo sa týka zovňajšku, ale žeby to bolo zlé? Nie, to by nepovedala. Prikývne pri zopakovaní slova "čarodej". Yep. Taký starý chrapúň s taškou plnou fľaštičiek, v ktorých boli bylinkové.. ktoviečo a paličkou na čarovanie dopovie veselo a aj s pobaveným smiechom, keď  sa tvári, že má v ruke imaginárny prútik, ktorým zamáva. Dobre, prútik síce nemá, ale stále to je čarodej. No hej, Harry Potter dal ľuďom predstavu o čarodejoch, ale bohužiaľ, nie každý z nich ju splňuje. Na jej pochopenie len kývne. Čo viac k tomu povedať? Ak to nedodrží, tak sa zraní, predsa je to len urýchlenie hojenie, nie sú ešte v poriadku. Bez slova vytiahne z poličky pohár,, po ktorý sa načiahne a posúva ho k sebe koněckmi prstov a hľa! Padne jej do rúk a ani sa nerozbije. Naleje tam čistú vody a pohár jej podá. Tak? Kto ťa tak doriadil? Už je živá aj všetko, teraz sa pýtať môže. Oprie sa o kuchynskú linku. Predsa len, mohol to byť aj démon, nielen ľudia bojujú medzi sebou.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sat Aug 22 2015, 14:15

Uchechtla som sa.
"Taký ten...profesor Snape?" Vyslovila som meno prvého čarodejníka z Harryho Pottera, ktorý mi napadol, aj keď ten skôr než pri sebe si potrebné veci uskladňoval vo svojom kabinete, a nebol ani tak príliš starý. Ale slovo "chrapúň" by ho vystihovalo, teda až do tej časti, kde bolo vysvetlené, prečo sa choval tak, ako sa choval. Ale to je jedno. Pohár som si od nej s poďakovaním vzala a odpila si z obľúbenej čistej vody.
"Ummm...lovec. Ale bola to moja chyba, zaútočila som ako prvá." Vedela som si svoju chybu priznať. Možno by bolo lepšie, ak by som v ten deň ani vonku nešla, nič z toho by sa nebolo stalo. Alebo to všetko malo nejaký dôvod. Keby k tomu incidentu s lovcom nedošlo, nestretla by som toto milé dievča.
"Inak, asi som sa ti nepredstavila. Volám sa Corny." Došlo mi, že nevieme ani svoje mená, čo bolo trochu blbé. Nebudeme sa predsa oslovovať "Hej ty!"
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sat Aug 22 2015, 14:36

Masliní si prsty, ktorým prejde po okraji šálky, čo vydá taký tichý zvuk. Vždy to rada robila, ale málokedy sa jej to podarilo a predsa na tom niektorí vedia dokonca aj zahrať pieseň. Pokrúti hlavou. Mhm.. vlastne hej.. Niečo podobné ako Snape s štipkou Mcgonagallovej dokončí, pričom má taký akoby nerozhodný výraz s trošku prižmúreným ľavým okom a skrčeným obočím. Potom sa však len zasmeje. Nedokáže však svojim očiam rozkázať, aby si dievča neobzreli. Korzet, kožené nohavice, reťaz, pentagram- no proste wow, v dobrom zmysle slova ohromenia. Šálku však už nechá na linke a chápavo prikývne. Lovec. Máš šťastie, že skončil pri krídlach poznamená, keď sa na ňu pozrie z pod dlhých mihalníc. Aj keď si myslím, že by lovci nemuseli ani existovať, ak by ľudia neboli hlúpi, teda väčšina z nich a najmä tí, čo hýbu celým davom. Toto povie však už s povzdychom, skoro až sklamane. Hej, viac ako hnev voči ľuďom pociťuje akúsi ľútosť. Iris predstaví sa. Nepresunieme sa do obývačky? Ani nečaká na odpoveď, keď jej rukou kývne, čo je gesto "následuj ma" a prejde do časti bytu, kde je úplne iné zariadenie a sadne si na pohovku.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sat Aug 22 2015, 18:32

"Neviem, či by som chcela niekedy stretnúť takúto kombináciu." Asi by to bolo viac než nepríjemné. V konečnom dôsledku môžem byť rada, že som toho čarodeja ani len nevidela. Nemohla som si nevšimnúť, že si ma prezrela. Trochu som sa pousmiala. Možno sa jej na mne niečo páčilo, alebo premýšľala nad tým, že mám hrozný štýl obliekania. Hold, nemala som potrebu hrať sa na niečo, čím nie som a toto...to som jednoducho bola ja. Ak sa mám ale priznať, páčili sa mi jej svetlé vlasy. Ak by som nebola metalistkou, ale bežným dievčaťom, takejto farby vlasy by som rozhodne mať chcela.
"No, to šťastie rozhodne nie je. Žiadne zranenie nie je pre mňa takým utrpením ako zranené krídla." Neviem, či to chápala. Možno áno, možno nie, ale pre mňa boli moje krídla všetkým.
"Ľudia sa boja tvorov odlišných od nich. Máme veľa druhov, rôzne schopnosti...Bohužiaľ. Dobré vzťahy medzi nami a nikdy nebudú existovať nikdy." Bola to pravda, s ktorou sa musel zmieriť každý démon. Na tejto planéte nie sme vítaní. Predstavila sa mi. Iris. Pekné meno.
"Uhm, jasné!" Až teraz som si uvedomila, že tu stojíme v kuchyni a dokonca v nej vedieme vážny rozhovor. Zahryzla som sa do pery pri tom, ako som sa snažila zabrániť smiechu. Proste mi to prišlo vtipné! Vybrala som sa teda za ňou až do obývačky, kde som sa usadila vedľa nej na gauči.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sat Aug 22 2015, 20:22

Zasmeje sa. Hej, ten chrapúň nie je práve najpríjemnejšia spoločnosť či nepriateľ, ale na druhú stranu je veľmi nápomocný. Oplatí sa mať dlžníkov čarodejov, ale treba to využiť opatrne- predsa len, mať veľa dlžníkov je veľmi dobré. Záleží od situácie. Stretnúť tú kreatúru v dobrej nálade a na pokraji smri? Jasná výhra. Opačná kombinácia je.. bolestivá. Šálku si vezme opäť du ruky, no keď z nej už necíti teplo, tak ju položí. Studený čaj jej nechutí- a komu áno? Vypočuje si jej odporovanie, ak sa to tak dá nazvať a mykne jej kútikmi úst. Pravda, empatia nie je jej silná stránka. Ak niečo chce, vezme si to, na druhých nezáleží, stredombodom jej vesmír je ona a nikto iný, okrem jej múzy a inšpirácie, ale tá jej unikla, sama ju videla umrieť. Zlato, zranené krídla sú šťastie. Zahojia sa. Predstav si, že by ti ich odsekol, krídla nedorastajú späť. To je bolesť, to je stráta. Mať na chrbte len kýpeť, nikdy nemôcť znovu lietať. Celý čas to hovorí tak pokojne, priam cynicky. Prečo to vôbec robí? To je jedno. Možno, aby videla ako bude to prekrásne dievča pred ňou reagovať. Z tácky na linke si vezme sušienku, pričom ju ponúkne, keď k nej posunie tanierik. Nie sú krídla polovicou podstaty anjela? Napokon sa aj s ňou presunie do obývačky, kde si sadne a zasmeje sa, možno až s chuti. To je fakt, ale čudovala by si sa. Niektorí z nás s niektorými z ich radu majú dobré vzťahy oboznámi ju s niečím, čo zrejme nevie, súdiac podľa jej slov. Vieš o tom, načne tajomným hlasom, akoby sa jej chcela zveriť s tajomstvom, pričom dá do úst posledný kúsok sušienky, načahujúc sa po skicár na stole a krabičku uhlíkov pod ním- áno, všade má tie skicáre, uhlíky, plátna, štetce, palety, tuby s farbami a tak podobne, stačí sa len poobzerať. Že si krásna? Priam očarujúca dokončí, keď spraví zopár ťahov uhlíkom a uprie na ňu svoje ľadovo modré očká, čo v kontrase s mäkkým úsmevom, dal by sa nazvať aj hrejivým. Niekto by to označil sa lásku na prvý pohľad alebo obyčajný kompliment na flirt. Obaja by sa mýlili.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sat Aug 22 2015, 23:47

"Ja viem, ale..." Na chvíľku som sa odmlčala. "Skôr som to myslela tak, že radšej by som utrpela zranenia na vlastnom tele než na krídlach." Predstava, že by mi niekto odrezal krídla, bola viac než hrozná. Bola to hotová nočná mora, najhorší scenár, aký by som mohla prežiť. Ak by som predsa len jedného dňa mala zomrieť, tak jedine zo svojimi krídlami. Bez nich by bola i moja smrť potupná. S tichým poďakovaním som si od nej ponúkanú sušienku vzala.
"Sú viac než len polovicou." Trochu som ju poupravila. Aspoň tak som to vnímala ja, s anjelmi som sa bežne nestretávala. Tí bežní sa mi aj tak vyhýbali už len preto, že som padlá.
"Počula som o tom. Nikdy som nepochopila, ako sa môže démon priateľsky baviť s lovcom. Možno som len príliš...voči ním uzavretá." Zahľadela som sa na sušienku, ako keby mi prišla niečím zaujímavá, následne som si ju hodila do úst.
"Ten, s ktorým som sa stretla naposledy, sa ma asi snažil zbaliť. Alebo to možno len hral. Neviem." Povedala som popri prežúvaní sušienky. Chutila mi. Dlho som žiadnu nemala, v obchode som si skôr zvykla kupovať čokolády a také srandičky. Keď začala s tým, či viem o niečom, prestala som prežúvať a uprela som na ňu oči plné zvedavosti. Napätie medzi nami by sa dalo až krájať. Proste som bola zvedavá, čo z nej vypadne. A keď sa tak stalo...no...takmer som sa zadusila, pretože v tej chvíli mi polorozžutá sušienka zabehla a ja som sa rozkašľala. Proste, čakala som všetko, ale toto nie. Keď som sa šušienky, ktorá sa mi niekde v krku zasekla, zbavila, narovnala som sa a vygúlila na ňu oči.
"Eeeeeee..." Akosi som nevedela, čo k tomu povedať.
"Nooo...ďakujem." Nebrala som to nijak vážne, ženy si občas komplimenty vravia. Všimla som si tie jej rôzne nástroje, uhlíky, štetce a čo ja viem čo ešte, asi to bola taká tá umelecká duša. Priznám sa, že ja si tiež občas niečo vo voľnom čase kreslím, ale vždy to dopadne tak, že to proste pokrčím a hodím do koša.
"Aj keď...myslela som si skôr, že ma budeš považovať za nejakého podivína, ktorý nemá vkus pre obliekanie. Často sa s takými názormi stretávam." Nikdy som si takéto veci nebrala k srdcu. To nie. Zaujímal ma však dôvod, prečo som v jej očiach vyzerala krásne.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sun Aug 23 2015, 12:19

Počúva jej vysvetlenie, no nemihne ani brvou. Oh, takže to rozkošná Iris zle pochopila? Nie, ona to zle podala. A ak by to aj zle pochopila, nepriznala by si to, lebo jej to ego proste nedovolí. Ako veľmi sú tie krídla dôležité? Asi ako chvosty pre youko. Má síce len dva, čo je na jej vek a skúsenosti dosť, ale nemohla by prísť ani o jeden z nich. Viac menej jej v tomto rozumie, takže len prikývne. Mohla by si mi ich znovu ukázať? požiada ju, pričom v hlase jej znie, že ich naozaj chce znovu vidieť, ani sa to nesnaží skrývať, aby pôsobila kúl a podobne. Aj tak je to úplne jedno. Pobavene sa uškrnie. No hej, to by sa čudovala, keďže tuto dievčina s blond vláskai sa ani nie pred pár hodinami tak priateľsky s lovcom bavila. Čo ty vieš. Možno som lovec, so slabosťou pre padlých a rešpektom voči svojej novej inšpirácii povie jej. Neznie to tak, že by si z nej robila srandu. Možno by to aj bola sranda, predsa len sa už naučila zapadnúť medzi ľudí. Po tom, čo jej však povie o tom lovcovi, čo ju zriadil, tak sa schuti zasmeje. Ách, to sú teda taktiky. A ty si zaútočila na baliča? Ponadvihne obočie ako má vo zvyku. Je ticho, čaká a celkom sa baví na to napätom tichu, ktoré sa jej podarilo vytvoriť troma slovami a taktiež na tej reakcii, keď dokončí. Namiesto "nemáš zač" len kývne. Pozrie sa na ňu, potom späť do skicára a kreslí ďalej. Prsty má trošičku špinavé od uhlíku, ale to sa zmyje. Nehovorím o oblečení. Ujde jej tichý smiech. Mohla by si na sebe mať aj kvetinkové šatičky alebo vrece od zemiakov- nezmenilo by to to, čo z teba vyžaruje. Nijak zvlášť nepremýšľa nad následkami. Pokojne si môže myslieť, že po nej ide, že ju chce zbaliť alebo ju mať proste za podivína. A? To vadí? N=asledne skicár položí na pohovku aj s uhlíkom, keď sa načiahne po hrabičku pod stolom, z ktorej vytiahne cigaretu a vloží ju medzi pery. Chytajúc zapaľovač na retiazke sa však zarazí: Nebude ti to vadiť?
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 23 2015, 20:30

Pousmiala som sa.
"Iste." I ja som bola rada, že som opäť mohla svoje krídla vidieť, ako keby som nemohla uveriť tomu, že som opäť v poriadku. Teda, nie tak úplne, pár dní ich nesmiem namáhať, ale to nejako pretrpím, nie? Postavila som sa. Ukázať krídla na sedačke by bolo maximálne nepríjemné, navyše by som určite niečo zvalila alebo rozbila. Otočila som sa tak, aby som si bola istá, že mi nič nebude zavádzať a v priebehu niekoľkých sekúnd mi na chrbte "vyrástli" dve veľké, ebenovo čierne krídla, s ktorými som jemne zamávala. Pekne som si ich pretiahla a následne zložila, na čo som sa otočila späť k Iris. Stačil mi jeden jediný pohľad do jej očí, aby som zistila, že ona lovcom nie je.
"Ale nie si ním. Si démon, líška, ak sa nemýlim." Možno sama bola prekvapená, ako som to vedela. Hold, moja špeciálna schopnosť bola v takýchto veciach veľmi užitočná.
"Divíš sa? Na mňa si nikto dovoľovať nebude a už vôbec nie lovec!" O vzťahoch som nechcela ani len počuť. Na pivo len tak v priateľskom duchu si zájdem rada, ale že by som s niekým mala ísť na rande alebo tak niečo..asi by som sa dogrcala.
"Oh..." Potichu som sa zasmiala pri predstave, že by som na sebe mala spomínané kvetinkované šaty alebo dokonca to vrece. Odrazu vytiahla cigarety, ten dym mi nikdy nevadil, ale sama som nefajčila, skôr som bola len taký pasívny fajčiar, pretože som sa v spoločnosti fajčiarov objavovala pomerne často.
"Môžem sa spýtať, na čom to tam vlastne stále pracuješ?"
Nechcela som sa do toho skicára pozrieť bez jej dovolenia.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Sun Aug 23 2015, 22:43

Pozerá sa ako vytiahne tie krásne krídla, ba dokonca až nedočkavo sa zamrví na tej pohovke, keď napäto čaká. To kratučké čakanie sa však vyplatí a jej očká, doteraz chladné, zažiaria akousi radosťou, takou tou detskou, ktorá schádza z fascinovania. Pomaly sa načiahne a dotkne sa okraju jej krídla. Opatrne, akoby sa bála, že by sa pod jej dotykom zmenili na popol- to by síce nebolo nemožné, ale predsa len. Pomalinky prejde po čiernom perí, ebenovo čierna. Prejde po ňom znovu, tentokrát o niečo ráznejšie, no stále tam vidno ten strach, že je to len ilúzia, ktorá sa rozplynie ako hmla. Priam nedýcha a v miestnosti udržuje ticho. Nevie sa toho pohľadu nabažiť, proste nie. Nie že by nikdy nevidela krídla, ale proste ách, toto bolo niečo iné. Napokon však precitne a dokonca aj zachytí cigaretu, čo jej vypadne z pier. Je to veľmi poznať? zasmeje sa. Predsa len sa asi ešte nedokáže tak úplne skryť. Ani ako lovec by som ťa nedokázala zabiť či ignorovať. Naschvál nepovie "nezabila by som ťa", ale použije iné slovo, viac presné a priliehavé. Po ďaľších slovách jej však úsmev zmizne z tváre a zatvári sa sklamane a aby to ešte podtrhla, tak si povzdychne. Škoda... Už som sa chystala vytiahnuť svoje baliace triky, ale keď si ma takto nenápadne zhodila zahryzne si do spodnej pery, prehrabne vlasy a pozrie sa dole, zrejme na zem. Jasné baliace triky. Potom sa však len pobavene zasmeje a nakoniec si zapáli. Mlčanie je súhlas. VloŽí cigaretu medzi pery, šťukne zapaľovačom a zapáli si. Nie je vášnivý fajčiar, ale predsa len- starého zvyku sa zbavuje ťažko. Kreslím.. teba odvetí, vydýchnuc dym, keď sa pozrie na skicár. Je tam jej kresba, teda len náčrt, niečo ako portrét. Či to myslíš všeobecne? Pokojne sa pozri ponúkne jej. Samozrejme, pri stenách sú pokreslené plátna, ale asi sa pýtala na to, čo kreslila teraz, čo je v skicári a jej druhá podobizňa zas na papieri v spálni. Je tam len jeden obrázok nej, ďalšie papiere sú portréty mužov a niekoľko obrázko jednej a tej istej dievčiny z rôznych uhlov, s rôznymi výraz, v rôznych polohách.. no stále to bola ona.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Sun Aug 23 2015, 23:24

Nahlas som sa zasmiala, keď som v jej očiach zazrela tú detskú radosť, akonáhle moje krídla uzreli svetlo sveta. Nemyslela som si, že sa niekedy niečoho takého dožijem. Nebola som jediným padlým anjelom a nemala som ani výnimočné krídla...teda, z pohľadu tejto osôbky to bolo inak. Jej dotyky mi boli príjemné, mala som rada, keď mi niekto hladil krídla. Bolo to pre mňa asi niečo také, ako škrabkanie na bruchu či za uškami pre psa. Proste som to zbožňovala.
"Stačilo sa pozrieť do tvojich očí a vedela som, čo si zač." Mohla si to vysvetliť všelijak. Napríklad tak, že som vedela dobre čítať v ľuďoch, čo nebola tak úplne nepravda. Pretože ja som videla až na samé dno, všetky spomienky, strach, tajomstvá, čokoľvek, čo sa ukrývalo v mysli.
"Ak by si bola lovec, najskôr by si bola jedna z mála, na ktorých by som nezaútočila." Možno už len preto, že mi prišla ako môj protiklad. Svojim spôsobom bola Iris nesmierne fascinujúca a hoc som si v priebehu niekoľkých sekúnd mohla o nej zistiť úplne všetko, neurobila som to. Chcela som ju spoznávať normálne. Jej ďalšiu poznámku som brala len ako vtip. Nevedela som, či to myslela vážne, ale tak, keď ten sklamaný výraz opäť nahradil úsmev, usúdila som, že najskôr áno.
"Vážne?" Nadvihla som obočie prekvapene a naklonila som sa, pričom som sa oprela rukami o stehná a jemne nakukla do skicára. Vyzeralo to úžasne. Teda, nie že by som na seba povedala, že ja  tak vyzerám, skôr som myslela to, že som sa proste na seba podobala. Zrejme v tom už mala prax, mne osobne portréty a takéto veci nikdy nešli.
"Si v tom vážne dobrá." Pochválila som ju. Prešla som i na portréty na stene, ktoré som si prezerala so záujmom.
"Inak...teraz ma napadlo..." Otočila som sa opäť k nej.
"Mohla by som i ja vidieť tvoju pravú formu?"
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Mon Aug 24 2015, 12:51

Tak strašne ju fascinovali, tak veľmi od nich nevedela odtrhnúť oči. Zaujímalo by ju či sú ťažké alebo ako vyzerajú bez peria, no hlavne- ako sa k nim dostala. Koluje príbeh, príbeh o tom, že padlým sa môže anjel stať po vykonaní hriechu, alebo niečoho podobného. Čo spáchala sa? Spýta sa či nie? Ách, musí sa spýtať. Povedz, pootvorí ružové pery, z ktorých vyjde výzva jedným slovom, nespúšťajuc oči z jej krídel, keď sa napokon pozrie hore, na jej tvár a dokončí aký bolestivý príbeh sa schováva za týmto skvostom? Postaví sa. Prejde prstom po línii krídel od prvého záhybu až po koniec, potom sa presunie sa ňu a dotkne sa miesta, odkiaľ jej vyrastajú krídla a fascinovane vydýchne. Zasmeje sa ne jej oddôvodnení. Takže pohľad do očí? Má sa čo učiť, čo sa týka skrývania svojej podstaty. Chladnými prstami sa jej pokožky, ktorá je tesne v spojení s krídlami. Áno, mala by mať vyššiu teplotu ako normálny človek, ale nemá, pretože to často bolo podozrivé, takže sa snaží udržovať telesnú teplotu o niečo nižšiu ako by mala mať. Vlastne sa prejde okolo nej a potom nakukne, na ktorú stránku vlastne pozerá- na seba. Ďakujem usmeje sa, no potom sa zarazí, na chvíľočku sklopí pohľad, keď vykoktá Ja-... Mlčí. Nádych, výdych. Nemyslím, že je to dobrý nápad. Nakoniec do dopovie. JE to nefér, voči Cornelii, keďže tá jej krídla ochotne ukázala, ale Iris... Iris sa do svojej formy už nejakú dobu nepremenila, nemala dôvod, nechcela.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 24 2015, 13:18

Jej otázka ma trochu prekvapila, na čo som len od nej odvrátila pohľad. Nebolo to niečo bolestivé...pre mňa. Nejaké výčitky svedomia som mala, to áno, ale nebola som k svojim rodičom naviazaná tak, aby som to považovala za bolestivú skúsenosť, na ktorú chcem zabudnúť.
"No..." Začala som, ale nepokračovala. Vyzeralo to, ako keby som hľadala vhodné slová.
"Povedzme, že som vlastného otca zničila psychicky natoľko, že sa zo zdravého človeka stal ťažký psychopat." Vravela som to takým neutrálnym hlasom, ako keby ma to veľmi netrápilo. Vlastne to aj tak bolo. Stalo sa to pred dvoma rokmi, veľmi som si na to nepamätala, ale keď som zistila, v akom stave otec je, doplo mi, ako k tomu došlo.
"Dostal sa do stavu veľmi podobnému tomu Siriusovmu, keď dostal Dementorov bozk. Samozrejme predtým, než Hermiona použila časovrat, aby ho spolu s Harrym zachránili." Myslím, že to bol celkom výstižný opis toho, čo sa mu skutočne stalo. Iris sa stále neprestala dotýkať mojich krídel, avšak keď sa dotkla mojej pokožky trochu chladnejšími prstami, mierne ma striaslo.
"Hm? Prečo?" Nechápala som, prečo považuje premenu za zlý nápad. Odjakživa som žila v tom, že démoni sa cítia lepšie v svojej prirodzenej podobe než v tej ľudskej. Tak to bolo aj u mňa. Nebyť toho, že ľudia majú voči nám predsudky, v inej forme by ma ani nevideli.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Mon Aug 24 2015, 13:33

Neodpovedá hneď. Hľadá snáď správne slová? Tak to potom očakáva zaujímavý príbeh, pretože tých, čo stretla doteraz- nič moc. Nie, ani jeden z ich príbehov ju nechytil za srdce, napriek tomu sa vždy tvárila, že je to ktovie ako zaujímavé, ako veľmi ich toto a tamto, aby boli spokojní a nikdy nemali podozrenie, že je nimi v skutočnosti otrávená. Hm? Vyčkáva, stojac za ňou so skúmavými modrými očkami až jej to napokon povie. Zasmeje sa. Tak s chuti a pobavene, nielen preto, že to hovorí ako oznam "dnes bude na večeru fazuľa", ale taktiež kvôli samotnému obsahu. Hej, ten smiech bol možno nemiestny, ale je to Iris, tá to robieva. Len kvôli tomu? Jediná otázka, ktorá jej napadne. Zničiť zdravú osobu a spraviť z nej pacienta v sanatóriu, no- nič ťažké. Vlastne sa jej ani nezdá ako niečo z čoho by sa z anjela mal stať padlý. Chce vedieť presne kvôli čomu sčernali. Cítila sa vtedy previnilo? Už sa nepýta. Nemá ďaleko k výbuchu smiechu po tom prirovnaní, ale udrží sa, aj keď musí zotrieť skoro slzu z kútiku jej očka. Napadlo ti niekedy, že by si ten čin chcela vrátiť späť? Ach, bože, pre Satana, Iris, takéto veci sa len tak nepýtajú, ale bola by to ona, ak by sa nepýtala? Nie. Trpko, alebo skôr melancholicky, sa usmeje. Spomienky, cez ktoré som sa ešte nedokázal preniesť odvetí jej svoje vysvetlenie, prečo nie, prečo sa nepremení. Jej pravá forma je niečo, čo jej nedokázalo pomôcť pred veľkou strátou a z nejakého dôvodu, aj pre ňu nepochopiteľného, sa do necj proste nechce premeniť.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 24 2015, 18:08

"No, áno. Prechovávala som k svojim rodičom nenávisť, dlhé roky som ju v sebe hromadila až som vybuchla, mala som taký ten skrat, ktorý aktivoval moju špeciálnu schopnosť a tá môjho otca utýrala tak, až stratil kompletne rozum. Nestalo sa to posledný krát, môj otec nebol jediný, koho som "bezdôvodne" napadla bez toho, aby som si pamätala priebeh." Pousmiala som sa. Vravela som to s takou ľahkosťou, ako keby ma to vážne netrápilo. Staviala som sa k tomu tak ľahostajne. Nebudem sa predsa v svojej minulosti utápať.
"Štvrté božie prikázanie - "Cti otca svojho i matku svoju."Ťažko som sa prehrešila práve voči tomuto a neľutovala som to. Možno to bol dôvod, prečo moje krídla jedného dňa zmenili farbu z krásnej bielej na čiernu." Pokrčila som letmo ramenami. Hoc anjeli sa radili medzi démonov, boli to tvory, ktoré sami seba nazývali "božími vyvolenými" a tak pre nich zvykli byť božie prikázania a podobné sračky sväté.
"Nie, nikdy by som to späť nevrátila." Mala čudné otázky, to áno, ale nevadilo mi to. Odpovedala som jej bez toho, aby som niečo skrývala. Na čo aj?
"Ah, chápem. Tak potom...dúfam, že jedného dňa ťa uvidím aj vo forme lištičky." Nevypytovala som sa zbytočne na jej minulosť, nechcela som pôsobiť vtieravo. Zaujímalo ma to síce, ale...ak bude chcieť, povie mi to sama. Alebo sa rozhodne si to proste nechať pre seba.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Iris Mon Aug 24 2015, 19:06

Naozaj ju prekvapuje s akou ľahkosťou to hovorí, ale na druhej strane ju to bavilo a aj by sa ohradila s "Ako to len môžeš povedať!? Rodičia ti dali život, mala by si si ich vážiť nech už ti spravili čokoľvek. Sú ti darcami života.", ale.. Aké ale? Hej, ona svoju matku zbožňuje, otec jej zomrel pred očami, ale zas ich nepovažuje za stredobod svojho vesmíru a ani božstvo voči, ktorému by sa nemohla vzbúriť, mimoto- každý to má inak, prečo by mala súdiť? Wow, tak to aby sa som sa snažila vyhýbať tvojim skratom poznamená so smiechom, na perách jej hraje pobavený úsmev. Napokon sa skloní ku stolíku, potom, čo si posledný krát potiahne a cigaretu zahasí v obyčajnom kovovom popolníku, ktorý bol doteraz čistý. Vypočuje si jej slová. Hm, nikdy sa v tom nevyznala. Nikdy neľutuj svoje činy, či už zlé a či dobré zamumle potichšie, vlastne len cituje, ale musí sa pri tom pousmiať. Nakoniec ju len obíde, ohmatká krídla všade možne až má napokon dosť, vlastne nemá, ale zas odkiaľ potiaľ. Úprimne, vlastne som rada, že si zhrešila. Bytom sa ozve zvonivý smiech, nie je to výsmech, je to skôr potešenie. Aj keď sa ma to tak úplne netýka dodá s pokrčením pliec. Nuž, netýka sa jej to, ale trošku nepriamo aj áno, lebo- Ak by mala stále biele krídla, stretli by sa aj mimo akadémiu? Pravdepodobne nie. Veľmi sa na ňu podobáš povie to trošičku tichšie. Mumlič, stále si len mrmle. No a čo? Prepadla ju veselá nostalgia! Venuje Cornelii úsmev a len prikývne, raz ju v tej forme uvidí, ale nie teraz. Počuj, v tomto byte je nuda, čo keby sme sa šli von zabaviť? Ani nečaká na odpoveď ku svojmu návrhu, keď jedným pohybom zvlečie svoje šaty a prehodí ich cez operadlo pohovky. Nehanbí sa za svoje telo a mimoto- aj ta je tam Šero, keďže nezapla svetlo a stále je viac menej tma. Len v spodnom prádle sa prejde do spálne, kde otvorí šatník, veľmi pestrý šatník, odkiaľ vyberie dlhé vínovočervené šaty a primeria si ich k sebe. Chceš sa tiež prezliecť? Toto je tiež len návrh, vlastne si myslí, že padlý anjel vyzerá dosť dobre, ale predsa sa musela spýtať. Navlečie ich teda na seba a obzrie sa. Obyčajné šatičky s véčkovým výstrihom, bez rukávov a rozparkom na ľavej strane. Oni by pôsobili aj spoločensky, možno až priveľmi formálne, ak by nemali dve vrstvy- tú spodnú, čo končí v polovičke stehien a tú druhú, ktorá je priesvitná a siaha až k členkom. Je rozhodnutá ísť von, niekam sa zabaviť a ak Cornelia nebude chcieť ísť, tak ju tu nechá. No a čo? Dobre, je to drzé, ale predsa len. Napokon si dá ešte taký ten maxi náhrdelník a prehodí cez seba koženú bundičku. Čo myslíš? Pýta sa? Asi hej, dokonca sa aj otočí okolo svojej os.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 24 2015, 20:57

"Dlho som žiaden nemala. Odkedy chodím na Akadémiu, v mojej duši panuje dokonalá harmónia." Pousmiala som sa. Dlho som žiaden skrat nezažila, naposledy pred pár mesiacmi, ale to som sa ešte túlala svetom nevediac, čo robiť.
"Nikdy som to nerobila. Vždy som si hovorievala, že len vďaka nim som taká, aká som. Ľútosť nezmení nič, akurát pričatuje ďalšie neželané vrásky." Je zbytočné utápať sa v chybách, ľutovať svoje činy. Stalo sa čo sa stalo a ostatným neostáva nič iné, než sa postaviť na nohy a kráčať ďalej.
"Možno ti to príde čudné, ale som rada i ja. Neviem si predstaviť, že by som ostala...klasickým anjelom." Možno by to nebolo tak zlé, ale tí anjeli...zdalo sa mi, že sa nevedeli odviazať. Nemohla by som byť satanistkou, nemohla by som byť ani len metalistkou a gothičkou. Aspoň nie v našej rodine. Tam bol pán Ježiško a Boh na prvom mieste.
"Na koho?" Opýtala som sa jej. Absolútne som nevedela, koho to vlastne myslí. Možno nejakú jej kamarátku alebo niekoho z minulosti, kto vie, rozhodne to však vo mne vzbudilo zvedavosť. Či mi to však povie alebo nie...je to jej vec a ja ju do toho nútiť nebudem. Jej nápad o tom ísť sa niekam zabaviť, nebol zlý. Dlho som nebola medzi ľuďmi.
"Ale iste, dobrý nápad!" Povedala som pomerne nadšene, pričom mi moje tmavohnedé oči trošičku zažiarili, ale rozhodne nie tak, ako v čase, keď som jej na jej prosbu ukázala krídla. Keď už sme pri tom, bolo na čase ich aj skryť, pretože...predsa len do ulíc nepôjdem s nimi. Preto sa počas nasledujúcich pár sekúnd krídla skryli späť do môjho chrbta a ostali po nich dve charakteristické jazvy.
"Nie, ďakujem, ja ostanem v tomto." Jemne som pokrútila hlavou. Snáď som nevyzerala až tak zle. A vlastne až teraz som si uvedomila, že tu ešte stále stojím vo svojich gládach na pekne hrubej platforme. Mala som jedno šťastie a to to, že neboli zasvinené, inak by som asi mala po celom byte čo drhnúť. Ešte že si na ne dávam tak veľký pozor. Keď sa Iris obliekla, no...najprv som si ju prehliadla od hlavy po päty s takým tým uznanlivým výrazom a následne som zdvihla hore palec.
"Vyzeráš v tom úžasne. Tie šaty sa mi páčia, dnes budú po tebe chlapi letieť." Zasmiala som sa.
"Dáš si ešte nejaký mejkap či zostávaš pri prirodzenej kráse a teda môžme rovno vyraziť?" O sebe som nemohla tak úplne tvrdiť, že som prirodzená. Mejkap na tvár som však nepoužívala, dávala som si jedine rúže a tmavé očné tiene. Bledá som bola už prirodzene, čo mi niektorí ľudia nechcú ani len veriť.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Byt Iris Koivu Empty Re: Byt Iris Koivu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru