Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Pokoj číslo 13 (internát)

3 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 24 2015, 01:39

Hej mohol som si ho vziať ale ja som si myslel, že mi ho chce dať ona sama od seba a to ma trošku dostalo, podľahol som a ona toho využila. Šťuchla do mňa a aj tak so mna ňu nekukol. "Hm ...." Nehovorila nič a na chvíľu bolo ticho. Potom sa ospravedlnila a ja som na ňu kukol jedným očkom. Ona k tomu mala ešte sklopené ušká, bože však ja by som ju zožral od tej roztomilosti. Nedalo sa na ňu dlho hnevať alebo na ňu byť urazený. Preto som na ňu zasa odovzdane pozrel. "Už nič nehráme ... dávaš mi moc zabrať." Nie, už som pochyboval o tom, že vôbec niečo zahrať dokážem.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Mon Aug 24 2015, 20:18

Očividně trucoval, ale mohla se mu po tom všem snad divit? Chtěla jen tuto hru ukončit, no dobrá, možná trošku nečistým způsobem. Bylo to tak trochu nefér. Ani šťouchnutí nepomohlo, když se omluvila, vypadalo to, jako by se alespoň díky tomu pohnul. No, byla smutná, nehrála to - nebyla jako on, hrát neuměla, "Nenene, nic nebudeme hrát," přikývla a potlačila touhu si rýpnout. Ne, už ho dál mučit nechtěla, pravděpodobně by si měla dát chvilku klidu, neprovokovat, jinak se Kazuma vážně naštve a už to nedá jen tak do kupy, a to nechtěla. Jen se na chvilku podívala ven a zamračila se, "Myslím, že tu zůstáváš přes noc, v takové tmě tě nikam nepustím," zapřela se čelem o jeho hruď, jako by těm slovům chtěla dodat důraz. Jak nehezké od ní bylo, že si tu drží návštěvu, ale rozhodně ho nechtěla pustit po tom, co se naštval. A, no, na té noci bylo také něco pravda, né, že by o něj měla strach, ale... Spíš špatný pocit.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 24 2015, 23:32

Nie, vážne som nečakal, že na mňa bude taká zlá a krutá, proste takéto metódy dokázali zlomiť kohokoľvek a mňa určite, keď som k nej mal určite city, a hlavne veľkú náklonnosť. "Dobre, to som rád, možno príšte skúsime zas a to už sa predvediem." Povedal som sebavedomo nemysliac na to, čo sa doteraz stalo.
"Hmm, ak teda budem môcť spať v tvojej posteli, myslím, žeby som o tom pouvažoval." Povedal som zo žartu ale asi to znelo trošku vážnejšie, keďže som nestratil ten urazený diealekt. Ona si za to ale mohla sama, ja som vážne nečakal, že si zo mňa dokáže robiť až tak srandu.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Mon Aug 24 2015, 23:53

Pohrávala si s ní, to áno, ale vyloženě zlá nebyla. To ani neuměla být, jen tak bezúčelně. Prostě provokovala, to byla podstata její hravosti, "Cože? Ještě jsi to nevzdal?" nevěřícně zakroutila hlavou, než pohled upnula znovu k němu, "člověk by řekla, že tě tato zkušenost poučí, ale ne, ty si jdeš dál tvrdohlavě dál," jako by ani jí sebevědomí neubývalo - hold jejich rasa byla taková, věřila si. Zvlášť v takových věcech, kde už se přesvědčila, že má navrch. "V mé posteli?" otočila se směrem k ní. Na postel by se v pohodě vešli dva, ale ona si tyhle jeho narážky přeci nedá tak líbit, ne? "Nó, dobrá, nemám s tím problém, já si lehnu sem na gauč," ťukla prsty do gauče, a pak se zasmála. Tušila, že tak to Kazuma nemyslel. Možná ano, no, pak by ji pravděpodobně dostal, ale najevo by to nedala, to by se dalo zakamuflovat.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 00:03

Naozaj som jej neveril, že nebola ani trošku zlá, to by nemohla byť krutá. "Určite nevzdal, som profík, len som sa nechal rozhodiť tvojou roztomilosťou a hlavne lstí. "Nie som tvrdohlavý, len som sa nechal rozhodiť. Stále som si tvrdil svoje. Myslel som si o sebe, že som dobrý to hej ale ona proste využila jej tajných zbraní a to sa nepočíta. Potom sa pozrela na svoju posteľ a potom prehovorila. Vôbec sa mi jej veta nepáčila ale ja som mal ešte lepší spôsob, na to, ako na to odpovedať. "Oh, takže tam nechceš spať? Tak to teda asi vážne pôjdem domov." Ona zas mohla povedať, že jej to nevadí. Bolo by to kruté ale ona krutá bola, takže osm s tým troška počítal a skôr som v kútiku duše dúfal, že pristúpy na môj návrh. Aj tak by som jej nič nespravil. Ona bola snáď jediná, na ktorú som nechcel tlačiť v ničom a chcel som na to ísť pekne pomaličky. Spoznať ju, aká je, čo má rada a tak podobne. Proste láska, všetky tieto city robili veľmi veľa a ja som sa cítil, ako blázon. Pomaly som vstal a rozhliadol sa, kade som vlastne prišiel? Akosi som to tu nerozoznal až tak dobre aj keď asi príliš veľa ciest nebolo.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 00:26

"Ále noták," zatvářila se nevinně, no dočista jako andílek, "však já jsem jen chtěla, abys přestal - na co plýtvat slovy? Tohle bylo jednodušší a...Chtěla jsem to zkusit," pokrčila rameny a prohlížela si ho. V podstatě ho tím nechtěla nějak urazit, ani nechtěla, aby se naštval. Ani v tom neviděla nic špatného, v takových nevinných hrátkách. Byla jako malé dítě, občas, nedomýšlela důsledky.
Ta jeho odpověď... No, mohla to čekat. Chvilku vypadala poměrně zaraženě a jen si ho prohlížela. Vzdá to teď? Dobře, Kazumo, dostal jsi mě, pomyslela si, když se zvedl a začal se rozhlížet - vypadalo to, jako by hledal vchod, jako by chtěl odejít, a proto ho čapla za zápěstí a zakroutila nesouhlasně hlavou, "Nikaaam..." povzdechla si a trošku jako dítě, které se musí vzdát něčeho, co má rádo, si ho prohlížela, "Noo! Dobře, vyhrál jsi," dlaněma se o něj zapřela, jako by ho chtěla přetlačit, ale nebylo to tak. Spíš se opřela. Měla i takové nutkání do něj začít trošku bušit, ale pravděpodobně by to spíš vypadalo komicky, než že by to mělo nějaký účinek, byť sebemenší.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 00:32

"Nevyzeralo to tak, žeby si nechcela, aby som prestal. To si ma aspoň nemala oklamať tou falošonou pusou." Áno práve kvôli nej som bol urazený, lebo som si mysle, že mi ju vážne chce dať a ja som podľahol. Sladké pery sú naozaj v tomto bojí pre silnou zbraňou, keď ich vlastní ona. To už ma ona chytila za zápästie a nechcela ma pustiť. Najprv som sa tváril rovnako ale potom, keď povedala, že som vyhral naozaj milo som sa na ňu usmial. Bol to taký víťazný úsmev. "Vidíš, že to ide lištičko." Toto bol tak trošku môj plán a musel som to takto "uhrať." aby som jej vrátil, to, čo urobila predtým. "Nemusíš sa báť, nekopem, nechrápem ani sa moc netulím. Spím pomerne kľudne." Oboznámil som jej, že môj spánok vôbec nieje taký strašný. "Sem tam som bol námesačný ale cez so som sa možno preniesol." Dodal som nakoniec.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 00:40

Povzdechla si nad tím, co pověděl - opravdu chtěla, aby přestal, už takhle na začátku - snad byla stydlivá, popravdě dostala i trošku strach, i když ne takový, jako kdyby to byl někdo jiný. Přeci jen o této hře věděla. Pak si všimla toho jeho úsměvu a ušklíbla se nad tím - neměla ráda prohry, ale když je to jednou za čas, pravděpodobně ji to nezabije. Musela to snést, "Umm, neříkej mi tak," zaprotestovala tichoučce a zahýbala oušky, "V tom případě bych tě měla varovat já - Zpívám, občas mám potřebu si povídat ze spaní, tulím se a budu tě strašit," postrašila už teď - kdoví, třeba si to Kazuma ještě rozmyslí a uteče? Musela se nad tou představou trošku uchechtnout, "a ještě jedno varování - jakmile po mě ze spaní začneš házet nějaké podivné pohledy, vyletíš z postele, ani to nestihneš zaregistrovat," mrkla a opět se trošku zasmála, každopádně věděla, že to myslí trošku vážně. Kdyby se ho lekla, pravděpodobně by ho skopla dolů, to by byla počáteční reakce.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 00:45

"A ako chceš, aby som ti teda hovoril? Podľa mňa to je roztomilé oslovenie, či nie?" Opýtal som sa aj keď to bola skôr rečnícka otázka, lebo som si to tom fakt myslel. Ja som bol fakt rád, že som konečne po dlhej dobe vyhrál ale nemal som chuť rýpať. "Našťastie mám tuhý spánok, takže by som to mal vydržať, ak sa ma teda nepokúsiť nejako vážne dokopať." Asi aj taký výkrik by ma zobudil ale to som hovoriť nechcel. "Aké podivné pohledy? Však budem proste spať, neviem, ako sa budem tváriť." Zakrútil som očami, nevedel som niečo také počas spánku ovládať. Potom ma ale vlastne napadlo, že ak jej mám naozaj vliezť do postele bolo by lepšie ak by som si hodil spršku. "Um, myslíš, žeby som sa u teba mohol umyť?" Opýtal som sa jej.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 00:51

"Ách, takhle už to vypadá, jako bys dočista zapomněl mé jméno," povzdechla si, když si představila, že ji tak bude říkat i na veřejnosti, ne, to by nebylo úplně ideální, "Nebo si pro tebe mám také vymyslet nějakou takovou pěkně "ledovou" přezdívku?" pošťouchla ho, ale pravděpodobně to nebude stačit k tomu, aby ho to nějak přesvědčilo. No, aspoň si to myslela. V podstatě ji na tom oslovení nezáleželo, jen, aby se pak neprokecl... nepotřebovala, aby toto věděl každý, nějaké to tajemství je fajn, "Ále noták, kazíš mi radost," hraně fňukla, když se zmínil, že má tuhé spaní, že by na něj toto nemělo působit, "kdybys mě třeba chtěl strašit, házet po mě pavouky a tak," zasmála se. No, to by vážně nedala, asi by zkolabovala, s její fobií. Pak jen kývla, když se zeptal na sprchu. Vlastně by se spíše divila, kdyby se na ní nezeptal, a tak jen ukázala na dveře, které byly za kuchyňkou, poměrně lehce viditelné, "áno, tam - v horní poličce najdeš ručníky, vezmi si jaký chceš," mrkla na něj a plánovala, že tam pak skočí taky, však času dost.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 00:59

"Neboj, viem ako sa voláš, Mika-chan." Povedal som celkom pobavene, lebo som vedel o čo jej išlo. Na verejnosti by som si určite dal pozor ale takto som si ju mohol doberať a mne sa to páčilo, tak som to teraz nechcel meniť, len som ju teraz osloviť jej menom, aby som ju uistiť, že som to vážne nezabudol. "Bol by som zvedavý, čo by sa ti podarilo vymyslieť, takže to skús." Mrkol som na ňu. Nevadilo mi to aj tak to bolo dosť ťažké vymyslieť dobrú prezývku. K tým pavúkom som sa príliš nevyjadroval, stačilo mi, keď som videl tú prvú reakciu. "Dobre, ďakujem, hneď som tu." Prehovoril som a vydal som sa tak, kam ma poslala. Netrvalo dlho a bol som za dvermi, kde som sa vyzliekol a vliezol som do sprchy. Určite aj jej bude príjemnejšie, keď budem voňať aj keď nebol som ani teraz príliš upotený. Netrvalo a bol som osprchovaný. Obliekol som si na seba len kraťase a vyšiel pomaly von. Tričko sa mi dávať nechcelo, normálne som spal nahý ale teraz sa to určite nehodilo. "Kde pak si?" Prehovoril som a potichu som kráčal po jej byte, vážne som sa tu vôbec nevyznal aj keď to nebolo veľké. Zrazu som o niečo ale zakopol a niečo sa mi podarilo vysypať... asi z toho nebude mať radosť. Rozmýšľal som, že to asi zamrazím a necham premeniť na vodu ... nič by nezistila.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 01:12

Opravdu to s tou přezdívkou vzala vážně, což ji nepřekvapovalo, byl takový, ale vymýšlet něco takhle narychlo? Né, to nemělo smysl, mělo by to přijít samo a momentálně ji nic nenapadalo, "Umm, možná později," mrkla na něj a už sledovala, jak jde do koupelny. Jen se opřela o sedačku a zavřela oči.
Skoro by usnula, kdyby po chvilce nezaslechla nějaký zvuk, jako by se něco roztříštilo, rozsypalo... Povzdechla si, ách, Kazumo, otočila se a všimla si střepů na zemi, současně s malými hnědými kuličkami - Nesquik! Podívala se na Kazumu trošku přísným pohledem, jen zpočátku. Pohled ji za chvilku roztál a ona si nemohla pomoct, takhle bez trička si ho musela trošku, nenápadně prohlédnout. Pak se však vzchopila a opatrně šla okolo střepů pro smetáček a lopatku, aby to smetla, aby si tu její host neublížil.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 01:17

Už som sa to pomaly snažil zbierať do rúk a vtichosti nadával, že ako to tam vôbec mohla nechať. "To si neupratuješ v kuchyni? Keď to tu len tak máš ... ale mala si to nechať tak, by som to premenil v ľad, ten by sa zmenil v vodu a už by to tu nebolo." Vážne som to dokázal zmraziť, tak, že by z toho nič nebolo no v tom to už ona začala upratovať. Chvíľu som sa tak prizeral, ako u toho kľačí a ja som si ju medzi tým obyšiel tak, aby keď vstala bola u mňa chrbtom. Keď by sa začala stavať, ja by som ju štipol do zadku. Proste, vyzerala, že takmer zaspala a potrebovala troška zobudiť.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 01:21

Po té jeho narážce se ušklíbla - představuje si to chlapec nějak vesele, asi nežije na intru, že? "Umm, však tu není místo, nevešlo se mi to," postěžovala si, ale pak už se dala do uklízení těch střepů, přeci to tu jen tak nedělá. A poté, co řekl, že by to změnil v led? To nemohla dopustit - on je host. Tak to prostě uklidila, zvedla se, a málem tu lopatku zase pustila, jak vypískla, když ji štípl, "héj, Kazumo!" zaprotestovala a volnou rukou ho bacila do hrudi. Pak už střepy vysypala do koše, střelila po něm svůj nafouklý kukuč a odcapkala si to do koupelny. Také se chtěla umýt. No, zanedlouho byla zpět, a to v květované noční košilce. Mrkla na Kazumu, a pak do strany.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 01:26

Ja som sa len s chuťou zasmial, keď ma udrela, aj tak mi moc ubližiť nemohla a mňa to pobavilo. V tom už ona zmizla na nejakú dobu a ja som sa oprel o stenu. Nie žeby som si nemohol sadnúť ale dievčatám to trvá dlho a ak by som zaspal asi by som sa zobudil po páde na zem. To už som počul, ako vychádza z kúpeľne a ja som otvoril oči a pozrel k nej. "Júú..." Podišiel som k nej a trošku ju za tú košieľku zaťahal. "To sa nebudeš vedľa mňa v tomto spať, je to dosť ... se... pekné." Radšej som to jedno slovíčko prehltol tesne, než som ho vyslovil a nahradil iným vhodnejším. Potom, ako som u nej stál, trošku som jej ju povytiahol, proste som si z nej trošku uťahoval a musel ju troška potrápiť. "Ale dobre, mne sa to páči ale ak sa budeš v tomto túliť to asi fakt nezaspím." Povedal som troška mrzuto, však ona mala naozaj pekné telo a ... toto bolo naozaj ... zas kruté, však som bol muž. Ale radšej toto než aby som spal na gauči.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 01:34

Náhodou, zas tak dlouho v té koupelně nebyla - není ten typ, co by se tam nějak zbytečně zdržoval. A tak byla za chvilku venku. Všimla si toho jeho pohledu, a tak si ho trochu podezíravě měřila pohledem svým, "Pěkné, říkáš..." asi si uvědomila, po té odmlce, co chtěl vlastně říct, a tak to raději moc nekomentovala. V podstatě by mohla být ještě ráda, že s takovými slovy šetřil. Kdoví, jestli se bál, anebo nechtěl působit nějak úchylně, ale ocenila to. Potom si začal s její košilkou hrát, a ona z toho byla trošku na nervy, né, že ne. A tak ho prostě po chvilce jeho hraní bacila přes jeho packu a mírně, i když hraně, se zamračila. Když bude potřeba, však já tě uspím, pomyslela si, ale nahlas to neřekla. Kdoví, co by si myslel - že ho chce omráčit? Ještě chvilku ho pozorovala, a pak se přesunula plynule do postele. Pod peřinou měla schovaného plyšového medvídka. Toho vzala do náruče a pevně ho objala - až tak pevně, jako by se snažila ho zakrýt, aby si Kazuma nevšiml.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Tue Aug 25 2015, 01:40

Aká škoda, že ma nenechala nahliadnúť po tú košieľku, lebo to ma udrela po ruke, tak som toho nechal. A to predtým, naozaj som nechcel znieť úchylne už tak si to o mne určite myslela, tak som nepotreboval prilievať do ohňa. Keď si ľahla do postele ja som stál chvíľu nad ňou a len sa prizeral, ako som si rozmýšľal, či na ňu zo srandy neskočiť ale nakoniec som len potiahol z nej perinu a prikadol sa pod ňu, ako bola ona. V tom som si všimol, že niečo má. "Čo to je?" Opýtal som sa a prisunul som sa k nej. Nedalo sa to ešte identifikovať, lebo to moc zakrývala. Ešte som sa k nej príliš netúlil ale mal som to v pláne ju trocha "zohriať". Áno, ja yuki ningen som bol ochotný kvôli nej sa vzdať svojho chladu, aby som ju príjemne zohrial. "Snáď nespíš s plyšákom." Povedal som celkom pobavene a ani si určite nestihla všimnúť kedy a už som ho mal v rukách ja sám. "Ak niekoho tak veľmi chceš, tak ja ho zastúpim. " Povedal som už o niečo tichším hlasom. To už som sa k nej pritúlil celým svojím telom a preplietol svoje z nohy jej pri čom ju jednou rukou objal okolo bruška. "Ja budem rád tvojím osobným plyšákom." Pošepkal som jej do uška a trošku sa zamrvil, aby som našiel správnu pozíciu. Chcel som, aby sa o mňa mohla oprieť a mohla v pokoji spať. Mal by som byť o dosť príjemnejší, než tá plyšová vec.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Tue Aug 25 2015, 20:14

Trošku nervózně ho sledovala, když se tak rozmýšlel, jestli do té postele jít nebo ne... Tedy, prostě tak nad ní stál, pozoroval ji a ona zatím objímala svého malého plyšového kamaráda. Pak si lehl a ona se na chvilku uklidnila, alespoň do té doby, než se jí zeptal, co to má. Méďu sevřela ještě pevněji ve svém náručí a podívala se na Kazumu výrazem: "moje". Trhla sebou, jakmile zjistil, co to je a jen si ho vzdorovitě prohlédla, "A...co?" pípla, nevyznělo to bohužel tak výhružně, jak původně chtěla. Vlastně vůbec ne. Pak jí plyšáka ukradl a ona k němu jen natáhla ruku jako malé dítě, pak však ruku stáhla po těch jeho slovech. Přeci jen musela uhnout pohledem, protože se jí do tváří hrnula červeň - proč říká takové věci? Ví snad, co to obnáší - být plyšákem? "Mám k němu něco jako citové pouto, dostala jsem ho od kamarádky, už je to... Pár let zpět," no, možná tak 10, opravdu už ho má nějakou dobu - možná ještě déle.
Náhle Mika ucítila, jak se k ní Kazuma začíná tulit, m-moc blízko... pomyslela si a přivřela oči. Kam se podělo to její rýpání a provokace? Teď byla krotká jako koťátko. Ani ho nedokázala nějak více odstrčit, jen si vymotala nohy z obklopení těch jeho - alespoň trošku životního prostoru to chtělo. Zbytkem těla však k němu zůstala přitulená, i když byla znatelně nervózní. No, snad doufala, že je k němu tak blízko, že nemůže vidět rozpačitý výraz v její tváři, "K-kazu... Neříkal jsi, že se ze spaní netulíš?" vlastně tím chtěla naznačit, že se tulí už předem, ani ještě neusnul.
Příjemně zahříval, což ji fascinovalo. Mírně proto ztlumila to teplo, které z ní vyzařovalo - Kazuma přeci nemá rád teplo, takže... Proč pro ni tohle dělá?
Otřela se oušky o jeho rameno a trošku ho tak pošimrala. Lhala by, kdyby řekla, že jí takhle není příjemně, ale cítila se tak poměrně nesvá, byla nervózní a... Přemýšlela, jestli mu může vůbec dovolit něco takového.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Wed Aug 26 2015, 13:37

Keď som si k nej ľahol, ten výraz bol naozaj zlatý, vedel som, že mi ho nebude chcieť dať ale ja som mal šikovné prstíky. Mal som ho vo svojej moci, keď ho chcela, ten jej výraz bol proste ešte viac k nezaplateniu, nemohol som z nej. "Nemušíš sa báť, nič sa mu nestane, len dnes ostane mimo posteľ." Ubezpečil som ju, aby sa o svojho neživého kamaráta nebála. To už som sa k nej ja pritúlil a ona naozaj dosť skrotla. Nechal som ju nech si kľudne vymotá svoje nohy, ak sa jej tak bude dobre ležať. "Nie, zo spania sa zásadne netulím, preto som sa k tebe musel pritúliť teraz." Objasnil som jej to, muselo to znieť celkom logicky. Nechcel som ale, aby bola taká strhnulá, chcel som, aby sa uvoľnila, preto som ju jemne pošteklil na boku, aby som odviedol pozornosť od toho, že sa k nej tulím. "Nemusíš sa báť, o nič sa nepokúsim, však sama dobre vieš, že ak povolíš svoje teplo budem na to strope." Povedal som zo smiechom pravdivo. Už tak som vydával teplo, čo muselo byť divné ale chcel som, aby sa cítila príjemne a nie, ako v mrazničke. Jejím uškom ma značne pošteklila a ja som sa zachvel ale našťastie som smiech udusil v sebe, len mi cukli kútky. "Nemôžem si pomôcť ale je mi u teba príjemne." Šeptol som tak, že ak by nebola u mňa blízko, tak by to asi nepočula. Nechcel som jej viac ukazovať svoju náklonnosť, ešte ju využije proti mne. Však tý, ktorý sú zamilovaný sú tie najlepšie bábky, ktoré pre vás psravia všetko, práve preot som sa bál zamilovať a nikdy som to ani nechcel ale osud tomu dal inak. Ak sa ale na tomto popálim aspoň budem do smrti ponaučený.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Wed Aug 26 2015, 14:14

Ještě chvilku byla trošku na nervy z toho, že u ní není její malý plyšák. Hold s ním byla zvyklá spát už nějakou dobu - poskytoval ji oporu, jakoby ji "chránil" od duchů a podobných potvor, které se v noci vyskytovaly. No, aspoň ten pocit měla. Teď ji však tuto oporu dával Kazuma, musela se s tím smířit, "Hmm, neupozornil jsi mě," poznamenala, když se zmínil o tulení před spaním. Jak to mohla čekat? Každopádně se nemračila, ani se netvářila žádným způsobem nepříjemně.
Po těchto slovech vypískla, protože ji Kazu polechtal - vyčítavě si ho prohlédla a chytila mu tu neposednou ruku, aby nemohl pokračovat. Chlapec si zahrával - kdyby to dělal delší dobu, mohl si vysloužit nepěkný kopanec nebo ránu. Ne, že by to Mika chtěla dělat, ale byla to taková...Instinktivní reakce, sebeobrana, dejme tomu.
Věděla, že se o nic nepokusí. Měla takový dojem, že z ní má respekt, no, chtěla, aby ho z ní měl. Nemohl si přeci dovolit cokoliv, byla připravená ho svými způsoby varovat, a to teplo byla jedinečná příležitost, jak mu ukázat, že toto ne.
"Mně ta-..." zarazila se, uhnula pohledem a zanořila hlavu do polštáře, ticho taaam, pomyslela si a zakroutila hlavou v polštáři. Takové urychlené závěry přeci nemůže dělat, ne? Mohlo by se jí to později vymstít.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Wed Aug 26 2015, 14:25

Kľudne ju od tých duchov, potvor a všetkého iného klidne ochránim aj ja sám. Takže bolo len dobré, že sa s tým chce zmieriť alebo skôr teda musí. "Akosi som ťa zabudol upozorniť ale ešte by si mi to zatrhla." Povedal som a myslel som si, že mám asi čiastočnú pravdu. Naozaj som sa v nej naplno nevyznal, takže som si istý byť nemohol. Potom vypískla a ja som sa pomerne pobavene zachichotal a nechal som si chytiť tú ruku. Viac som sa ju štekliť nesnažil. Neviem, či by som to nazval rešpektom ale proste som len nechcel, aby bola nútená ma od seba odohnať. Mal som pocit, že takto si s ňou môžem vytvoriť lepšie puto, ak nebudem robiť hlúposti aj keď aj toto asi na ňu muselo byť už príliš ale tak nebolo to nepríjemné no nie?. Začul som, že aj jej ale nedopovedala to. Pery mi vyskočili do úsmevu a obomi rukami som si ju prisunul na doraz k sebe, ak sa to vôbec dalo. "Nemusíš sa hanbiť. Však ja to nijak nezneužijem." Iba ma to úprimne potešilo. Privrel som na malý okamih oči a privoňal si k nej. "Možno budeš mať vďaka mne krajšie sny." Povedal som jej.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Wed Aug 26 2015, 14:58

Zakroutila hlavou, ale jistá si tím nebyla. Možná by ho do té postele nepustila, ale pravděpodobně by ho nepustila v tuhle hodinu ani do ulic. No, nejspíš by utekla na sedačku a nenechala by se odtamtud vytáhnout, "A-ale nené," přesto mu toto řekla, ale i tak trošku nejistě. Měl jediné štěstí, že se ji už lechtat nepokoušel, špatně by to dopadlo. Chvilku si ho ještě prohlížela, jako by mu nevěřila, že přestane, ale pak ruku pustila. Ucítila, jak se k ní Kazuma přilepil, nechala to tak, už neměla energii ho teď začít přesvědčovat o něčem, co v podstatě není pravda. Áno, chtěla - tak jí to říkal její mozek, že by mu měla ta slova rozmluvit, každopádně... Místo toho raději přivřela oči, "Dobrou, pěkné sny," zašeptala. Kdoví proč, dnešek ji nějak moc vyčerpal, a tak za chviličku "vytuhla".
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 27 2015, 15:45

Už som jej toho veľa nepovedal, lebo som na nej videl, že je pomerne dosť vyčerpaná a chce sa jej spať. Preto som už aj ja mal zatvorené oči a pomaly som pri nej pritúlený zaspal. Keď som zaspal pár kráť som sa zobudil, lebo, ako Mika povedala, naozaj bola živá a pomerne sebou hmýrila. Potom ma raz udrela lakťom do rebier a takmer som schytal aj do tváre. Rozmýšľal som, či pôjdem na zem ale radšej som to prekúsol a urobil som to, že som ju opatrne pretočil tvárou ku mne a objal ju. Takto som zaspal a keďže bola v mojom objatí, dokonca som tentoraz preplietol svoje nohy z jej, tak už nemala veľa možností na to, aby mi niečo urobila. Ráno som sa zobudil skôr, ako ona v tomto istom rozpoložení. Usmial som sa sám pre seba a pohladil som ju po tvári. Vyzerala naozaj roztomilo, keď spala, nemal som na pláne ju budiť. Ako šípková rúženka. Pomyslel som si v tichosti.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 27 2015, 15:53

Spala opravdu tvrdě a takhle opravdu vypadala poměrně nevinně, přestože v noci byla, bez jejího vědomí, dost aktivní. No, varovala ho, takže ona za to vlastně nemůže, sám Kazuma si vybral svůj úděl, a tak to musí vydržet anebo utéct. Po nějaké době po něm se probudila. Zívla - vypadala poměrně rozespale, a tak si promnula oči a ucítila, že leží jinak než předtím, vlastně... "Ííííí!" pohlédla na Kazumu a vypískla. Myslela si, že je to jen sen, že se tu Kazuma zjevil, "Co tu děláš?!" dívala se na něj jako na přízrak. No, nic včera nepila, ale tak nějak ji to splynulo dohromady, že z celé téhle situace byla dost zmatená. Trochu se od Kazumy odšťouchla - byl stejně blízko jako předtím v tom snu. Teda...Byl to sen? Promnula si čelo a přemýšlela, jakže to vlastně bylo.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 27 2015, 16:04

Ležal som u nej užíval si pohľad, všetko bolo pekné no v tom sa ona zobudila. Dokonca vykríkla a ja som sa mykol, lebo som to od nej vôbec nečakal. "Č-co tu robím?" Povedal som trochu nechápavo. Bolo to od nej naozaj veľmi kruté. Ešte sa odo mňa odsunula a mne sa začali hrnúť do tváre slzy, ktoré mohla veľmi zretelne vidieť. "T-takže mi chceš povedať, že si nič nepamätáš a .. a teraz ma od seba odháňaš." Povedal som naozaj veľmi zdrteným hlasom, ako keby ma bodla nožom do chrbta.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 13 (internát) - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 13 (internát)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru