Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Ulice mesta - Stránka 2 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Ulice mesta - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Ulice mesta

+7
Kazu
Iris
Cornelia Blackwood
Mika(zuki)
Ren
Shiki
GAME MASTER
11 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Iris Fri Aug 21 2015, 11:42

Nemá v pláne ísť domov, vôbec nie. Dnešný deň bol príliš nudný na to, aby sa rozhodla pakovať do hajan a s lovcom, ktorého stretla sa zabaviť nemohla, takže sa rozhodne prejsť ulicami- možno niekoho stretne. Stále vo svojich letných šatičkách farby nevinnosti a koženej bunde, čo by ju mala zahriať. Už bolo dosť neskoro, tma zakryla ulice, ktorým chýbali škaredé pouličné lampy. Našťastie, alebo skôr nanešťastie, na tejto bola presne jedna pouličná lampa, no a tá bzučala akoby sa chytala skonať a o blikaní toho jej oranžového svetla ani nehovoriac. Prejde okolo partičky opilcov, od ktorých sa dží, čo najďalej a ignoruje ich, keď v tom zbadá na neďalekej lavičke... anjel? Dobre, buď je to démon alebo bol v meste nejaký zraz tých ľudí v kostýmoch. Osvetlenie jej nedáva dosť dobrý výhľad a tak ide ďalej po ulici, no keď už je dosť blízko tak zaváha. Toto sa ťa netýka, choď ďalej. Budeš z toho mať len problémy.. ale.. Čím viac ľudí ju uvidí, tým väčší problém bude.. Presviedča sa, že má ísť ďalej, ale nohy ju nasmerujú práve k osobe na lavičke, ku ktorej sa trošičku skloní, pričom si ju obzrie. Vyzerá do zle. Dosť zle. Jemne ňou potrasie. Hej, si pri vedomí? Prvá otázka. Nebude sa pýtať či je v poriadku, je jasné, že nie je. To je jedno, aj tak ťa odtiaľto musíme dostať. Ak si teda pri vedomí, tak sa o mňa opri. Prečo by jej vôbec mala veriť? Možno tu práve čaká na pomoc od niekoho iného- dosť nepravdepodobné.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Fri Aug 21 2015, 12:27

Nevedela som, koľko času ubehlo. Možno sekundy. Minúty. Hodiny. Nevnímala som to, po celý čas som tam len sedela a hladila svoje na dotyk chladné krídla. Slzy mi už dávno zaschli na tvári. Málo kto si len vedel predstaviť, ako ťažko sa anjel s niečím takýmto vyrovnáva. Nestačil mi na to ani ten čas, ktorý som tu strávila osamote.
"Eh...?" Pomaly som obrátila pohľad k dievčine, ktorá sa ku mne prihovorila. Vnímala som ju len okrajovo, nedokázala som sa plne sústrediť na to, čo vraví, ale po nejakej chvíli jej slová môj mozog predsa len vstrebal. Ponúkala mi pomoc. Mohla som jej veriť? Nemala niečo za lubom? Vlastne, keď sa nad tým zamyslím, inú možnosť ani nemám. Bolo mi jasné, že ak tu ostanem sedieť ďalej, zomriem. Pokúsila som sa jemne postaviť, krídla ma ťahali k zemi, ale udržala som sa, hoc sa mi nohy triasli. Jemne som sa o ňu oprela.
"Ďakujem..." Šepla som. Cítila som, že patrí k démonom, rovnako ako ja. Privrela som oči, pretože sa mi začal krútiť celý svet.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Kazu Sat Aug 22 2015, 23:22

Kráčal som tmavou ulicou a bol som zaplavený do svojich myšlienok. Nebudem vám hovoriť o tom aké boli no zmáhali veľký boj. Snažil som sa zistiť, aký vlastne som, lebo sa mi zdá, že som stratil sám seba. Alebo, žeby to bol len skrat? No neviem, ako to bolo možné ale na chvíľu som niečo začul a to vytrhlo moje zamyslenie. Ten zvuk bol ale stále hlasnejší a hlasnejší. Šiel som ďalej ale to už som bol vlastne na jednom moste z ktorého by nikto z nás určite spadnúť nechcel, lebo by z neho asi nič neostalo a ja som kvôli roztomilému stvoreniu s nevinným pohľadom a chlpatými uškami vkročil práve naň. Sedel som na kraji zábradlia a pozeral sa pred seba, nechápajúc, ako sa to tam dostalo. Pozrel som dole a pousmial som sa. Ako dlho si človek vôbec uvedomí, že letí dole? Napadlo mi a hypnotizoval som pohľadom tyč, ktorú som mal tak meter pod nohami, možno meter a pol. Zosadol som za okraj, že som bol za cestou a nohy som mal len na rímse.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sat Aug 22 2015, 23:43

Nohy ji zavedli na jednu z ulic, ulic, kde bydlí. Najednou ucítila studený noční vánek, no poměrně příjemný, což ji zaráželo. Jak se blížila domů, vánek byl silnější, ale z tohoto přemýšlení ji vytrhlo něco...spíše někdo. "Holčičkooo, copak tu děláš sama, takhle pozdě v noci, kdepak máš přítele?" promluvil na Miku nějaký muž, mohlo mu být tak okolo třiceti. Ani nevypadal opile, a tak ji zaráželo, proč na ni takhle mluví. Na hlavě už měla kapuci, protože se zase dostala k civilizaci, kde mohlo být mnoho lidí. Očividně na jednoho narazila, anebo... Nebyl to lovec?
Naprázdno polkla a jen se zatajeným dechem pozorovala, jak se přibližuje. Couvla, o krůček, Ty hloupá! Necouvej - bude si myslet, že máš strach, využije toho! zanadávala si v duchu a už zůstala stát, aniž by se pohnula. Vzduch okolo ní se oteplil, takový teplý vzduch sahal až k mostu, od kterého byla asi 100 metrů. Měla přes něj cestu domů. Vzdorovitě sledovala toho muže, pohledem se ho snažila přinutit k tomu, aby se více nepřibližoval, jen se na to však zasmál, vůbec ho to nezastavilo, "notak, neboj se - ukaž se mi celá, jen se chci trochu pobavit, co je na tom?" cukla sebou, a přitom se tak moc snažila se ani nehnout, nepromluvit, jako socha. Tenhle muž se jí však hnusil a když natáhl ruku k její kapuci, křečovitě zavřela oči a čekala, co se bude dít. Nechtěla mu ublížit, neubližovala bezdůvodně lidem, byli tak...Slabí, v podstatě. Nesměla. Cítila to tak, "Hmm, tak dobře, kapuci ti nechám, ale půjdeš blíž," oznámil ji s úchylným úsměvem ten člověk, teď už si byla jistá, že to nebyl lovec, skoro stoprocentně. Přitáhl ji k sobě a vytáhl ji tričko, jen o pár centimetrů, protože Mika bleskově začala rukou stahovat látku dolů. Měla strach, lhala by, kdyby tvrdila, že nemá. Měla strach z člověka, jak smutné
"Nechte mě být!" vykřikla - už to nevydržela.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 23 2015, 00:05

Pozeral som dole a nemohol som si pomôcť a predsa som skočil dole na tú tyč pod mojimi nohami. Ten zvuk vlastne vydávalo mača, ktoré sa nemalo ako dostať z tej tyče pod mostom. Zavrávoral som a bol som rád, že som sa stihol chytiť toho betónu, z ktorého bol. Načiahol som sa po mačku a chytil ju za chvostík. Ona sa skoro zošmykla no ja som sa pustil a chytil ju. Nespadol som len kvôli tomu, že som si z  ľadu vytvoril stupienok, ktorý bol spojený z mostom. Vyskočil som nejako naspäť aj s mačkou v rukách. Ucítil som, ako keby tu v okolí bola nejaká ďalšia démonická líška. Ten žár bol cítiť až sem. Možno nebol taký silný ale mal som na to dobrú schopnosť a vedel som to veľmi dobre vycítiť. To už som ale počul výkrik. Výkrik dievčaťa, ktoré som nedávno stretol a zdá sa, že ju asi polapili lovci. To mi aspoň napadlo, ako prvé a ja som sa rozbehol za tým žiarom. Keď so ale došiel bližšie a videl som, čo sa tam deje tak trochu som mal chuť schladiť aj ju. Prečo ho nespálila? Prečo sa nebránila? Však to ani nebol lovec ale nejaký úchlál. Nepotreboval som k nim ani ísť a tomu človeku zmrzli obidve nohy k zemi. Určite musel začať kričať a asi si rozmyslel, že či bude pokračovať v tom, čo robí. V ľavej ruke som pri tom zvieral to malé mača, ktoré som zachránil z mosta a v druhej sa mi vytvoril meč, ktorým som mal na pláne ísť prebodnúť toho hnusáka. Celá situácia musela vyzerať zvláštne, hlavne ja tam s mačkou v rukách a z pohľadom vraha som sa ho chystal zneškodniť. "Neboj, už viac nebudeš nikoho obťažovať. Len teraz neviem, či ťa prebodnúť alebo ti ho ufiknúť, čo navrhuješ?" Dokonca som sa neopýtal Miky, na ktorú som bol teraz nasratý ale práve toho mrňúsa.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sun Aug 23 2015, 00:14

Ten ledový vzduch se blížil, a právě v pravou chvíli se objevil člověk, tedy démon, který ten chlad produkoval. Vytřeštila oči, když si ho prohlédla, Kazuma... sklopila pohled, styděla se za sebe. Proč se nebránila? Důvod byl jednoduchý. V tu chvilku se cítila nějak slabě, možná psychicky, možná fyzicky. Spíš byla zaskočená, vyděšená, a tak netušila, jak reagovat. Dříve nebo později by se pravděpodobně probrala a tomu úchylákovi by ublížila. Proč to ale neudělala dřív? Sakra! To už tu byl Kazuma, ani se na ni nepodíval. Myslela, že se propadne hanbou do země, také by se mu v tuhle chvíli nebyla schopná podívat do očí.
Byla prostě moc hodná, anebo ji přemohl strach? Netušila... A tušit nechtěla.
Ten muž se zatím zachvěl, když se podíval na ledem pokryté nohy, a pak na Kazumu, "u-ušetři mě, nikdy to neudělám, slibuju!" tvářil se opravdu vyděšeně, chvěl se, ale ne o moc více než samotná Mika.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 23 2015, 00:18

Nepozeral som na ňu, takže som radšej ako keby ani nechcel vidieť, aké vlastne z toho všetkého má pocity. Možno sa jej to páčilo a preto sa nechala takto ošahábať alebo ... je tam mnoho istých dôvodov, ktoré by som si mohol predstaviť. Vytvoril som medzi tým úchylom a nami stenu. Bola za ňou ja a Mika a za tou stenou sa chystalo stať niečo nepekné. Dotkol som sa jej a obrovská ľadová kocka sa vytvorila tak 3 metre nad ním a pomerne rýchlo padla a rozdrtila na mastný fľak toho chudáka. Nemal som rád tých, čo prosia o život a nemyslia to vážne. Neveril som mu ani slovo, taký ľudia, ako on sú nepoučiteľný. To už som sa ja otočil na Miku a priročil som k nej. Do rúk som jej vtlačil tú mačku, ktorú som zachránil. "Aj tá by sa viac bránila ...." Povedal som pomerne pohoršene. Možno sa ale prizná k zvráteným chúťkam, kto vie?
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sun Aug 23 2015, 00:25

Dívala se do země - hlavu zvedla ve chvíli, kdy zaslechla křik, křik toho muže, ani nic neviděla, protože před ní byla stěna. Jen přivřela oči a zakroutila hlavou. Možná si občas hraje na drsňačku, ale dnes se dozvěděla něco nepěkného. Prostě nedokázala, spíše nechtěla zabít člověka. Byl to jen člověk, jí to bylo proti srsti. Nebyl to démon, přestože se bránit chtěla, dostala strach, že ho zabije, a pak bude mít na rukou jeho krev. Podívala se na Kazumu, jen na vteřinku, pak uhnula pohledem. Jak očekávala, nezvládne to. A po těch jeho slovech jen převzala kočku, skousla si ret a sklopila pohled, opět k zemi, "J-já..." fňukla a opřela čelo Kazumovi o rameno, raději by se někam zahrabala, ale co by udělala dál? Opět jen zbaběle uteče?Ne... Znovu ne, "dě...kuju," pípla a zachvěla se. Ne zimou. Já pitomá! zaznělo jí v hlavě - vážně, tohle dokázalo dokonale potopit její hrdost. Nechala se zachránit Kazumou, ještě kdyby alespoň získala předtím odvahu se bránit. Ale kdoví, co si teď myslel... A z toho ji bylo snad nejhůř.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 23 2015, 00:31

Mne nevadilo, že som mal na rukách jeho krv aj tak určite som tým zachránil veľa ďalších, takých, ako ona. Niečo ako vyššie dobro. Pozrela mi do tváre ale nie na dlho. Potom sa o mňa oprela a ja som rozmýšľal, či sa ma snaží obmäkčiť alebo nie. "Povieš mi, ako ťa mám teraz nechať ísť samú po tom, čo som videl?" Vážne som sa bál niečoho takého? Začínal som proste to, čo sa stalo brať, ako nejaký skrat. Voľnú ruku som jej priložil na hlavu a pohladil ju. Nemohol som tu na ňu hučať, nadávať jej, keď ledva teraz to zvládala. Toto od nej nebolo pekné, ja som to vážne chcel urobiť.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sun Aug 23 2015, 00:39

Nevesele se zasmála, když jí tohle pověděl. Ta neveselost v tom tentokrát byla cítit, přeci jen její pocity ji teď bodaly jako malé neviditelné dýky. Nedaly pokoj. A divila se? Ještě ta jeho slova... Nemohla se zbavit pocitu, že mít na rukou krev takového člověka by bylo lepší než to, co cítila teď. Jen ji zajímalo - dostavily by se v takovém případě výčitky svědomí? Však by to byla jen sebeobrana, a proto chápala Kazumovo pohoršení, "Jsem...zbabělec, nedokázala jsem prostě...zabít," slova se jí zadrhávala na jazyku, nechtěla je vypustit, ale musela - za co ji teď Kazuma měl?
Rukou pevně stiskla jeho tričko. Na jednu stranu chtěla utéct, nikdy ho už nepotkat - tak trapně se cítila. Na druhou stranu chtěla, aby tu byl s ní, aby ji podržel, potěšil... Jak sobecké. Opravdu se cítila strašně - psychická bolest je silnější než ta fyzická. Byla smutná, to ano, ale zároveň byla naštvaná - ne na toho úchyla, na sebe. Když cítila Kazumovu ruku na její hlavě, přivřela oči, které přesto nebyly spokojené. Kazumo...co si o mě teď myslíš?... nemohla se zbavit toho pocitu, že její hrdost byla navždy pošpiněna - prostě se měla bránit, a to i za cenu toho, že by ho zabila, snad je to pro ni poučení pro příště.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 23 2015, 00:47

Počul som jej pravé pocity v jej hlase a ona si to neuvedomovala ale takto som ju pomaly začal ľutovať a zlosť ma prechádzala. Bolo to od nej troška kruté, takto využívať môj stav ale asi o tom ani nevedela. "Nemusela si ho zabiť... stačilo ho popáliť, ukázať, že si iná .. utiekol by od strachu." Ľudia sa báli démonov to je známy fakt aj keď je rozkošná stačilo trocha vyceriť drápky a bol by preč... v sekunde. Druhou rukou som ju už objal okolo chrbta. Ja som si radšej teraz nemyslel nič, nemalo to zmyslel. Aj tak som si o nej nedokázal myslieť nič zlé a ona to musela vedieť .... hlavne po tom, čo sa stalo, však to bolo takmer pred nejakou malou dobou. "Zavediem ťa domov?" Opýtal som sa je.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sun Aug 23 2015, 00:54

Možná radši nechtěla vědět, co si myslí, přesto se ale odvážila po takové době kouknout Kazumovi do tváře, i na chvilku do očí. Ale bylo to, jako by zkoušela vyčíst jeho pocity. Pak si náhle povzdechla, dřepla si a pustila lehounce kočku na zem. Pak se opět zvedla a sledovala, jak se kočka začala lísat Kazumovi k nohám. Objal ji a ona ucítila útěchu, přesto však z něj cítila něco chladného vůči ní, ano, co také měla čekat? Doplatila na svou slabost. "Máš... Pravdu, " zamrkala a trošku chabě se usmála - cítila se nesvá, neměl to vidět, ale přesto ji chtěl doprovodit, překvapilo ji to. Ale pravděpodobně chtěl mít jen čisté svědomí, po tom všem... "Tak...Pokud chceš, budu jen ráda," přiznala, a znovu koukla do strany. Bylo na ni vidět, že ji to dost trápí, ale Kazumovy pocity ovlivňovat nechtěla, nebylo by to fér.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 23 2015, 16:11

Ja som jej ten pohľad opätoval ale vyzeral som určite trocha nahnevane. Mačky som si teraz nevšímal, lebo som mal v objatí Mik. Popravde to, prečo som ju chcel vyprevadiť nebolo tým svedomím ale bál som sa, že ju zasa niekto prepadne. Však ona je zraniteľnejšia, než ľudia a to je démon. Ak by ju ešte stretol lovec, no neviem, ako by to dopadlo. "No, a čo s tebou mám robiť? Po tom, čo sa stalo ťa samú večer len tak nenechám." Prezradil som jej a pustil ju z objatia. Trochu som ustúpil a premeral si ju prísnym pohľadom.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Sun Aug 23 2015, 16:18

Cukla pohledem, ty jeho oči se jí moc nelíbily. Bylo ji jasné, proč se zlobí, ale nemohla to přijmout. Pravděpodobně, kdyby proti ní stál lovec, člověk, ale přesto lovec... Nezdráhala by se obrany. Šel by proti démonům, proti ní, chtěl by ji zabít a nebyl by tak slabý jako obyčejný člověk. To bylo jiné. Přesto ale, i když by to pravděpodobně jen tak nepřiznala, i toto ji přineslo ponaučení. Povzdechla si po jeho slovech, ani mu na to neměla co říct - měl pravdu, ale znovu už to nepoví. Její hrdost byla na bodu mrazu, a áno, ji na tom záleželo, i když to nebylo zdaleka jediné, na čem ji záleží. Pustil ji a podíval se na ni pohledem, který... No, bylo to jako kdyby ji káral starší bratr za něco, co dělat neměla, za špatné chování. Otočila se k němu zády a povzdechla si nad vlastním chováním, "dobře...Pojďme," vyrazila směr její byt.

Přesun SEM
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 24 2015, 21:54

Iris sa teda pripravila, namachlila, obliekla a mohlo sa vyraziť do mesta! Kam sme šli? To zrejme nevedela ani jedna z nás, jednoducho sme si vykračovali po poloprázdnej ulici, kým sme nenarazili na nejaký klub, z ktorého sa ozývala hlasná hudba.
"Ideme tam?" Opýtala som sa Iris, avšak skôr, než vôbec stihla odpovedať, vstúpila som dnu. Vyzeralo to tu celkom pekne, temne, ako som to mala rada, parket osviecovalo zvláštne fialovkasté svetlo, trochu aj diskoguľa..a pod ňou...pomerne dosť ľudí. Niektorí boli pri zmysloch, niektorí nie, niektorí zase sedeli v boxoch a rozprávali sa pri pohároch rôzneho alkoholu, alebo len džúsikoch. Zamierila som do jedného voľného boxu v rohu, kde som sa usadila na stoličke pri stole.
"Pár krát som tu už tuším bola. Páči sa mi to tu." Pousmiala som sa.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Iris Mon Aug 24 2015, 22:14

Potácala sa po uliciach mesta s ňou, nevedno kam, ale niekam sa určite dostanú, to je isté. Nebola jej dokonca ani zima, aj keď ju pri opustení bytového komplexu ofúkol vietor, ktorý jej hodil skoro všetky vlasy do tváre, ktoré musela ohrnúť. Nachádzali sa v centre mesta, takže neexistovalo, aby na niečo nenatrafili a vualá, zdá sa, že jej spoločníčke sa už niečo pozdáva. Počula duniacu hudbu, ktorá sa predierala von cez steny klubu, takže si rovno obzrela vchod a neónový nápis nad ním, pričom sa pousmiala. Poďme prikývne, no aj tak to bolo jedno, keďže Cornelia už stála vo vnútri a tak ju len nasledovala vo svojich vysokých botičkách. Akonáhle vstúpi dnu, tak ju ovalí hlasná hudba a fialové svetlo, no žeby jej to vadilo? Vôbec nie. Vlastne je to tu pekné. Tušíš? Len nadvihne obočie, ale nič to neznamená. Radšej si pozrie ľudí, čo sú v klube a zaujmú ju najmä tí na parkete, pričom si nenápadne olízne spodnú pery. Hej, je to tu pekné pritaká napokon, keď sa posadí, pričom pod nohami cíti hýbajúcu sa podlahu.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Deamon Mon Aug 24 2015, 22:22

*Příjdu sem oblečený v napůl zapnuté mikině a rozhlédnu se po lidech, kteří jsou v baru. I když mě zajímá jenom ta rádoby gotička, kterou jsem sem viděl přicházet v doprovodu té roztomilé blondýnky. Všimnu si jich na druhém konci parketu, tak se jako duch protáhnu až k boxu, který je hned vedle toho jejich a zatímco si objednám pití, hledím lehce očividně na tu gotičku. Nevím co, ale něco mě na ní fascinuje.*
Deamon
Deamon

Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 18. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoDeamon
RasaRasaPolodémon
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze14 700

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie5
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 24 2015, 22:56

"No. Navštívila som už veľa klubov a tak je jasné, že si nepamätám na všetky. Ale príde mi to tu povedomé, takže áno, určite som tu už bola." Len si nepamätám kedy a s kým. Čo je škoda. Nie že by som sa opila, to nie, len som nemala veľmi dobrú pamäť. I keď to, keď mi niekto povedal ničo škaredé alebo ma sral, som si zapamätala tak dobre, že som mu to vyčítala ešte ďalšie roky.
"Dáš si niečo? Ja asi len nejakú slabšiu vodku, do nálady." Čakala som na jej rozhodnutie. Možno si dá niečo podobné. Alebo len džúsik. Bolo to úplne jedno. Samozrejme, nemohla som si nevšimnúť nejakého chlapa, ktorý na mňa zazeral, preto som naňho vyplazila jazyk.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Iris Mon Aug 24 2015, 23:19

Cíti priesvitnú časť šiat, ktorá sa letmo dotýka jej lýtok, keď nohami prepletá, aby sa dostala do boxu, kde sa Cornelia usadí, no nie je rozhodnutá tam pobudnúť dlho- predsa len sem neprišli klábosiť, či hej? Oh, mám tu česť tu byť s vymetačom parketu? Tá otázka znie dosť pobavene, viac menej na ňu ani nečaká odpoveď, keďže je to len taká poznámka do halleluja. Prekríži nohy, kým sedí a napokon svoju pozornosť vráti Cornelii, keď si ju premeria modrými očkami v tom fialovom svetle. Čokoľvek, čo vyberieš. Nebola nejak vyberavá, čo sa týkalo pitia v klube, alko či nealko- nie je to jedno? Jej teda hej. Zrazu však metalistka naproti nej vyplazí jazyk a tak najprv prekvapene zaklipká očami a následne sa obzrie, aby sa uistila či to bolo niekomu inému alebo jej. Všimne si chlapa. Bolo to naňho? Po chvíľke počúvania toho dunenia sa jej aj celkom zdá ako hudba, takže si len poklepkáva nohou a čaká. Dáva tomu päť minút a potom sa rúti na parket aj s Corneliou, ale ešte vyčkáva.
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Deamon Mon Aug 24 2015, 23:42

*Když na mě Cornelia vyplázne jazyk pousměju se a prohrábnu si vlasy a upiju lehce z poháru a opřu se o opěradlo a dál jí letmo sleduju, zatímco sleduju i parket plný rozdováděných podnapilých smrtelníků. Příjde mi to jako zajímavá zábava. V tom si vzpomenu, že jsem vlastně nechal Alex v bytě samotnou a praštím lehce hlavou o stůl, když si uvědomím co jsem za vola*
Deamon
Deamon

Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 18. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoDeamon
RasaRasaPolodémon
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze14 700

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie5
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 25 2015, 00:00

Nahlas som sa zasmiala.
"Nenazvala by som sa až takto, ale vlastne...trochu aj hej." Odvetila som s úsmevom, pričom som sa postavila.
"Tak fajn, za chvíľku som späť." Vykročila som smerom k baru, ku ktorému som sa musela predierať rozbesneným davom, kde ľudia krútili riťami, rozhadzovali rukami, pričom mi takmer vypichli oko, a všemožne do mňa drgali. Toto som priam neznášala, ale k baru som sa dostala a vypýtala si dve vodky. Bolo mi jedno, aké. Proste nejaké. Barmanka, ktorej oblečenie viac ohľadovalo než zahaľovalo, mi s čudným pohľadom podala dve poháre asi do polovice naplnené alkoholom, a s nimi som sa vrátila späť ku Iris, pričom som jeden položila pred ňu.
"Tááák, na zdravie!" Priťukla som si s ňou a vypila alkohol ako sa vraví, na ex. Bez brzdy. Nemala som ale taký pocit, že by mi z niečoho takého drblo na mozog, takže to bolo v cajku. Pohľadom som občas zablúdila k hentému drzáňovi, ktorý z ničoho nič tresol s čelom do stola.
Asi nebude mentálne v poriadku. Zaškerila som sama pre seba.
"Ideme teda na parket?" Ani som sa jej to nemusela pýtať. Videla som na nej, že sa tam chce proste ísť trochu zabaviť. Preto som opäť vyskočila na nohy, trochu si upravila korzet, pretože mi tam čosi zavádzalo a vyšla z boxu. Čakala som na Iris, nechcela som sa medzi tých ľudí vyrútiť sama.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 25 2015, 10:43

len tak sa prechádzam lebo nemam čo robiť, bludim uličkami hľadám nejakú zábavu v diaľke pocujem veľký hluk (hudbu) ale radšej to obidem keďže nemam rad velke skupiny ludi golier na kabáte si poupravim aby neboli vidno rany po uhryznuti a idem ďalej
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Iris Tue Aug 25 2015, 12:39

Ledabolo ju počúva, teda- snaží sa, ale cez tu duniacu hudbu je to dosť ťažké, takže sa jej pozrie na pery. Čítanie z pier? Prečo nie? Aj tak to ide! Len čo z nich vyčíta, no. Nepochybuje však o tom, že s touto gotičkou bude zábavy ešte dosť, takže len so smiechom prikývne, dúfajúc, že nepadla nijaká otázka- To by bolo trapné. Pozoruje ako sa Cornelia prediera davom vrtiacich sa ľudí a úprimne- nebola jediná a vyzeralo to celkom vtipne. Napokon sa jej sa jej však podarí vrátiť s dvoma pohárikmi a tak si od nej jeden vezme, ktorý vypije na jeden dúšok, keď si priťuknú. Načo sa s tým patlať? Toto máličko jej nič nespraví. Potom sa už len postaví, chystajúc sa vyletieť na parket- metaforicky, samozrejme. Krídla nemá. Poďme vyjde z boxu a Čapne za ruku čakajúcu Corneliu, ktorú zatiahne na parket, pričom sa pozrie bokom na podivného chalana, čo si oplieska hlavu o stôl. No, každý sa baví inak. Už pri chôdzi trošičku pohupovala bokmi, no napokon sa dostali doprostred parketu, kde bolo o menej ľudí, našťastie tých ako tak pri zmysloch. Dunivá hudba sa jej pomaly dostala do tela a ona sa uvoľnila. Veď prečo nie? A možno to bolo tým "prípitkom".
Iris
Iris

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoIris Koivu
RasaRasaYouko
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila3
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku9
EnergiaEnergia8
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Deamon Tue Aug 25 2015, 12:41

*Přestanu poslouchat jejich rozhovor, zaplatím za colu a zmizím v davu lidí ven na ulice*
Deamon
Deamon

Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 18. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoDeamon
RasaRasaPolodémon
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze14 700

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie5
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 25 2015, 17:45

Nadvihla som obočie, keď sa chlap, ktorý tu prišiel len pár minútami, opäť zdvihol a odišiel. Škoda. A to som si už myslela, že sa k nám pridá. Keď na nás tak zazeral. S Iris sme sa dotrepali niekde doprostred, kde bolo menej ľudí. A hneď vedľa bolo také menšie pódium, kde sa natrieskalo síce ľudí dosť, ale zrejme šlo o bandukamarátov, pretože si niečo povedali a pódium uvoľnili. Jemne som do Iris šťuchla a kývla smerom k nemu. Nečakala som na to, či tam pôjde alebo nie, s ľahkosťou som naň vyskočila. Práve začala hrať nová pesnička, najprv som len pohupovala bokmi zo strany na stranu, snažiac sa nabehnúť na tanečný mód, predsa len som netancovala dlho. A potom...potom som spustila.


Tancovala som tzv. Industrial dance, čo bol tanec typický pre cyber gothikov ako ja. Už na prvý pohľad bol iný, ale pomerne zaujímavý. Tancovala som presne v rytme pesničky, predsa len, základom pre tento tanec bol zmysel pre rytmus.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Ulice mesta - Stránka 2 Empty Re: Ulice mesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru