Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Okolie mesta EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Okolie mesta EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Okolie mesta EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Okolie mesta EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Okolie mesta EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Okolie mesta EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Okolie mesta EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Okolie mesta EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Okolie mesta EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Okolie mesta

+8
Misaki Aisu
Deamon
Alex Inubashiri
Mika(zuki)
Kazu
Ren
Cornelia Blackwood
GAME MASTER
12 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Okolie mesta Empty Okolie mesta

Příspěvek pro GAME MASTER Fri Aug 14 2015, 19:30

Rozľahlé lúky a planiny za mestom.
GAME MASTER
GAME MASTER
Admin

Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 26. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoGAME MASTER
RasaRasaNadradený všetkým
VekVekVysoký
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)Najvyšší
PeniazePeniazeinifnite

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila150
ObranaObrana150
Útok na diaľkuÚtok na diaľku150
EnergiaEnergia150
ŠťastieŠťastie150
OdolnosťOdolnosť-150
TrestTrest

https://yokaiacademyrpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Mon Aug 17 2015, 20:53

"If I could reach through..." Lúkou sa ozval tichý spev patriaci mladej dievčine, s čiernym koženým korzetom, sukňou nad kolená v rovnakej farbe, potrhaných silonkách, pentagramom na krku a tmavým makeupom, a predovšetkým v kanadách na podrážke hrubej približne štyri centimetre. Metalistka od prvého pohľadu.
"Catch you...make you understand..." Sluchátka v ušiach hrali akúsi electro hudbu, nie tak úplne normálnu, ale temnú, takú, akú počúvali jedine Cyber Gothici. Takú, akú som mala rada. Moje kroky boli pomalé, cestou som si jemne pohupovala bokmi v rytme hudby.
"Ifm not dead enough for life..." Všade bola tma, na cestu mi svietil len mesiac, ktorého lúče sa postarali o to, aby som nezakopla o nejaký šuter a nerozbila si rypák. Horšie by už bolo len to, ak by ma niekto prepadol. Ale povedzme si úprimne. Ľudia sa ma kvôli môjmu vzhľadu stránia. Majú veľké predsudky voči mojej osobe. Ale má to výhodu. A to tú, že mám od falošníkov pokoj, rovnako ako aj od nejakých zlodejov, ktorých keby som kopla s mojimi milovanými kanadami rovno do gulí, tak...no, vedia, prečo sa nepribližovať.
"Am I alive enough for death?" Reťaze, ktoré som mala zavesené na boku, pri každom pohybe zarinčali. Milovala som ten zvuk. Zastavila som sa niekde uprostred lúky a zdvihla oči k temnej oblohe, na ktorej sa trblietalo tisícky svetielok. Úžasné.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 05:34

keďže som sa rozhodol na menšiu prechádzku dorazil som k polu na moje prekvapenie , nebol som sam kto sa asi tak rozhodol keďže som počul nádherný hlas mladej ženy
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 09:16

Keďže som k nášmu milému rušiteľovi bola otočená chrbtom, nemala som ani poňatia o tom, že tu niekt vôbec je. Temnú elektro hudbu nahradil tvrdý metal, ktorý mi v sluchátkach hral tak nahlas, že si často ostatní mysleli, že ohluchnem. Kto vie, možno raz áno, ale teraz som to mala, s prepáčením, v zadku.
Bolo by už na čase asi odtiaľ odísť. Preletelo mi mysľou. Predsa len, táto noc nebola tak teplá, ako som predpokladala, obliekla som sa dosť naľahko a síce som bola padlým anjelom, choroby sa nevyhýbali ani mne. Otočila som sa a chcela vykročiť preč, keď v tom mi padol pohľad na nejakého chlapa. Nevedela som, kto to je, do tváre som mu nevidela, len som tak ako prikovaná stála a pozorovala ho nedôverčivým pohľadom.
Úchyl? Alebo len nejaký náhodný okoloidúci ktorý sa mi s najväčšou pravdepodobnosťou pozerá na riť? Ani som sa nepohla. Radšej. Chcela som mať istotu, že sa o nič nepokúsi. Možno sa tu len na krátko zastavil a po chvíľke pôjde preč. Dúfala som v to. Pre istotu som si vytiahla obe sluchátka z uší, nech mi neujde žiaden zvuk.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 10:27

dovolí aby som sa predstavil skorej ako na mňa zavoláš políciu som Takmei, kedže som vôbec nesledoval kto je tu tak som trocha prekvapený , bol som započuvany do jej spevu tak neviem ani sám čo mam robiť to ty si tak anjelsky pekne spievala? ,lebo som sa započuval a nesledoval som si okolie pousmejem sa aby som odľahčil situáciu ale radšej ťa nebudem rušiť pri relaxovaní a pôjdem si svojou cestou ak ti tu vadim snažím sa na ňu zapôsobiť
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 11:00

Nadvihla som obočie. Akosi som nevedela, čo si mám práve myslieť, tvárila som sa ako nejaký pošuk, ktorému práve niekto vlepil cez hubu.
"Eeeeeee...No, teší ma Takmei, ja som Cornelia." Predstavila som sa mu čisto zo slušnosti. Možno nebolo múdre povedať mu svoje meno, ale tak, určite som tu nebola jediná Cornelia a kým som mu nepovedala i svoje priezvisko, tak to snáď bolo v cajku. Zrejme sa snažil o kompliment, keď označil môj spev za pekný.
"Nikto iný tu nie je, tak asi ten spev patril mne. Inak, ďakujem." Pery potreté čiernym rúžom sa mi roztiahli do priateľského úsmevu. Možno som pôsobila ako asociálny jedinec, skutočnosť bola úplne inak. Napriek tomu som sa rozhodla byť trochu ostražitejšia. Kto vie, čo je tento človek zač. Mohla by som sa mu hrabať v mysli, ale tým by som sa najskôr prezradila, čo riskovať rozhodne nechcem.
"To je v poriadku. Aj tak som sa už chcela vrátiť späť do mesta. Čo tu robí niekto ako ty o takomto čase?" Opýtala som sa teraz pre zmenu ja.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Ren Tue Aug 18 2015, 11:21

(Takmei odkazuje, že sa ozve keď príde domov z práce.)
Ren
Ren

Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoRen Danniels
RasaRasaPolodémon
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)2-1 Predseda ŠR
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana6
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie7
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 15:09

"Teši ma a ja som došiel relaxovať po práci, čo ty ?"pousmejem sa a dám si ruky za hlavu aby som sa trocha natiahol smiem sa ťa spýtať premyslim si otazkuči ťa smiem pozvať na jeden drink?pozrem sa Corneliu
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 15:19

"Ja tu chodievam často, keď mám chuť byť aspoň na chvíľku osamote. Vyzerá to ako opustené miestečko, preto ma prekvapilo, že si sa tu objavil ty. Väčšinou tu nikoho nestretávam." Boli i časy, kedy som tu po večeroch chodievala každý deň, záležalo od mojej nálady. Navyše som sa dosť nudila, tak sa radšej pôjdem niekam prejsť, ako keby som mala rozvaľovať šunky na gauči s chipsami v ruke. Pri jeho otázke som sa len krátko zasmiala.
"Jasné, jedno pivo mi neuškodí." Nepatrila som medzi alkoholikov, nepila som tvrdé, zvykla som v spoločnosti druhých piť jedine pivo a nič viac. Navyše, v prítomnosti druhých som musela byť ostražitá. Nikdy neviete, s kým máte tú česť.
"Tak teda, veď ma." Výber som nechávala na ňom. Možno mal nejaký obľúbený podnik alebo tak niečo.
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 15:31

rozhliadnem sa teda sa zorientujem ukažem jednim smerom a pohnem sa , nachvilku sa zastavim že nejdem sam "taďeto"ako gentleman nastavim ruku pre moju novu spoločníčku
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Cornelia Blackwood Tue Aug 18 2015, 17:02

Takmei ukázal nejakým smerom. Poznala som niekoľko podnikov, ku ktorým sa daným smerom šlo, avšak do ktorého z nich chcel ísť, mi bolo stále záhadou. Vykročila som hneď za ním, dokonca sa zachoval ako gentleman, keď mi nastavil ruku, popri ktorej som len nadvihla obočie a pousmiala sa.
"Je to od teba síce milé a pekné, ale ja osobne takéto veci...neuznávam." Nebola som veľká zástankyňa gentlemenstva, čo bola ďalšia vec, ktorou som sa od iných žien odlišovala a nehanbila som sa za to.
"Prepáč." Dodala som. Možno sa pre to teraz cítil trápne, ale aspoň vedel, že si môže ušetriť svoju gentlemanskú stránku pre dievča, ktoré o to bude stáť. Trochu som si napravila svoj čierny, kožený korzet.
"Tak, hor sa na pivo!" Samozrejme, som najprv počkala, nech vykročí on, predsa len nevedela som, kam chce ísť, a potom som ho jednoducho nasledovala.


-PRESUN (?)-
Cornelia Blackwood
Cornelia Blackwood

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 17. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoCornelia
RasaRasaPadlý Anjel
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť2
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Takmei Tue Aug 18 2015, 18:03

"Na pivo !"z plných plúc (presun Krčma/Bar)
Takmei
Takmei

Poèet pøíspìvkù : 169
Join date : 27. 07. 14

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoTakumi Akahoshi
RasaRasaGhoul
VekVek25
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze20850

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila9
ObranaObrana9
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia5
ŠťastieŠťastie2
OdolnosťOdolnosť6
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 14:33

V meste na mňa bolo už pomerne veľmi rušno a ja som sa rozohodol, že si trocha odpočiniem od toho rušného a preplneného mesta. Kráčal som priamo cez lúku, bol som tu zatiaľ sám a preto som sa rozvalil do trávy. Dal som si ruky za hlavu a steblo trávy do úst. Zhlboka som sa nadýchol a privrel som oči. Okolo môjho tela sršal pomerne až nepríjemný chlad, ktorý som ja sám tvoril. Mal som rád zimu a preto som si ju musel vytvárať sám.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 14:38

Z Renova domu si to namířila rovnou směr město, přesto ale narazila na pěkné místo před městem, něco takhle příjemně klidného tu vážně je?Překvapilo ji to, všude samí lovci a démoni - pravda je, že snad lovců potkala více, což bylo ještě děsivější. Natáhla se na louku a spokojeně vydechla - čerstvý vzduch, poměrně daleko od vody... Daleko od lidí. Pak pootevřela oči a stočila pohled do strany. Všimla si postavy kousek od ní, přitom nic víc, než že jde o muže, nepoznala. Co jsi zač, chlapče? proběhlo jí hlavou, ale opět zavřela oči. Ouška měla ale přesto pod kapucí nastražená - nikdy nevěděla, co má očekávat.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 14:54

Nevšímal som si príliš svojho okolia a bol som zabraný do nič nerobenia, ktoré som ešte nemal tak skoro skončené. Čo ma ale vytrhlo z tohto stavu bol fakt, že som zacítil naozaj poriadne horúci objekt tu v okolí, že ma dokonca až myklo. Posadil som sa a poobzeral som sa okolo seba. To teplo, ktoré som zacítil vyžarovala tá osôbka neďaleko mňa. Zvláštne bolo, že najviac tepla vyžarovala jej vlastná hlava. Začínal som mať taký zvláštny pocit, ako keby som sa mal proste dať na ústup. Asi som teraz vyzeral, ako keby som videl ducha alebo čo, preto som sa radšej začal hneď pozerať niekam inam. Nesmiem byť až moc nápadný a ak sa mi to podarí, tak sa len nepozorovane vyparím.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 15:00

Nebyla od té, prozatím neidentifikovatelné, osoby až tak daleko, a proto ucítila jemný závan studeného vzduchu, který od něj přicházel. Štěstí Youko bylo, že se dokázali jednoduše zahřát, ale přesto se musela zajímat, kdo je. Bylo tu více možností, každopádně, vzhledem k jeho výrazu, který na chvilku zahlédla, by hádala jednu rasu... Oh, to by mohlo být zajímavé - pojďme to zjistit, sama pro sebe se trošku uchechtla při nekontrolovatelném přívalu zvědavosti a adrenalinu. Zvedla se ze země, přestože tím přerušila svůj, až skoro, zenový klid. Pomalu si to cupitala směrem k němu s kapucí na hlavě, "Ahoj," pronesla s neskrývaným úsměvem, ale v hlavě se smála - tušila, co tak může být zač, teď si to ale ověří.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 15:06

Očkom som sledoval tú osobu, ktorá bola do zaisa líškou. Nebezpečné, namyslené tvory, ktoré si myslia, že im patrí svet. Nebezpečné boli hlavne preto, že to bol v minulosti náš úhlavný a najsilnejší nepriateľ. Ja by som ani nemal problém, ak by som v minulosti nemal menší nepekný incident po ktorom som mal traumu a preto som sa ich bá... mal rešpekt. A do pr... Zanadával som si v duchu, keď sa ku mne začala približovať. Okolo mňa sa spomínaný chlad ešte zosílil, ako keby som ju tým chcel odstrašiť. Než sa sem dostala pre istotu som vstal a odstúpil o krok dozadu. "Zdravím ... deje sa niečo?" Bol som nervózny a bolo to na mne vidieť, ako keby som každou sekundou čakal, že zaútočí. "Nebodaj som ti zaľahol miesto ..." Prehovoril som ale nebol som nepriateľský. Všetko bude v poriadku, ak ostane tam kde je a nepríde bližšie
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 15:20

Celkem se bavila nad tím, jak vyváděl. Takže...Pravděpodobně to je yuki ningen, usoudila dle jeho reakce. Chlad ji nezastavil, vnitřní energie ji zahřívala - jak je známo, led většinou proti ohni prohrává. Ani ji to nezastrašilo, i když byla trošku v pozoru, tak nějak se ji zdálo, že je v pozoru méně než "její nový kamarád". "Řekněme, že se nic neděje," odpověděla s úsměvem a projížděla ho pohledem - byl bledý a také odtažitý jako správný démon jeho druhu, "řekněme, že jsem si myslela, že mohu přijít na kus řeči," pronesla a opřela se o strom, blíž nešla, zatím... "Takže bych se pravděpodobně měla představit - jsem Mika," zamířila si to na jeho oči, byla zvědavá, zda mu hrdost dovolí uhnout pohledem.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 15:29

Najlepšie by bolo, ak by som sa ukľudnil ale nedalo sa. Môj základný inštinkt mi radil niečo iné. Aj keď je pravda, že ľad má istú nevýhodu proti ohňu stále asi zabúda na to, že čo sa stane z ľadom, keď sa rozpustí. A táto skutočnosť sa dá veľmi dobre využiť. "Takže si chceš pokecať?" Akosi som jej to neveril, bolo to čudné. Oprela sa o strom a mne vyhovovalo, že sa nepribližovala.  "Ja sa volám Kazuma." Prezradil som jej chladným hlasom. Keď mi pozerala, chcel som uhnúť pohľadom ale nemohol som. Bol som tvrdohlavý a neústupný a pravdou bolo, že mi to hrdosť nedovolila. "Čo ťa privádza na takéto miesto lištičko?" Opýtal som sa jej pomerne doberavým spôsobom. V podstate som do nej rýpal. Neplánoval som na ňu zaútočiť a ona vyzerala celkovo pomerne roztomilo ale určite je to vo vnútri diabolská duša, ktorá by ma tu bez milosti v sekunde spálila. "V okolí je plno lovcov a mohli by ti nasadiť obojok." Stále som pokračoval vo svojom podpichovaní. Ak by sa asi priblížila možno by som troška skrotol ale to ona nevie.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 15:37

Bylo ji to jasné, že si na ledovou magii musí dávat v jistém směru pozor, ale dokud je to jen led, je to dobré. Každopádně tady neměla v plánu bojovat, vlastně ještě nějakou dobu neměla v plánu bojovat. Alespoň ne z vlastní iniciativy - jakmile by na ni ale někdo zaútočil, minimálně by se bránit samozřejmě musela. "Nejlepší obranou je útok..." hlavou ji proběhla Renova slova a ona se nad nimi ušklíbla. "Samozřejmě, nebo bys raději jinou společnost?" uchechtla se, "No, myslím, že v takovém případě bych se měla urazit," dodala ještě a její smích plynule přecházel v úsměv, "Nějakou dobu jsem teď byla zavřená v místnosti plné "hadů", řekněme, že jsem chtěla jít na vzduch a narazila jsem na příhodné místo," zdůvodnila, a pak se uchechtla jeho poznámce o lovcích, "Zas tak jednoduché by to neměl," tím si byla jistá, ne, že by ji třeba nedokázal ošklivě poranit, ale doufala, že by takové poranění bylo oboustranné.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 16:04

Očami som začal tekať po jej tele. Musel som si ju prezrieť nedalo mi, predsa len to bola aj tak žena. "Ak by ťa to urazilo, mal by som teda skôr povedať, že som veľmi rád, že tu si a že mi robíš spoločnosť ..." Na chvíľu som sa odmlčal a potom som dodal. "Ale vieš, nepovedal som to." Povedal som zo smiechom. Vďaka tomu doberaniu som mohol krásne zakryť to, že z nej mám rešpekt. Nie strach, to by mi moja hrdosť zasa nedovolila prijať. "No, radšej nechcem vedieť, čo si s tými chudákmi hadmi stvárala." Nevedel som prečo ale začínalo ma to pomerne baviť. To, čo ale povedala posledné som jej veril, určite nebola najslabšia. Ako som tam tak stál vytvoril som si v ruke ľad vo forme obláčiku a dal som si ho do úst. Bol to, ako malý chladný cukrík a ja som takto mohol ventilovať to teplo, ktoré z nej sršalo a ešte ma to aj ukľudnovalo. "Chceš aj ty?" Opýtal som sa aj keď som si nemyslel, žeby si chcela dať trochu ľadu. No bolo teplo, kto vie.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 16:14

Toho jeho pohledu, kterým si ji prohlížel si nějak moc nevšímala, anebo ho ignorovala, možná ji to bylo jedno - kdoví. "Hmm? Takže předpokládám, že kdyby mě to nemělo urazit, tvá odpověď by zněla jinak - i když bys ji pravděpodobně neřekl nahlas," zašklebila se, "ach tá zdvořilost," zakroutila nevěřícně hlavou, ale byla ráda, že neútočí, alespoň zatím ne. Nedá mu důvod jen tak. "Hadi na zdi," uchechtla se, A jedno hádě - předseda školní rady - Ren, to však neřekla nahlas, však ho možná časem pozná, třeba ho potká v akademii, kdoví. Promnula si místo pod kapucí, kde se praštila do hlavy, když v tom domě byla, ale pak už zaměřila svou pozornost na Kazumu, "Asi se bez toho obejdu," řekla se smíchem a pozorovala ho, jak se chladí. To ona nepotřebovala, ne, že by ji chlad nějak vadil, ale nechtěla mít tu "kaluž" v ústech...Tolik vody. Nechtěla však Kazumovi prozradit, že voda není zrovna jejím živlem. Ne, že by se jí přímo bála, ale tím, že omezuje její schopnosti, byla tato podstata jejím přirozeným nepřítelem. On by tohoto poznatku však mohl někdy využít, to by bylo nepříjemné.
Pomalu udělala malý krůček k němu. Fascinovalo ji, jak odolával tomu...dejme tomu strachu z ní. Bylo to přirozené, díky historii těchto ras, ona však nebyla nebezpečná, jen ráda provokovala a hrála si. Jako malé dítě.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 16:42

"Aby som mal byť úprimný a vážne by si odo mňa chcela počuť niečo pekné, môžem skošntatovať, že si celkom roztomilá, na to, aká si určite nebezpečná."  Tento fakt som nemal prečo skrývať, určite jej to povedalo viac ľudí a démonov, ako som bol ja. Odmietla môj cukrík bez chuti a mne to nevadilo, lebo som to aj trocha očakával. "Čo keby si si dala dole kapucu nech ťa vidím celú?" Vedel som, že pod nimi skrývala svoje uši. Asi bola jednou s tých, čo sa nedokázali úplne premeniť, aké smutné. V tom ale spravila krok v pred a ja som sebou jemne cuknul. Srabe... Pomyslím si a zaujmem pevný postoj, aby som sa takto príšte nemykol. Prižmúril som oči a takýmto štýlom som na ňu pozeral, vedel som, že sa mi asi bude smiať za to, ako som teraz zareagoval. Proste ma tentoraz troška dostala a to sa pohla len o krok.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 16:49

"Oh díky, taková lichotka potěší," prohrábla si dlouhé sněhově bílé vlasy a i se usmála, upřímně, jemně. O nebezpečnosti by mohli debatovat, on každý démon je nějakým způsobem nebezpečný, to, že byla jeho přirozeným nebezpečím, to je věc jiná. "Nemyslím si, že je to dobrý nápad," pokrčila rameny a sledovala, jak cumlá led. Její citlivé zuby by pravděpodobně něco takového jen tak nepřežily, "přeci jen nikdy nevíš, kdo stojí blízko tebe - může to být nějaký člověk, lovec, anebo démon vyhledávající problémy, a to se nedozvíš, dokud nemáš dýku v zádech," zdůvodnila, proč se jí takhle na veřejném prostranství moc nechce, ale pak se ušklíbla, když sebou cukl poté, co se přiblížila, byť jen o krůček, "ale bát se nemusíš, já nejsem ten typ, co dělá problémy, anebo je vyhledává - ani jedno," sice to řekla, ale neočekávala, že se vážně přestane bát, anebo když tomu budeme říkat jeho názvoslovím - mít respekt. "Nooonoo, jsem jen roztomilá lištička," k tomu přidala ještě "liščí oči", ehm, jinou variantu pro psí oči, aby těm slovům, které vypustila z úst, dodala ještě větší šťávu.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 16:55

Než som sa nazdal stihol sa mi roztopiť celý ten kúsok ľadu a tak som si dal do úst ďalší. Chutil mi a príjemne chladil a ja som mal rád chlad. "Preto stačí, ak nebudeš nikomu veriť. Nikomu sa proste ani veriť nedá, lebo aj tvoja najbližšia osoba ťa dokáže zradiť." Áno, moje pravé ja, ktoré som nedával na javo, ak som sa z niekým chcel spriateliť skrýval som ho ale bol som taký a v toto som veril. Bol som proste chladný a odmeraný démon. Potom ale povedala, že nech sa nebojím, ta tomu dala. "Ja a báť sa? Nechci ma rozosmiať, prečo by som sa mal báť cicušky?" Popieral som to a hral si na drsňáka. Bol som príliš hrdý na to, aby som sa priznal k strachu. "Hm, ale je škoda, že mi nechceš ukázať tie tvoje ušká." Poznamenal som nakoniec.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru