Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Okolie mesta - Stránka 2 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Okolie mesta - Stránka 2 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Okolie mesta

+8
Misaki Aisu
Deamon
Alex Inubashiri
Mika(zuki)
Kazu
Ren
Cornelia Blackwood
GAME MASTER
12 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 17:02

Sledovala, jak se tím ledem láduje, poměrně ji to bavilo, budeš mít v žaludku žabinec, napadlo ji, když pořádal druhý led, a pak s poměrně vážným výrazem poslouchala, co povídá, "Takový život by byl suchý," povzdechla si, tohle na ni znělo moc chladně. Chladně doslova, ona byla jiná, čišel z ní žár a přesně taková i byla, horoucí, do mnoha věcí se vrhala po hlavě, ráda si užívala života, ale to jen tak bez důvěry v někoho jiného bylo hodně složité, ne-li nemožné, "a smutný..." tohle byl zase její názor. No, také jí řekl o tom, že se vlastně vůbec nebojí. Tomu se jednoduše nedalo věřit, jeho neverbální komunikace mluvila za vše. Proto se jen uchechtla a ouška pod její kapucí se také zahýbala, jako by sama měla city. Nechala raději ten jeho strach být, stejně to nepřizná, ale bylo to přirozené, "Hmm..." opřela se o strom, který zastíral pohled do města a shodila kapuci, snad jen na chvilku. Teď mohl Kazuma vidět sněhová roztomilá ouška, které Mike jen tak ledabyle trčela z hlavy.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 20:19

To, že som jedol ľad mal aj jeden skrytý význam, ktorý dokážem využiť v prípadnom boji. To, čo povedala bola úplnou pravdou. A práve preto, som si vždy svoje pocity vedel krásne zahrať. Bol som dobrý herec ale tentoraz som akosi nechcel nič hrať. Asi to bolo spočiatku tým strachom a teraz mi nevadilo po naozaj dlhej dobe niekomu ukázať aj čo som naozaj zač. "Ak skryjem, sám seba  dokážem sa aj baviť. Ľudia nepoznajú mňa ale len to, čo im v tedy ukážem. " Nevýhodou bolo, že som nemal priateľov. V jednoduchosti samota. Nemusela sa báť, už ju viac týmito rečami viac nebudem otravovať. Oprela sa späť k tomu stromu a dala si dole kapucu. Keďže som ju sledoval a mohol takto vidieť v plnej krásne. Naozaj vyzerala roztomilo, dokonca sa mi na chvíľu zdala až bezbranná a neškodná zároveň. Dokonca to vo mne vyvolalo chuť sa ich dotknúť, poškrabkať ich. Vážne sa bojím niečoho takého? Nemohol som tomu popravde uveriť. Na to, ako som dobre normálne zvládal svoje pocity tak som sa až divil, ako som sa zasa správal. Nakoniec som teda neostal stáť ale vykročil som v pred. Môj krok bol nesmelý, plný pochýb ale predsa som k nej mieril. "Čo hovoríš ľudom, keď ťa takto vidia?" Opýtal som sa a zastavil som sa asi tak dva kroky od nej.  
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 20:31

Poslouchala ho a šklebila se u toho, takže pán je herec... Odvodila a trošku přimhouřila oči předtím, než na to zareagovala, "Hádám, že momentálně nejsem v dobré pozici...Má upřímnost proti tvému herectví. Jak mám vědět, kdy si nevymýšlíš, kdy si před obličej nedáváš "masku"? broukla a trošku si povzdechla. To bylo nevýhodné. No, pak si sundala kapuci, když tak žádal. Opřená o strom nervózně modrýma očima brouzdala po okolí a hledala sebemenší pohyb. Z takového rozhlížení ji ale vytrhlo, jak se Kazuma pohnul směrem k ní. Byl to nejistý pohyb, ale přesto... Předtím sebou cukl, když udělala krok k němu, a teď jde dobrovolně. Strach snad při pohledu na její liščí ouška opadl? Zahýbala s nimi a nadzdvihla obočí, "Lidé? Schovávám je. Kdyby se ale náhodou stalo, že je někdo uvidí, svedu to na cosplay," zasmála se, "každopádně to by mohlo bolet, kdyby to chtěl někdo zkoušet... No, nakonec by to pravděpodobně bolelo nás oba, vydechla.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Thu Aug 20 2015, 20:55

"Ako? Nijak. Robím to už tak dlho, že sa to poznať už takmer ani nedá ale môžem ti povedať, že teraz čo tu vidíš, je moja pravá tvár." Nemusela mi veriť, predsa len po tom, čo som jej povedal som si mohol vymyslieť čokoľvek. Nemal som ju ale v pláne presviedčať. To, že som sa k nej priblížil nespravili ušká ale to, že som sa cítil úboho, pociťovať strach, už len ten pocit som sa divil, že som dokázal cítiť. Ale asi každý sa niečoho bojí a ja som sa bál práve... jej. Pri tom, ako som hovoril som jej pozeral do jej očí. Nebolo nutné uhybať, však už aj toto by mal byť taký menší náznak toho, že neklamem. "S tým cosplayom si to dobre vymyslela. Až na to skúšanie no, musíš byť pozorná." Proste ak nenechá žiadneho človeka, nech sa dotkne, tak by nemal byť žiaden problém. "Ale čo môžem povedať, je docela zábavné vedieť zahrať akýkoľvek pocit a charakter. " Asi som sa to naučil tak dobre len pre to, že ma to bavilo. Možno som nemal ísť za psychológa ale skôr za herca.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Thu Aug 20 2015, 21:16

Když si všimla, že se ji dívá do očí, nemohla jinak než věřit mu, co říká. Pravděpodobně chybu nedělala, i když tak jistá si tím být nemohla. Každopádně pokud je toto jeho pravá povaha, což by celkem odpovídalo popisu yuki ningen, alespoň už ho mohla pro příště lépe odhadnout. Pohledem neuhýbal, neuhnul ani předtím, ale byl podstatně nervóznější než teď. Možná to mohla svést na to, že netušil, jestli tato malá lištička nezaútočí. Teď už se mohl přesvědčit o tom, že tak to nebude. "Ještě bys jim udělal z jeviště mrazák,"ušklíbla se a už se nadechovala k dalším slovům,"Když jsme u toho, asi chodíš na Yokai akademii, že? Jaká třída?" zajímala se, tedy...Spíš ji zajímalo, jestli se ti dva, až se teď rozloučí, ještě někdy setkají. Mohlo by to být zajímavé.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 00:22

Bolo všeobecne známe, že náš druh sa takto správa. Mňa nieje príliš ťažké odhadnúť, ak sa správam podľa svojho pravého charakteru."V tomto teple by boli len radi." Potom sa ma opýtala, že kam v akej triede vlastne som. Chodil som na normálnu školu už predtým a teraz som šiel na túto, lebo som tak trocha musel. "Som v triede 1-1. Nebodaj si tam aj ty..." Mal som také tušenie, že je v rovnakej triede, ako ja. To, ako som to povedal ju nemalo uraziť ale skôr som ju tým len podpichol. Jedna z vecí, ktoré bavia snáď každého. Rukou som čiahol do kapsy a vytiahol som mobil. Dva krát som klikol, otočil foťák na ňu a cvak. Mal som jej fotku vo svojom mobile. Nemal som na pláne jej ju ukazovať a tak trochu som chcel vidieť, ako zareaguje.  
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 11:44

"To si myslíš ty - lidé obvykle nevyhledávají mínusové teploty," ušklíbla se, ale tušila, že lidé by to neměli jednoduché ve společnosti ani jednoho z těchto dvou. Pak si poslechla, v jaké je třídě a zasmála se, "Ale copak copak? Nejsi snad rád? Budeš tam mít známou," dodala pobaveně, to byla dobrá náhoda. Zajímalo ji, kdo vymyslel něco takového - dát youko a yuki ningen do stejné třídy, museli tušit, že v tom bude jistý problém, ale Kazuma měl štěstí na typ youko, který potkal. Její arogance nebyla tak silná, bránila se jí, a tak si jen prostě řekněme...Hodně věřila. To teplo z ní ale vyzařovalo, s tím nic provést nemohla. Mika však do sebe nenechala jen tak rýt, i když toto jako nějakou provokaci nebrala, prostě se musela smířit s tím, že takový zpočátku Kazuma bude.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 16:02

"Nevedia, čo je dobré." Aj tak by asi nevystáli ani prílišné teplo ani prílišný chlad, boli proste divný a slabý, čo na to povedať. Potom prehodila vetu o známej a ja som sa len uškrnul. "To by som ťa musel viac spoznať, aby si bola známá." A spoznávať niekoho ako ju, by bolo v mojom prípade veľmi ťažké. Mal by som sa zabiť svojho strachu ale to len tak ľahko nepôjde. Cítim sa vážne úboho v takomto stave a časom by ma to mohlo ohroziť, však sa bojím roztomilej holčiny. Povzdychol som si nad svojou myšlienkou a v tom ma niečo trklo. Asi tým utrpí moja pícha ale takto by som s tým aspoň mohol niečo urobiť. "Chytaj" Prehovoril som a hodil som k nej svoj mobil. Bola tam jej fotka a dole políčko, kde mala vpísať svoje číslo. "Je to smutné ale chcel by som ťa o niečo poprosiť." Keď som to hovoril pozeral som stranou, naozaj to bolo pre mňa potupné žiadať o pomoc práve Yoko.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 16:16

Pokrčila nad tím rameny a uchechtla se. Byla stejného názoru, ale jí nevadila ani ta zima, v tom možná měla jistou výhodu - při zimě se vždy může doobléct, v jejím případě i zahřát, ale co dělat ve velkém teple? Možná tak maximálně cucat led jako Kazuma. "Víc poznat? Nó, já s tím nemám problém," uchechtla se, protože tušila, že Kazuma je tu ten, kdo má s tímhle problémy. K té jeho fotce se raději nevyjadřovala. Neměla to ráda... Focení. Navíc se pak cítila poměrně nechráněná, jakoby v nebezpečí, když ji někdo vyfotí s odkrytou kapucí, ale nedala to před ním najevo - proč? Tušila, že kdyby ukázala, že ji to vadí, naschvál by ji tím provokoval. Proto zírala, když ji v rukou přistál jeho mobil. Podívala se na něj a viděla políčko pro telefonní číslo. Z pohledu upřený na mobil okamžitě přelétla na Kazumovu tvář a nevěřícně zamrkala, on však uhnul pohledem, wow, no dobrá, pomyslela si a s úsměvem nacvakala své telefonní číslo, "postřeh," řekla, než mu mobil hodila zpět - fotku mu tam nechala, přeci jen, pokud ji nějak nezneužije, což neočekávala, mělo by to být v pořádku, navíc... Hmm, nevypadala na té fotce tak špatně, tak proč ne? Kazuma ji však překvapil, dalo by se říct, že teď udělal něco nepředvídatelného.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 16:22

To prvé som chcel počuť, že nemá problém lebo s tým súvisí aj to o čo som ju chcel poprosiť. Ten telefón bol len, aby som na ňu mal nejaký prípadný kontakt, takže mobil som chytil a dal si ho do vačku. To, že prečo som jej ho hodil bolo zrejmé, nechcel som sa približovať. Áno stále ma to neprechádzalo a začínal som byť zúfalý, ja čo dokáže všetky pocity brilatne hrať a ešte ich aj ovládať. "Nó, ono to nebolo o tom, čísle. Chcel som ťa poprosiť o niečo iné." Začal som a potom som na ňu nakoniec pozrel. Nevedel som, ako to povedať a vôbec ma ubíjalo, že som to mal na pláne priznať. "Potrebujem, aby si mi pomohla prekonať strach z vašej rasy." Ach a ako to krásne bolelo to moje ego. Práve som sa priznal, že sa jej bojím aj keď som to predtým priznať nechcel. Vedel som, že snažiť sa o to sám mi zaberie naozaj veľké množstvo času ale ak by mi s tým pomohla určite by sa to urýchlilo. "Ale nemusíš sa báť, nechcem to zadarmo. Ak sa mi podarí to, čo chcem mala by si u mňa vlastne láskavosť, za ktorú by som ti splnil ja niečo tebe. Vlastne, ako keby si mala jedno želanie, čo by som ti musel splniť." Dopovedal som to a čakal na jej reakciu. To, čo som jej za to ponúkal bolo naozaj hodnotné, mohla to využiť ako len chcela ale podľa mňa by to za to aj stálo.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 16:33

Bylo ji jasné, že se přiblížit nechce, no, žádná novinka a svým způsobem to chápala. Přestože se snažila tlumit žár, který z ní vycházel, stále byla youko. "Hmm?" nečekala, že myslí něco jiného, tušila, že mluví o tom čísle, když se ptá na laskavost, ale překvapilo ji, co řekl, "No, není problém, ale víš, co pomáhá na fóbie?... trošičku se zašklebila a udělala opět jen jediný krůček k němu, "léčba šokem," informovala ho s úsměvem. Užívala by si to, něco takového. Vlastně by ani tu laskavost, kterou ji nabízel, nepotřebovala. Ale když už nabídl..."Dobrá, řekněme, že to zní fér. Laskavost bych si nechala na později," pokrčila rameny, kdoví, kdy se jí takový dluh mohl hodit. Na nějaký útok, anebo něco podobného? Spojenec se hodí vždy, jaká by to byla neporazitelná dvojka - oheň, led a voda...Co na to platí?"Mohli bychom začít tím, že se ani nehneš," řekla vážným tónem a zahýbala oušky, tušila, že to se jí ale lehce říká. Kdyby někde viděla obřího pavouka, asi by také utíkala co nejdál, a to okamžitě, "varuji tě, jakmile se pohneš, bude to muset jít po zlém," netušila, jak na něj tato slova budou působit - jestli se bude bát daleko více než předtím, anebo jestli ho to přiková k zemi a nepohne se, ale v podstatě to bylo jedno.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 16:41

Zdalo sa mi, že už zo seba nevyžarovala také teplo, ako zo začiatku aj keď ja som ho cítil. Potom začala hovoriť o tom, čo pomáha. Akosi sa mi ten jej plán, tá terapia šokom vôbec nepozdávala. "Takže stačí, ak sa nepohnem hovoríš?" Znelo to celkom jednoducho aj keď som nevedel ani ja sám, ako zereagujem, ak pôjde bližšie. Potom, keď povedala, že to pôjde po zlom, už som si nemohol odpustiť niečo k tomu povedať. "Ešte sme spolu nešli ani na rande a už ma komanduješ a snažíš sa ma držať pod papučou, aké smutné." V podstate som jej týmto dal na javo, že sa asi nepohnem. Očami som ju pozorne sledoval a bol som teraz pomerne dosť napätý. Po tele mi prešiel zasa taký nepríjemný chladivý pocit. Normálne som to mal rád ale toto bolo niečo iné. Ako aj predtým aj teraz sa naštartoval môj pud sebazáchovy a hovoril mi, aby som sa pripravil na najhoršie.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 16:49

Všimla se nedůvěry v jeho očích, stejně tak to naznačil slovy - odfrkla si, "tohle je fóbie, že? Víš, jak se léčí jiné fóbie? Když se bojíš pavouků, jednoduše tě dají do místnosti s pavouky, pokud je to tedy podobné, tímhle stylem to půjde..." nevěděla, proč mu chce pomoct, snad, že by z toho v budoucnu mohla těžit nějaké výhody. V podstatě se ji ale mohlo také hodit, kdyby se jí bál, každopádně ona si nepřátele dělat nechce, a tak tohle pravděpodobně bude výhodnější možnost - pomoct mu. Po jeho poznámce o rande se jen zašklebila a mezi prsty si připravila ohnivý plamínek, "Kazumo... Nejsi v pozici, kdy bys mohl provokovat, uvědomuješ si to?" zasmála se a o kousek se přiblížila. Zajímalo ji, jak dlouho vydrží necouvnout, jak moc je v něm ta fóbie zakořeněná. Momentálně od něj stála asi 7 metrů, a tak udělala další krůček dopředu, šla pomalu, aby měl čas couvat, to bylo součástí zkoušky.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 16:58

Nevedel som, či to môžem brať, ako fóbiu. Skôr som si myslel, že sa len normálne bojím ale možno na tom niečo pravdy bude. "Takže ma chceš zavrieť do miestnosti, kde budú všade líšky? Nie naozaj ďakujem za ponuku." Tá predstava sa mi ani trocha nepáčila. Už len tá mi moju náladu a momentálny stav o niečo zhoršila. Ako som na ňu pozeral všimol som si, že si v ruke pripravila oheň? To chcela na čo? Nevedel som vôbec prečo ho vôbec ukázala. Oheň som tiež nemal príliš v láske. "Ja ťa budem provokovať vždy." Prehovoril som aj keď to, ako som to povedal vôbec nebolo stotožnené s tým, ako som sa cítil. Spravila krok do pretu a celé okolo v okruhu 10 metrou sa ochladilo o celých 6-7 stupňou. Neuvedomil som si, ani že som to spravil, bolo to automatické, ne nehýbal som sa stále. Začínal som prechádzať do pohotovostného režimu, ako pred nejakým ťažkým súbojom. Každým jedným krokom čo urobila bol chlad stále silnejší.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 17:08

Zakroutila hlavou a uchechtla se, "ouu, tak jedna lištička by ti nestačila?" povedala až skoro svůdným tónem. No, nepřestávala se k němu opravdu pomalu přibližovat. "Nono, tím si nebuď tak jistý, hodlám tě dostat na pokraj tvého strachu, pak už se ti nebude chtít provokovat," cítila chlad a jak se přibližovala blíž a blíž, už ji byla trošku zima, a tak musela proti chladu bojovat svými způsoby - přestala potlačovat teplo, které vydávala a trošku se na Kazumu zamračila, "neper se se mnou," doporučila mu, tentokrát už méně příjemným tónem. Zrychlila a za chvilku byla u něj, ne, to neměl být konec, ale chtěla ho nechat, aby si zvykl. Chladem bojoval se strachem? Anebo to měla být příprava k případnému boji? Nevěděla, ale byla zvědavá, zda s ním něco provede tahle těsná vzdálenost.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 17:16

Naozaj zvláštny tón, ktorý použila. Nič som jej ale na to nepovedal, lebo som predtým skôr povedal, že už jedna je veľa. "Aby si to neprehnala." Upozornil som ju, lebo som sa naozaj cítil ohrozený. Bolo to na mňa príliš rýchle a už predtým som nevedel, ako sa s tým vysporiadať. Srdce mi neskutočne rýchlo bilo a začal sa mi zrýchľovať aj dych. Keď začala vyžarovať teplo môj chlad o to viac stúpol a prebíjal ju dokonca až tak, že som ju už ani nezacítil. Muselo ju pekne striasť až do kostí. Z rýchlila a ja som spravil krok vzad, no zastavil som sa nechcel som pred ňou utekať. Na chvíľu som zavrel oči a zahryzol si do jazyka. Potreboval som sa ukľudniť a ak ju neuvidím, tak to bude lepšie. Oči som nechal zatvorené a chlad pomaly ustával a teplota v okolia sa začínala dávať do poriadku. Problém len, že moje srdce bolo stále, ako na ihlách a snažila sa mi vyskočiť z hrude. "Takto to je o dosť lepšie." Skonštatoval som.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 17:24

Brrr... na chviličku se musela zastavit, než k němu došla, také to chtělo trošku klidu. Ona se ho nebála, ale ta zima byla zničující. Nestíhala zahřívat okolí, ten jeho strach přebíjel její schopnosti a ona nechtěla zbytečně plýtvat energií, i když toto ji tak moc nevyčerpávalo. Přeci jen potřebovala oteplit jen nejbližší okolí. Všimla si jeho ústupku, ale čekat to mohla. Pak k tomu zavřel oči a ona byla skoro u něho, na pár kroků. Naklonila se k jeho uchu a trošku se pousmála, "otevři oči...A necouvej, Kazumo, sám si pod sebou podřezáváš větev. Chceš se zbavit strachu, ne?" slovy ho pošťuchovala a aby tomu dala korunu, dýchla mu na ucho teplý vzduch. Všechno to měla být zkouška, součást tréninku, součást ničení jeho strachu.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 17:31

Nečakal som, že sa pri tom, ako zatvorím oči dostane tak blízko. Keď mi zašepkala do ucha úplne som zdrevenel, tentoraz som sa už pohnúť nedokázal. Strach pohltil moje telo a ja som ho už neovládal, nepohol som ním, ani keď som už chcel. Ešte k tomu som mal otvoriť oči. Celé moje telo sa zachvelo a ja som napokon otvoril oči. Bola blízko, strašne blízko. Nie žeby sa mi na ňu dobre nepozeralo, z blízka bola snáď ešte krajšia no ja som z nej aj tak strácal hlavu. "S-si strašne ... blízko." Šeptol som a nehýbal sa. Nezdalo sa mi, že by mi to strach ničilo, skôr som mal zovreté hrdlo, ťažko sa mi dýchalo a mal som chuť zdrhnúť o to viac, ak by som teda zvládal chôdzu, nie to ešte beh.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 17:38

Opravdu ty oči otevřel, ale chvilku mu to trvalo, jen si ho prohlížela - konečně také trošku více zblízka, ještě neměla tu čest... Zahýbala oušky a přivřela oči. "Ano. Nemůžeš se hýbat, že?...Ani to nezkoušej," oznámila mu a už jen stála na místě, jen se odtáhla od jeho ucha a dívala se mu do očí. "Jsem jen nevinná lištička, nevidíš to?" liščí očka u této věty byly samozřejmostí - nevinný pohled a svěšená ouška... Naklonila hlavu na stranu a tentokrát zavřela oči ona. "Čeho se na liškách bojíš? Bojíš se jejich magie? Magie, která ničí tu tvou, anebo je v tom něco jiného?" zašeptala se zavřenýma očima. Vypadalo to, jako by snad meditovala, no, zavřené oči způsobily, že její sluch se zlepšil, tak to bývá i u lidí. I kdyby zavřel oči, pravděpodobně by si toho všimla i bez pohledu na něj.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 17:52

"Neskoro... už som to skúšal ... nejde to." Odpovedal som jej na to, čo mi hovorila. Ja som sa práveže chcel hýbať, ak by sa to dalo aspoň by som sa teraz necítil tak bezbranne a len v jej rukách. Nevinná ... lištička ... nevidím... Keď na mňa ale spravila ten pohľad a ešte zvesila ušká bolo to veľmi zvláštne. Na jednu stranu som mal chuť si ju pohladiť a zobrať si ju domov a už nepustiť a na druhú stranu ak by som to urobil, asi by som tu odkvacol, však som nezvádal vedľa nej stáť nie to sa jej ešte dotknúť ."Ja .. ja viem, vidím, aká si roztomilá. Vyzeráš neškodne, ako mačiatko, ktoré chce pohladiť .... " Prehovoril som k nej a pozeral do tých jej očiek. Moja myseľ sa rozplývala, chcela sa roztopiť ale telo reagovalo podráždene. Zatvorila oči no ja som nevedel prečo ale aj tak som jej nemal čo urobiť. "Keď som bol malý, tak ma takmer jedna z vás zabila... ale bolo to strašne dávno, ani by som si to nemal pamätať. Proste neviem, ako takto môžem reagovať." Zasa som prehovoril no v tom mi škublo v prste. Mala zatvorené oči, takže ma vidieť nemohla. Skusol som si peru a jednou rukou som sa k nej začal pomaličky naťahovať.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 18:06

"To je jen dobře, všechno by přišlo vniveč," ujistila ho, ale rozhodla se, že mu tuto zkoušku trošku ulehčí, když se na něj tak dívala. Původně ho chtěla trošku potrápit, ale usoudila, že kdyby ji někdo takhle postavil proti jejímu strachu, nejspíš by zešílela. Proto se začala chovat jako nevinná lištička, kterou byla, i když jen z části - jako mazlíček, kterému nikdo jen tak nechce ublížit. "Víš, youko jsou jako lidé... Často si věří, ale ne všichni se tě pokusí zabít. Je to dost individuální. Ano, youko jsou tví přirození nepřátelé, ale není to proto, že tě každý bude chtít zabít, spíš je to tím, že naše schopnosti mají proti vašim z větší části výhodu, proto ten respekt, proto ten strach," pověděla už se zavřenýma očima. Toto byla její teorie. Pak ucítila pohyb, věděla, že k ní míří jeho ruka - nechala oči zavřené, aby ho nevyděsila. Byla zvědavá, zda tohle zvládne. I ouška nechávala v klidu, jako by jim vůlí poručila, aby se ani nehnuly.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 18:26

Ona ma chcela trápiť ale ani nemusela, už toto bolo náročné. Možno som len potreboval zistiť na vlastnej koži, že nieje nebezpečná, že mi nedokáže ublížiť, teda že skôr nechce. Ja som tak či tak neveril nikomu a o to menej líškam. Lenže ona hovorila uprímne, cítil som to z nej, dokázal som to proste vyčítať. Takže hoci som nikomu neveril, vedel som, že neklame a hovorí pravdu. "Ak o tom hovoríš takto, možno na tom niečo bude. Len proste nemôžem uveriť, že existujú líšky, ako si ty." Stret s nejakou líškou zvyčajne prebiehal tak, že som zdrhal alebo proti nim bojoval. Zvyčajne to bol boj a okamžitý útek. Už nehovorila nič a len tam tak stála so zatvorenými očami. Tesne pred jej uškom sa moja ruka zastavila. Však ma to nezabije, keď sa jej dotknem .... no ták! Snažil som sa presvedčiť sám seba. Neodvážil som sa jej dotknúť celo dulaňou ale predsa len sa niečo zaujímavé udialo. Prstom som ju dva alebo tri krát pohladil po tom jej huňatom ušku. Nečakal som, že bude na dotyk tak jemné.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 18:47

Samotnou ji překvapovalo, že ji věřil, přitom nevěřil nikomu a ničemu, uzavřený yuki ningen, který si žije sám ve svém světě, tak na ni zpočátku působil. No, možná byla dostatečně přesvědčivá, anebo to prostě dokázal vycítit, kdoví. A byla za to ráda, jinak by se snažila zbytečně - trochu důvěry toto chtělo. A proto bylo tak těžké se zbavit toho strachu. Musel věřit průvodci svého strachu - youko - aby zmizel jeho strach z youko. Jak ironické, ale přesto nejúčinnější způsob. Těžko by s tím bojoval jinak. "Pravděpodobně ano, jste snad vy, yuki ningen, všichni stejní?" zeptala se s úsměvem, a pak chvilku byla ticho. Cítila pohyb jeho ruky, rozproudila vzduch okolo. Pomalu dýchala a ani se nehnula, cítila, jak se Kazuma přemáhá a nechala ho v tom, momentálně mu pomoci nemohla, spíš by ho vyděsila. Pak ucítila, jak se dotkl jejího ouška, no, musela se klidnit, aby se nezačala smát, takové dotyky šimraly. Obvykle na sebe nenechala sáhnout, ale v tomhle případě to snad očekávala. Lehce oušky zahýbala a pootevřela modré oči, "nooo, vidíš," zašeptala s mrknutím. Tohle byl opravdu velký pokrok.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Kazu Fri Aug 21 2015, 18:54

Nevedel som, či to nazvať dôverou. Skôr som vedel, že proste neklamala, takže som nemusel dôverovať práve jej ale skôr tomu, čo hovorila a to, že mi chce vážne pomôcť. Vedel som čítať charaktery pomerne dobre, takže mi to stačilo. Možno sa to zdalo, že to bol pokrok, že som sa jej dotkol ale celú dobu, po tom, čo som to urobil som sa nenadýchol. Neviem, či som na to zabudol alebo som tak zeragoval po tom, ako som sa premohol, no začalo sa mi mlžiť pred očami a ja som sa zakymácal. Spravil som krok v pred a potom som sa oprel o Miku. To, že som zabudol na kyslík si asi musela všimnúť až po tom, čo som ju pošteklil ale zas niečoho takého sa ťažko vníma. Jediné šťastie bolo, že po tom, čo som už nevnímal som sa k tomu dýchaniu nakoniec dopracoval.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Mika(zuki) Fri Aug 21 2015, 19:04

Nevěděla, čím to bylo, ale cítila Kazumovu váhu na svém těle. No, mohlo to být ze strachu, z napětí, z tepla - ano, v podstatě z čehokoliv. Nebylo to důležité. Zachytila ho rukama, ach, jsi těžký... pomyslela si, i když tak těžký nebyl, ale stejně couvla pár kroků, aby se mohla zapřít alespoň o strom, aby oba neskončili na zemi. Jen ho pozorovala a tlumila teplotu, jak jen to šlo, aby měl šanci se dát do kupy, nechtěla ho tu mít na svědomí, přeci jen to pravděpodobně byla její chyba... Ne vlastně, to on si o toto požádal, a ona byla mírná, jak jen to šlo. Mohla si to pěkně vychutnat, ale možná prostě neměla náladu. Pomalu se po stromě svezla dolů, aby na ní Kazuma v podstatě ležel - takhle stát bylo vyčerpávající, když ho musela přidržovat.
Mika(zuki)
Mika(zuki)

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 16. 08. 15
Age : 26

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoMika(zuki)
RasaRasaYouko
VekVek17
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku5
EnergiaEnergia12
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť10
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Okolie mesta - Stránka 2 Empty Re: Okolie mesta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru