Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Námestie        - Stránka 5 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Námestie        - Stránka 5 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Námestie        - Stránka 5 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Námestie        - Stránka 5 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Námestie        - Stránka 5 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Námestie        - Stránka 5 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Námestie        - Stránka 5 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Námestie        - Stránka 5 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Námestie        - Stránka 5 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Námestie

+3
Kazu
Shiki
GAME MASTER
7 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 21:26

"Ahaa.. no však uvidíme. Ako si nájdeme to ubytko, pozriem do ktorej to chodím ja." Vyhlásila som veselo a stále som z Arisu nemohla spustiť oči. Bola taká roztomilá.. to jej koktanie ah.. toto asi dlho nevydržím. Myslela som to však dobre. Radšej som na chvíľku odvrátila pohľad na Kazumu.
"To by bolo fajn. Sama som si nie istá kde sa nachádza." Jeho návrh v pravde-odvahe ma popravde celkom zaujal. Prečo však nie?
"Samozrejme že poznám." Spiklenecky som sa na neho uškrnula. Aj keď ma trocha zarazilo že to hrali práve títo dvaja, keď bola Arisu pomerne nesvoja. Asi som už vedela prečo.. ten úchyl. No why not!
"Odvaha." Podvihla som obočie a pozrela som sa Kazuovi do očí. Čo len tak po mne mohol chcieť?
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 21:47

Nevedel som, čo si o mne myslí a mohol som byť len rád. Mala ma za úchyla, ja chudák. Pri tom som sa snažil Arisu dať vždy takú otázku a úlohu, aby som ju ešte viac neznervóznel. "Odvážna." Povedal som pobavene a rozmýšľal, akú úlohu by som dal tak temperamentnému dievčaťu. "Čo kebý? Sí..." Rozmýšľal som ešte pri tom, ako som rozprával a potom som dodal. "Vieš čo, keď nám kvôli tebe tanec padol, zatancuj nám obom." Nič lepšie ma nenapadlo, aké smutné. Ale možno to rozbalí a nepovedal som jej, že musí tancovať sama, kto vie aké všetko chyby v tejto úlohe objaví. Ja som to tak robieval, keď už som to s niekým hral.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 21:47

* Trošku ji znerovznovalo, jak se na ni Jakka pořád dívá, ale snažila se to nedat najevo i přesto, že cítila, jak její líčka chytají odstín růžové.S-super, p-protože m-moje o-orientační s-schopnosti j-jsou n-na b-bodě n-nula * Tak tohle byla uplná pravda, než by se dostala k intru tak by už a ji byly další prázdniny. Návrh, který dal Kazumi tak vypadalo, že se ji líbí. Takže když Jakka řekla odvaha tak jsem ji jen pozorovala a čekala, co ji dá Kazuma za úkol. Potichu jsem se tomu zasmála*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 22:06

"Tak to sa asi stratíme spolu." Zasmiala som sa a keď mi Kazu dal tú jeho.. úlohu, trocha provokačne som sa na neho pozrela. "Hee? Myslíš že ma tak ľahko vyzlečieš?" Postavila som sa, na čo som podišla k telke a len som začala preťukávať rôzne pesničky. nakoniec som na jednej zastala a dala som jednoduchý "play". Chvíľku som len stepovala na mieste, no keď som chytila rytmus, začala som pomerne zaujímavo tancovať. Dala som do toho všekto, keď už tanec, tak poriadny. Rozhodne som nevyzerala ako nejaký začaitočník. Bolo vidieť, že vymetám tanečné parkety všetkých možných žánrov a druhov. Trvalo pomerne dlho, kým pesnička skončila a ja som sa aj trocha spotila. Nakoniec som si sadla späť ku Arisu a napila som sa vody. Kukla som očkom po nej a usmiala som sa.
"Pravda alebo odvaha?" Bola som stále trocha zadýchaná no ani sa asi nedalo čudovať prečo. Predsa len ten môj tanec.. no. Musela som sa znova napiť. Kto by povedal, źe sa tu tak roztancujem... a ešte si vyberiem takú.. no takú pesničku na ktorú sa dá tancovať naozaj dobre.

Song pri tanci - click
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 22:12

Bolo vážne zaujímavé, že ani jedna z nich nevedela, kde to bolo a asi ani ich orientačný zmyslel nebol dobrý. No však asi od toho som tu bol. "To by som si nemyslel." Vyplazil som na ňu provokačne jazyk. Potom vstala a šla tam nahodiť nejakú pesničku. Jej výber pesničky bol naozaj veľmi dobrý a nehovoriac o jej pohyboch. Bolo vidno, že asi pojem diskotéka jej nieje cudzí. "Vidím to tak, že s tebou by človek vedel na večierku u prostred parketu začiariť." Bol to z mojej strany kompliment ale videl som na nej, že je na ne zvyklá ale toto bola len čistá pravda. Potom som sa otočil zvedavo k Arisu, lebo som chcel vedieť, čo si od nej vyberie.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 22:19

*Celou dobu jsem s ní nespustila oči když tancovala* U-Umíš s-skvěle t-tancovat *Řekla jsem ji až když skončila. Nevěděla jsem, co jsi vybrat. Předtím, než jsem Jakka přišla tak jsem odpověděla na pravdu a k úkolu jsme se ani nedostala. Moc jsem si netroufala s odvahou, ale přece jenom musela jsem to zkusit* O-Odvaha * Vykoktala jsem ze sebe a už jsem to v duchu chtěla změnit. Věděla jsem, že když to nesplním, tak kousek mého oblečení zmizí ze mně a ještě když je takové teplo tak je míň vrstev. Tak jsem se jenom modlila, aby to bylo něco jednoduchého*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 22:25

Ani som si neuvedomila, že začala hrať druhá pesnička (click). Rozhodne však pridávala k pomerne dobre atmosfére lebo.. noc bola ešte mladá a zábava ešte len začínala! 
"Nenudí... a ďakujem Arisu-chan" Žmurkla som na Kazumu a následne som sa znova obrátila ku Arisu, ktorej som úlohu chvíľu vymýšľala. Následne som však sa však s úsmevom priblížila k jej uchu a...
"Ten tvoj pohár.. vypi ho na ex hm?" Žmurkla som na ňu. Splní to? Alebo odhodí kúsok oblečenia? Síce to nebol ten najsilnejší alkoholický nápoj no spravidla bol veľký.. a na ex? Uvidíme či sa jej do toho bude chcieť. Rozhodne som sa tešila na to, či už ho vypije, alebo si nejakú časť oblečenia vyzlečie.. toto ma bavilo.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 22:30

Naozaj dobré pesničky tu hrali a tiež som si myslel, že to len k nálade prispievalo. Naozaj sa mi zdala pomerne, ako koketa, tá Jakka. Alebo mala naozaj veľké sebavedomie. Potom dala úlohu Arisu a ja som bol zvedavý, čo to je, lebo som nepočul vôbec, čo jej dala. "Takže tajnosti?" Opýtal som sa zvedavo. Po tom, ako splní svoju úlohu, by som mal asi dostať úkol ja od nej ale bolo to len na nej, komu ho dá. Ja som si zasa odpil toho zeleného sladkého, čo tu bolo.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 22:40

D-Dobře *Zmohla jsem se jen na takovou odpověď. Hypnotizovala jsem skleničku, protože i přesto kolik jsem toho vypila tam stále bylo dost. Vyndala jsem brčko, aby mi nijak nezavazelo a položila jej na tácek. Ještě jsem se letmo podívala na ni jestli to myslí vážně . Nakonec jsem přitiskla okraj skleničky k mým rtům a celé jsem to do sebe hodila. Položila jsem skleničku na stůl. "M-moc s-sladké * špitla jsem a udělala grimasu. Otočila jsme se na Kazumu a zeptala jsem se* p-pravda n-nebo o-odvaha?
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 22:42

Pomerne neveriacky som sledoval Arisu. Ona to vážne vypila. No, ako krásne to exla aj keď bolo vidno, že aj na ňu to bol bolo až moc sladké. Preto som mal taký pobavený výraz. "Určite odvaha, nemusíš sa ani pýtať." Poviem popravde. To znamená, že sa ma príšte nebudú musieť ani pýtať.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 22:44

Spravila to, čím ma potešila. Aj keď možno by ma viac potešilo to oblečenie no aj k tomu sa človek raz dostane. Pri tejto hre? Kde 90% hier končí.. no nie práve prístupnými vecami pre mládež. Pohodlnejšie som sa usadil,a preložila som jednu nohu cez druhú a rukami som sa oprela o pohovku, čím som jednu viac menej znova prehodila ponad jej rameno. Boli sme kamarátky.. to sa mohlo nie? Nebol to nijak drzí pohyb. Pobavene som Kazuho sledovala.. bola som zvedavá čo mu dá za odvahu.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Sun Aug 16 2015, 22:57

*Moje myšlení, jak kdyby vypovědělo a já nevěděla, jaký úkol mu dát. V momentě kdy jsem už něco měla tak mě znervoznila Jakka rukou na mojem rameni. Sklopila jsem zrak, ale její ruku jsem nechala tam, kde byla. * E-eh...t-takže 15 se o-otoč d-dokola a-ah-hned p-potom u-dělej j-jeden t-taneční k-krok *Hned, co jsem to dořekla, jsem začala vymýšlet další, protože pokud to půjde po řadě jako teď tak mu budu muset dát další*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 23:03

Čakal som čokoľvek ale vážne niečo takéto. Pozrel som trošku neveriacky na Arisu. "Ty sa ma snažíš zabiť však?" Opýtal som sa a vstal som zo svojho miesta a postavil sa pred ne. "Takže... 15x a tanečný krok?" Uistil som sa a začal som. Už po prvých pár otočkách som vedel, že to asi neustojím. Potom som na chvíľu zastal ale celý svet sa mi točil. Naozaj som nedokázal zaostriť, tak som sa pokúsil spraviť ten tanečný krok. Aj by sa mi možno podaril, ak by som po prvom kroku nestratil rovnováhu. Dopadol som pomerne mäkko, keďže som padol na Jakku. Nespravil som to naschváľ, preto neuvedomujúc, čo som spravil som sa chytil prvého, čo som mal na dosah, aby som sa posadil. "Ehm, tak čo si vyberieš?" Opýtal som sa slečny, na ktorú som práve padol.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 23:38

Keď mu dala tú úlohu, musela som sa smiať. Bolo vidieť že som niečo také nečakala, alebo čakala? jednoducho Arisu nebola úplne, najlepšia, čo sa tejto srandy ako zadávania úloh týkalo. No akonáhle Kazu začal robiť ten podivný tanečný krok, takmer som znova vybuchla od smiechu. Musela som svoje slová zobrať späť.. bola super. Jednou rukou som si zakryla ústa a ešte chvíľu trvalo, kým som sa mohla normálne nadýchnuť.
"Pravda.." Vybrala som si pomerne.. jednoduchšiu možnosť. Aspoň som si my slela že to bola jednoduchšia možnosť. Radšej som ani nechcela vedieť čo má Kazu prichystané.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Sun Aug 16 2015, 23:47

Už som na ňu videl pomerne dobre a keď dala otázku, veľmi dobre som vedel, čo sa jej opýtam. Pohliadol som na ňu takým, lišiackym pohľadom. "Koľko si mala takých intívnejších vzťahov... ak nevieš čo presne myslím, tak tých posteľových." Keď som ju dobre tipoval, tak by nemala zodpovedať ale ak hej, tak ma naozaj veľmi prekvapí. Bol som zvedaví, ako sa to vyvinie.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Sun Aug 16 2015, 23:52

Strelila som po ňom pomerne výhražným pohľadom. Takéto veci sa predsa dámu človek nespýta. Aj keď v tejto hre? Vedela som.. že tie otázky budú stále horšie a horšie. Našťastie mi do toho aspoň začala hrať pomerne dobrá hudba. Ktorá mi dodala trošku odvahy a zároveň aj.. no ďalších vecí. Musela som ruku zložiť z Arisu, pretože som oboma chytila okraje svojho tielka. Žmurkla som na Kazumu a začala som si ho sťahovať. Aj keď.. stiahnuť ho tak pomaly by bolo pomerne nudné. Preto som si s tým dala na čas. Dokonca som sa pri tom aj postavila. Odhalila som pomerne vypracovanú postavu a takú dosť klasickú béžovú podprsenku. Tielko som položila niekam mimo a pozorne som sa Kazumovi pozrela do očí.
"Pravda, alebo odvaha?" Na mojej tvári bol vidieť úškrn. Toto mu len tak nedarujem.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 00:02

Musela to čakať, nikto sa s ňou pri tejto hre nebude maznať. Keď som ju hral ja už na začiatku to bolo ostré a preto som jej dal na otázku takýto štýl, aby si rozmyslela to, že či chce vôbec otázky. Potom sa postavila a pri tej hudbe zo seba začala dávať dole oblečenie. Užíval som si ten pohľad a veru aby nie, nemala sa za čo hanbiť. "Jedine odvaha." Vyplazil som na ňu jazyk provokačne. Ma len tak nedostane, to nech mi verí.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 00:14

"Odvaha heh?" Začala som si pukať hánky. Bolo pomerne vtipné že si stále vyberal niečo také. na jednu stranu väčšina ľudí nešla do odvahy príliš.. zhurta, pretože jednoducho bola väčšia sranda o niekom niečo zisťovať .. a odvaha sa hrala skôr až na taký late-game kde už boli všetci opitý a každému bolo všetko jedno.
"Tak tu zatancuj nejaký tanček.. taký ten.. striptízový. Viem že ti nemôžem prikázať aby si sa vyzliekol ale.. tancuj tancuj, vykrúcaj.. a nech v tom je poriadna dávka vášne hej! Jak keby si pracoval v nejakom strip clube." Týmto som sa uistila, že mi to neprikáže ďalšie kolo. jednoducho nemohol také boli pravidlá. Zobrala som si do ruky môj drink a medzi tým objednala ďalšie. Toto bude zábavka ešte na no.. dlho.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 00:30

Bol som si sebou istý, že mi nedá nič strašné ale keď som počul svoju úlohu, trocha ma už vyviedla z mierli. "Bude to ale troška nudné, no ... ale dobre." Uškrnul som sa a šiel pustiť hudbu. Pustil som jednu veľmi >>známu<< pecku. Možno by sa človek divil ale túto úlohu som nedostal prvý krát, preto som už tak trocha vedel, ako začať. Hneď, ako začala skočil som pred ne a začal som takými tanečnými pohybmi, kde som viac využíval ruky. Keďže toto bola nuda na začiatok, začal som telom robiť vlnku pri čom som si jednou dlaňou prešiel po hrudi až smerom dole. Vlnka mala zvýrazniť jednu moju určitú partiu. Priblížil som sa bližšie k nim, takže som bol naozaj blízko. Rukami som si rozopol akčne svoje vrchný kabát, ktorý som odhalil po svoje ramená, potom ju pomaly stiahol zo seba. Zatočil som ju pár krát nad hlavo a tento kúsok látky hodil na dievčatá. Bol som aj tak naobliekaný až až, takže to nevadilo, jeden kúsok ma nezabije. Mal som už len kraťase a košeľu. Ešte raz som pred nimi zakrútil svojimi bokmi v pred a zad, pri čom som rukou prešiel od spodu, tentoraz hore. Našťastie pesnička bola krátka a ja som sa hneď vyvalil vedľa nich. "Pfú, tak prav...da, či .. odvaha?" Opýtal som sa Jakky.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 00:43

Celkom som si túto show užila. Dokonca so mzabila dve muchy jendou ranou. Vyzliekol si kabát, aj keď to nemusel spraviť. Dopadol na mňa a ja som podvihla obočie. To som si ho mala obliecť či čo? Len som ho tiež hodila niekam za hlavu a on znova vybral mňa..
"Hmm.. hmm.. ťažko povedať. Odvaha?" Mrkla som na neho. Bola som zvedavá čo po mne bude chcieť. No mal by sa krotiť, inak ho ďalšou odvahou zničím.
"Yep Odvaha.." Prikývla som nakoniec a vyzývavo som sa na neho pozrela. čo také bude chcieť?
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 00:51

Ja som jej nedaroval už za ten striptease, ktorý som musel kvôli nej robiť. Tá nezbednica jedna po mne furt mrkala, kto vie, že prečo? "Napadlo mi, žeby si mohla skočiť za barmanom." Prezradil som zo začiatku a potom som pokračoval. "Vyskočíš mu na barový pult a necháš ho, aby si siahol na tvoj zadok." Tentoraz som spravila ja niečo na štýl šablozubej mačky, pri čom som si zahryzol do pery a zavrčal na ňu. Bolo to zo žartu, takže som to bral, že to je v norme. V podstate som bol uvoľnený vďaka alkoholu, takže mi nevadilo takto blbnúť. Než mi potom stihla čokoľvek povedať, tak som ju varoval. "Ak by si mi to chcela vrátiť, tak už budem chcieť pravdu." Objasnil som jej to.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 00:56

"Ty malý kus hov*a! Nové pravidlo!!" Zakričala som na neho zo smiechom a tak trocha neochotne som si rukami začala sťahovať šortky. Vďaka BOHU že som nebola jeden z tých úchylov, ktorý by chodievali na ostro.. yep, bolo to presne kvôli takýmto hram.
"Ty.. TY! Už Žiadne vychádzanie z miesntostí to nie je fér!" Zavrčala som pomerne pobúrene a do tváre som sa dosť červenala. Pretiahla som si šortky cez nohy a tiež som ich poloŽila vedľa seba. Sedela som dosť .. napäto? Nohy som mala pritisknuté k sebe. Však som na sebe už mala len spodné prádlo a kozačky sakra.. som vyzerala jak nejaká striptérka. To že mali moje nohavičky obrázok nejakého macíka som radšej ani nekomentovala. Ruky som mala položené na kolenách a popravde? Chcelo to nejaký chlast. Preto som rýchlo schmatla flašku toho jeho vína, čo tu cucal spočiatku a.. no vypila som snáď polku.. z vína sa naozaj ťažko opíjalo. Vybral si pravdu skôr, než som si vôbec stihla.. no rozhodnúť komu to posunúť. Taká sviňa.. na ďalśie kolo určite vyberie mňa a ja už som nechcela riskovať. 
"Veľkosť tvojho vt*ka? Ale pravdu!" Vyzvala so mho. Pre mnoho mužov dosť nepríjemná otázka.
"Odvaha.." Dodala som nakoniec s úsmevom.. čo po mne bude chcieť? nemyslela som si, že to už môže byť horšie.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 01:08

Aj keď ma urážala bolo vidno, že len zo žartu. Nie, žeby som si myslel, že chodí na ostro ale vážne macík? Naozaj ma to dostalo, ona sa k tomu ešte červenala! Tento krát som tomu mohol dať celých 10 bodov, celková reakcia plus, vidieť niečo tak pekné pred sebou. Usmieval som sa, ako keby, ja nič, ja muzikant ale ten úsmev bol naozaj blažený. Potom schmatla tú fľašu a takmer polovicu z nej vypila. Zasmial som sa pobavene a očami si ju naschváľ prezrel, lebo som si ju tým doberal. "Pfú vážne toto? A myslíš, že som si ho meral? No dobre... meral ale tak ..." Na chvíľu som stíchol a potom dodal. "Jeho rozmery sú ... dv..." Zasa som sa zastavil a prižmúril na ňu oči. "Ty jedna mala potvora, ak to chceš vážne vedieť, tak pri inej príležitosti." Rozhodol som sa napokon jej to neprezradzovať. Predsa len tu bola aj Arisu, nemohol som to pred nimi len tak povedať. Keďže som nesplnil úlohu dal som si dole aj svoju košeľu. Arisu sa už dlho nezapojila, preto bol čas aj ju trocha oživiť, preto som mal pre Jakku príznačnú úlohu. "Tak, keď už tu mám dve dievčatá a jedna je ešte pekne macíkovsky oblečená, čo keby si mi na nej ukázala, ako ti ide francúzák?" Vážne so mnou chcela bojovať? Má to mať, ona si za to mohla.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 01:20

Štval ma.. hrozne hrozne hrozne ma štval. No čo som mu na to mala povedať? V podstate bola takáto každá jedna hra.. Podvihla som obočie.. naozaj to chcel povedať? O tom som pochyboval.. žiadny muž o týchto veciach nehovorí.. 0 bodov nechcela som veriť, že by niečo také povedal. Nakoniec mi tento typ vyšiel. Takmer som si vydýchla.. ani som to vlastne nechcela vedieť, moc na tom nezáležalo. Jeho vec k odvahe však bola pomerne zaujímavá.. aj keď ten jeho pohľad... meh.. a ešte mu dávať takéto veci?
Otočila som sa smerom na Arisu a pozrela som jej do očí pomerne ospravedlňujúcim pohľadom.
"Už nič iné si vyzliecť nechcem Arisu-chan, prosím." Pousmiala som sa a jednou rukou som ju pohladila na líci. Nemienila som ju k žiadnemu francuzáku nútiť, no naozaj som nechcela dať dole už ani kúsok môjho oblečenia. Na druhú stranu, možno že ju takáto vec trocha uvoľní.. predsa len kto by koktal po tom, ako mu dal niekto francuzák? Priblížila som pery k jej a tak nejak som dúfala, že sa neodtiahne.. inak by ten kretén vyhral a to som mu nemienila darovať.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 10:18

*Popravdě jsem byla ráda, že se ti dva věnovali sobě i když mi bylo líto Jakk. Bavila jsem se přitom, stále jsem se smála možná to bylo tím alkoholem, co jsem do sebe hodila na ex, ale cítila jsem se taková uvolněná.* Za to dostanu hodně jídla * Větu jsem řekla bez jediného zakoktání, ale při mém dobru jsem to nijak nezaregistrovala. Dívala jsem se ji do očí a přitom jsem se malinko usmívala. Snad bude kocovina velká a já si nebudu z toho nic pamatovat*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 5 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru