Yokai Academy RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Zábavný Park
Námestie        - Stránka 6 EmptyTue Feb 01 2022, 13:10 pro Shiki

» Shikiho Domček
Námestie        - Stránka 6 EmptyTue Feb 01 2022, 13:09 pro Shiki

» Park v meste
Námestie        - Stránka 6 EmptyTue Feb 01 2022, 13:08 pro Shiki

» Kaitův domeček
Námestie        - Stránka 6 EmptyMon Sep 14 2015, 16:20 pro Kaito

» Nevyužívaná učebňa
Námestie        - Stránka 6 EmptyMon Sep 14 2015, 15:17 pro Takmei

» ZMENA HOSTINGU
Námestie        - Stránka 6 EmptySun Sep 13 2015, 21:21 pro Arisu Hoshiko

» Učebňa triedy 1-2
Námestie        - Stránka 6 EmptyFri Sep 11 2015, 22:43 pro Takmei

» Školská knižnica
Námestie        - Stránka 6 EmptyFri Sep 11 2015, 22:06 pro Alex Inubashiri

» Učebňa triedy 1-1
Námestie        - Stránka 6 EmptyFri Sep 11 2015, 22:03 pro Alex Inubashiri

Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Průzkum

Námestie

+3
Kazu
Shiki
GAME MASTER
7 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 10:25

Nezakoktala, to bolo pomerne dobré znamenie. Viac sa mi však páčilo to, že sa nebudem musieť ešte viac vyzliekať aspoň.. teda na toto kolo. Zazubila som sa a len som Arisu znova pohladila po tvári chrbtom prstov na mojej pravej ruke.
"Arigato, si zlatá Arisu-chan." Následne som jej prstami zašla k brade a pritiahla som svoje ústa k jej. Nom Kazu chcel francuzák a tak som nemienila dať len ľahkú pusu a následne to považovať za vybavené. Vlastne si obaja mohli uvedomiť, pri tomto.. zdĺhavom, bozku, ktorý pomaly pripomínal nejakú predohru, že mi toto bozkávanie iného dievčaťa vôbec neprekáža. Pocítila som v hrudi taký ťažší nedočkavý pocit, keď som sa od nej s privretými očami pomaly odťahovala, usmievala som sa ako malá. Chcela som viac no stále sme hrali hru, musela som sa ovládnuť.. aké bolo pre Succubu ťažké sa v týchto veciach ovládnuť? Nah..
"Pravda alebo odvaha?" Spýtala som sa Arisu takým hlasom, ako keby bola nejakým mojim novým objektom záujmu, čo možno aj bola who knows. Sprisahanecky som sa pozrela na Kazuho. Bola som zvedavá, čo si vyberie a tak som v hlave začala vymýšľať rôzne.. otázky a úlohy.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 10:35

Arisu sa prekvapivo nebránila, asi za to mohol ten alkohol, keďže ho už vypila asi na ňu dosť. Dokonca už ani nekoktala. Ja som si ten pohľad náramne užíval, čo môže byť viac rajcujúcejšie, ako dve dievčatá, ktoré sa pred vami bozkávajú? A pri tom jedna z nich je takmer nahá? O dobrú chvíľu na to sa Jakka opýtala, že čo si Arisu vyberie. Mňa skôr ale zaujímalo, že komu dá ona úlohu. Ja som bol na tom vcelku dobre, ešte som mal kraťase, takže som mal po prípade dať, čo dole. "Som vážne zvedavý, čo jej vymyslíš." Prehovoril som tichšie k Jakke.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 10:55

* Při polibku jsem zavřela oči a otevřela je až se Jakka odtáhla. Viděla jsem, jak se jako malá usmívá tak jsem se letmo usmála. Nakonec se mě zeptala a já nad tím ani nepřemýšlela a hned odpověděla* Odvaha * Těžko říct, proč jsem si ji vybrala, ale pokud budu muset vypít další alkohol na ex, tak potom strávím na záchodě hodně času. Uslyšela jsem jak Kazuma něco šeptá Jakke. Tak jsem se naklonila, ale zrovna to už dořekl tak jsem se vrátila zpátky na původní polohu*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 11:04

Nevyzeralo to tak, že by jej to vadilo. No Kazuovi som mala chuť streliť facku za to, aký bol dotieravý. 
"Hmm odvaha? heheee.." Zatvárila som sa trocha lišiacky a znova som sa pohodlnejšie uprela do kresla.
"Tak.. sprav niečo úchylné, je úplne jedno čo.. no musí to byť poriadne úchylné." Žmurkla som na ňu. V duchu som sa jej ospravedlňovala. Ale predsa tu nebudeme s Kazuom jediný, ktorým chýba pomerne značná časť oblečenia. Bola som zvedavá čo si vymyslí, no nechcela som aby to mala tak úplne ľahké.
"S Kazum budeme porotcovia, ak sa nám to nebude zdať.. nom dostatočne vieš, tak ti to neuznáme." Vyplazila som na ňu jazyk. Konečne to tu začínalo mať trocha šťavu.. ah dnešok skončí.. snáď ma zajtra ráno ani Kazu a ani Arisu nezabijú.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 11:48

*Už jsem si chtěla sundat tričko, ale pak mě něco napadlo. Nevím jestli jim to bude stačit, pokud ne tak si to tričko hold sundám. PO čtyrech jsem přelezla přes Jakku až jsem byla těsně u Kazumi. Jedou rukou jsem do něj šťouchla, aby si lehl. Pak jsem jsi na něj obkročmo sedla a lehce se zavrtěla. Nátáhla jsem k jeho uchu a sladce zavrněla, potom jsem mu ucho jemně skousla a jazykem jsem udělala morkou cestičku až ke krku, tam jsem mu dala pár polibků, přitom jsem se na jeho klíně znova pohla. Rukou jsem ho hladila po hrudi a někdy sjela až k lemu kalhot se kterým jsem si pohrála. Polibky jsem přesunula na hruď Znova jsem udělala cestičku až ke kalhotám tam jsem projela kolem látky a vše ukončila polibkem. Nakonec jsem se zvedla, furt na Kazumovém klíně* Stačilo?* otočím se na Jakk a čekám její rozhodnutí jako porodce*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 11:58

Úloha, ktorú jej Jakka dala bola veľmi zaujímavá. S počiatku som si myslel, že sa vyzlečie aj to tak vyzeralo ale potom sa začala približovať ku mne. Šťuchla do mňa a tak som si ľahol, ako chcela. Sadla si na mňa a k tomu tie jej pohyby. Zahryzla mi do ucha a telom mi prešiel príjemne mrazivý a vzrušujúci pocit. Keď sa zasa pohla na mojom klíne, jednou rukou som ju inštinktívne chytil za jej bok, predsa len to bolo naozaj intenzívne cítiť aj cez oblečenie. Užíval som si to, bola naozaj sladká a teraz ma ešte naozaj rozpálila, ako sa len ľadový človek dá rozpáliť. Nakoniec mi venovala bozk, ktorý som jej oplatil a po chvíli som si sadol, tak ako ona pri čom som si ju rukou stále držal u seba. "Ne-kompromisne ... 10 bodov z 10 tich." Povedal som trocha zasneným hlasom. Keď sa na mňa Jakka nepozerala mrkol som na ňu spôsobom, že je Arisu "moja". Teraz bola práve na rade ona s tým, komu dá úlohu ale mne vyhovovalo, že namne sedí, aspoň som nemusel skrývať svoje nohavice.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 12:02

S pootvorenými ústami som sledovala ako to nom Arisu.. rozbehla. Teda akým spôsobom pobrala moju úlohu. Naozaj som to od nej nečakala bolo to.. well ako to povedať. Takmer som tým dvom závidela. Radšej som sa znova napila, červenala som sa snáď aj za ňu no to mohlo byť aj s alkoholu a len som uznanlivo prikývla.
"Jop prešla si!" Vyhlásila som pomerne nadšene a následne som sa sama trocha.. nom pohmýrila. Shit chcelo by to ešte štvrtého, no budeme si musieť vystačiť traja. Následne som sa na ňu len otázne pozerala. Bola som zvedavá komu dá ďalšiu úlohu, a čo si ten daný jedinec vyberie.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 12:19

*Usmála jsem se, když oba, řekli, že jsem prošla. Těkala jsem očima po těch dvou a přemýšlela, koho se zeptat.*Tak Kazuma co si vybereš? *otočím se zpátky na něj. Nijak jsem se neměla k tomu, že z něho se slezu. Nebylo to proto, že mě držel ne že by to nebylo příjemné, ale spíš kvůli tomu, že se mi na něm sedělo líp než na té pohovce. Čekala jsem, že si vybere úkol tak jsem nad ním rychle začala uvažovat.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 12:23

Arisu si vybrala na úlohu mňa. Otočila sa na mňa a pozerala mi do tváre, preto som jej s úsmevom odpovedal. "Keď už si dala tú odvahu aj ty, tak dám aj ja." Pred chvíľou prekvapila, takže som bol tentoraz veľmi zvedavý, čo vymyslí. Možno zasa prekvapí a bude to naozaj niečo zaujímavé.  Aj mne vyhovovalo, že na mne sedí, mal som takto príjemnú a roztomilú spoločnosť priamo na svojom klíne.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 12:34

Pozorne som ich oboch sledovala. Začínalo tu byť teplo a tak som bola pre zmenu rada, že som toho už na sebe moc nemala. Nakoniec si vybrala Kazuho a ja som tak nejak dúfala, že mu dá takú úlohu, aby si musel dať dole časť oblečenia. Na druhú stranu mi prišiel ako naozaj úchyl, ktorému je väčšina vecí ukradnutá. Dalo sa ho vyzliecť len pravdou .. meh. Stále ma však zaujímalo čo mu vymyslí.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 12:40

Fajn, musíš svézt Jakk * Přemýšlela jsem jak mu to z těžit a pak mě to napadlo.* Vše máš povoleno až na líbání. Až Jakk bude spokojená tak tě za to políbí tím to skončí Ale jenom až s tím ona sama bude spokojená* Mile jsem se na oba usmála a se slezla z Kazumi. Opřela jsem se o stůl, abych náhodou nespadla a dala jim prostor. Věděla jsem, žemu to nebude dělat problém. Snad.*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 12:57

Popravde, taká úloha? Myslel som, že asi zomriem. Už teraz si o mne určite Jakka myslela, že aký som úchylák, takže to bude veľmi ťažké. "Ari, ty ma asi nemáš rada." Zasmial som sa a prisadol som si k Jakke. Najprv som jej pozrel do očí a hodil po nej zvodný pohľad. Svojim telom som sa na ňu jemne pritlačil a naklonil sa k nej ušku. "Takú sexy kočku, ako si ty, by som vedel, ako správne potrestať." Šepkal som jej to potichu a dýchol jej svojim chladným dychom na jej už tak rozpálené telo. Malo jej to navodiť také príjemné zimomriavky. Toto som mal odskúšané, dosť dievčat si to pochvaľovalo a pýtalo sa, ako to robím, hold čary. "Každučký tvoj kúsok, by som najprv zmapoval a hral by som sa stebov tak dlho, pokým by si neprosila o to, aby som si ťa už zobral." Možno vo mne videla úchyláka ale bol som veľmi skúsený, možno dokonca tak, ako ona, takže by som ju mohol naučiť aj niečo nové. Rukou som ju pohladil po jej vnútornej strane klína, takmer až k jej nohavičkám ale tých som sa nedotkol. Aspoň by som takto zistil, aká je citlivá. "A nemysli si, že ak už by som na to pristúpil, žeby som ťa nechal len tak odíjsť. Už teraz z teba chcem v*šukať dušu." Bolo to povedané, tak tajne ale v jednoduchosti som jej povedal, že by som jej vedel dať čo preto naozaj dlhé hodiny. Nebol som človek a mal som finty, vďaka ktorým ženy v posteli už nemohli a chceli, aby som práve ja prestal.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 13:05

No bola som zvedavá, ako sa s touto úlohou Kazu vysporiada. Zbaliť Succubu? Istým spôsobom to mohla byť výzva, ale taktiež to mohlo byť neskutočne ľahké. Bolo však na mne, rozhodnúť či sa mu to podarí, alebo nie. Nejak sa poskladali a on si prisadol tento krát ku mne, takže bol medzi nami dvoma. Jeho slová som si nechala páčiť, aj keď som na ne nijak extrémne reagovala, len som sa potemhúsky a zľahka provokačne usmievala. K tomu to jeho pohladenie. Popravde, keby že nechcem, nepobozkám ho. Tak nejak som bola na vážkach no po jeho poslednej vete som sa len zasmiala.. no čo už, vyšlo mu to. Bola so mtrocha rozpálená a s tým jeho duchom. Nebolo to 10 bodov ale stále som si ho pritiahla k sebe a venovala som mu jeden dlhý.. dlhý a úchylný francuzák. Dokonca aj po tom, čo som ho pustila a odtiahla.. som si ho znova pritiahla a venovala som mu ešte jeden. To muvška na teraz rozhodne muselo stačiť.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 13:17

Snažil som sa, ako sa len dalo ale aj tak som si nebol istý, či ju tým uspokojím a bude jej to všetko stačiť, aby som ju "zbalil." Možno to zachránila tá posledná veta alebo nie, no potom som od nej dostal ten zaslúžený bozk. Ale musím povedať, že to teda bol poriadne žhavý francuzák. Už keď som si myslel, že je po všetkom si ma zasa pritiahla. Ten som práve nečakal, preto som sa doňho zapojil viac, než do toho prvého. Potom som sa posadil na rovno a pozrel na Ari. "Pravda alebo odvaha?" Možno som bol teraz dokonca aj červený v tvári, ale tak viete, to horko.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 13:36

*Natáhla jsem se pro kousek koláčku, které ještě zbyly a při jídle jsem ty dva ze zájmem pozorovala. Kazuma byl vážně dobrý a tak se dalo čekat, že po chvíli ho Jakk políbila a ne jednou. Kazumuv pohled pak spadl na mně a položil mi otázku.* Tak třeba zase odvaha * Začala se mi to celkem líbit a ji jsem si to užívala. Dojedla jsem rychle kousek, co mi zbyl . I když jsem se cítila trošku špatně když jsem byla jediná, co měla na sobě ještě všechno oblečení.
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 13:41

Arisu sa vôbec nemusela báť. To jej oblečenie určite skôr či neskôr padne, lebo sa nájde úloha, ktorú nebude chcieť spraviť. Mňa už predtým napadlo, čo by som jej mohol dať ale teraz ma napadlo ešte niečo lepšie. "Teraz sa z Jakkou, trocha pohráš. Musíš sa s ňou hrať ale tak, aby bolo počuť, ako vzdychne. Ak sa ti to podarí, nemusíš si dať dole nič. Lenže vynechaj macíka." Povedal som pobavene. Myslel som tým vlastne jej nohavičky, ktorých sa nesmela dotknúť. Kto vie, či sa jej to podarí?
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 13:52

Znova som sa na nich skôr sledovala, aj keď som mala naozaj chuť robiť všetko iné len ich práve nesledovať. Skôr by so msa rada tak akčnejšie zapojila. No na druhú stranu? Som si začínala myslieť že ma trocha zneužívajú.
"Heej nom.. nie že by mi to vadilo ale.. ale meh.. " Zamrnčala som. Naozaj ma využívali ako ich hračku. Nevadilo mi to, vlastne ma to celkom bavilo a tak som sa ďalej nesťažovala.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 14:11

* Stála jsem tam a pozorovala Jakk. V hlavě mi šrotilo jestli bych to dala nebo ne. Popošla jsem k ní a sedla jsem s k ní na klín. Tohle byla výzva a já chtěl vědět jestli ji dám. Udělala jsem to, co hned na začátku u Kazumi, jemně skouskla ouško a zavrněla. Pak jsem se přesunula ke rtům. Těch jsme se jen lehce dotkla a odtáhla se. Jednou rukou jsem ji hladila po klíční kosti a sklouzávala níž až k prsům. Lehce, jak kdyby jsem se jich nechtěla dotknout je pohladila. Políbíla jsem ji a zase jsem se otřela s rty o ty jeji. Pak jsem ji dala francouzák. Začala jsem si hrát s jejíma prsama. Různě jsem je mačkala nebo je jen tak hladila.*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 14:27

Tak nejak som bola v rozpakoch. Teda neboli to ani rozpaky ako skôr.. ako sa nazýva ten pocit. nebola som rozhodnutá čo robiť, ako reagovať. na jednu stranu som sa tejto úlohe potešila a aj tomu, že sa ju očividne pokúsi zvládnuť. Na druhú stranu už by som aj od nej chcela vidieť kúsok pokožky. Na ďalšiu som ju nechcela nejak znervozniť tým, že by som tam len sedela ako socha a nedala na sebe nijak poznať spokojnosť. Ah tá dilema.. Sadla si mi na klín a ja som sa na ňu s takým tajomným a vyzývavým úsmevom zapozerala. To už sa pustila k môjmu ušku a ja som sa pri jej vrčaní zachichoctala,bolo to naozaj príjemné a zároveň ma to celkom pobavilo. Jej pery boli sladké a príjemné no zatiaľ mi nedovolila si ich moc užiť, keďže cez ne len prešla. Naozaj sa ma snažila dráždiť. Pohladila moje prsia ktoré, boli stále zabalené v tej podprsenke a ja som začala ľutovať toho, že som pred nohavicami neuprednostila ju. Samozrejme bola jej starostlivosť príjemná a dráźdivá no stále to nebolo niečo, kvôli čomu by som nejak neudržateľne vzdychla.. a mňa premohla taká moja úchylná nálada, pri ktorej som chcela dať nejaký kúsok jej oblečenia dole. Hlavne preto som jej len opätovala bozk a aj keď som si často skusla peru, dávala som si pozor na to, aby som nevzdychla. Kto vie, možno sa posnaží ešte trošku viac.. a možno z nej strhnem nejaký kúsok oblečenia.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 14:32

Ja som si tam tam krásne sedel a všetko sledoval z dostatočnej blízkosti, aby som sa mohol kochať. Poviem vám, to bola naozaj krásna podívaná, bolo to ešte lepšie, než keď sa tu bozkávali aj keď pri tomto to nechýbalo tiež. Arisu sa naozaj snažila ale vyzerlalo to, že Jakka jej odoláva. "Vidím to tak, že sa budeš musieť vyzliecť Ari-chan." Povedal som pobavene a čakal, čo na to ona. Ak sa tak rozhodne, tak by mohla dať niekomu ďalšiemu úlohu.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 14:56

* Přestala jsem až když promluvil Kazuma. Nechtěla jsem přestat, ale věděla jsem, že to nedám* Dobře na to nemám * Usmála jsem a sundala si tričko, které skončilo hnedka na zemi. Se slezla jsem s Jakk a hupsla vedle ní na pohovku* Tak co pravda nebo odvaha? * Naklonila jsem se k jejímu uchu a zašeptala. Pak jsem se odtáhla a čekala co si vybere.*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 14:58

Keď si dala dole tričko, konečne som si nahlas mohla povzdychnúť.. no bolo vidieť že som to v sebe držala ale, takto to bolo zaujímavejšie. Pohľadom som až tak hladne začala prechádzať po jej odhalenej pokožke a keď mi šepla čo si vybrať, v podstate som nad tým ani nemusela rozmýšľať.
"Odvaha." Pousmiala som sa. Možno ju napadne niečo zaujíma´ve a na druhú stranu? Možno sa jej podarí ma ešte viac vyzliecť, kto vie.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Arisu Hoshiko Mon Aug 17 2015, 15:23

* Chytla se za hlavu když odpověděla odvaha. Už ji docházeli nápady, a chtělo by to i další oběti této hry, ale co už. Najednou zvedla hlavu, což neměla dělat. Začala se ji točit hlava a špatně viděla, tak ji radši schovala zpátky * Budeš služka Kazumiho, 3x ti může cokoliv říct a ty to musíš splnit * Jediné čeho ji bylo líto je, že nemá na sobě maid oblečení. Už jenom při té představě v tom oblečení jsem se lehce úchylně usmála*
Arisu Hoshiko
Arisu Hoshiko

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoArisu Hoshiko
RasaRasaČarodějnice
VekVek18
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila6
ObranaObrana4
Útok na diaľkuÚtok na diaľku7
EnergiaEnergia6
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť4
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Jakka Mon Aug 17 2015, 15:28

Toto bola zákerná.. naozaj zákerná úloha. V podstate mi mohol prikázať, aby som sa vyzliekla keď som mu mala robiť tú slúžku. Splniť mu tri hocijaké želania? Tak nejak som nechcela vedieť, či si bude chcieť priať. Na chvíľku som sa zhlboka nadýchla.. no mohlo to byť zaujímavé a možno to tých tri krát vydržím bez toho, aby som zo seba oblečenie dala. Prikývla som, naklonila som sa ku kazumovi a obe ruky som položila na jeho nohu, čím som sa k nemu naklonila a sladko som sa pousmiala. Nechcela som ho zas provokovať.. no moc.
"Čo si prajete pane?" Bola so mzvedavá či ho napadne nejaká blbosť, alebo ma bude šetriť.. no popravde.. ako som ho poznala.. no.
Jakka
Jakka

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoJakka
RasaRasaSuccuba
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-2
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila5
ObranaObrana5
Útok na diaľkuÚtok na diaľku2
EnergiaEnergia10
ŠťastieŠťastie3
OdolnosťOdolnosť5
TrestTrest

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Kazu Mon Aug 17 2015, 18:35

Čakal som, že jej dá takmer čokoľvek. Zasa ma dokázala prekvapiť myseľ, nevinného dievčaťa, teda doteraz som ju tak bral. Keď ale vyslovila tú jej úlohu bolo mi trocha do smiechu. Ja som naozaj dostal niečo také. "Ari-chan, beriem späť, nesnažíš sa na zabiť, splnila si mi sen." Poviem zo smiechom pobavene. Predsa len, som jej mohol prikázať čokoľvek a už toho veľa nemala. Vždy som chcel takto vlastnú slúžku. A hlavne, zo špeciálnymi službami. "Keď si mne dala ten striptíz, tak teda sprav ty. Ale úplne až bez oblečenia, ak to spravíš, všetky priania budú preč." Povedal som a tak trocha som jej to uľahčil. Predsa len takto jej stačilo spraviť len jednu úlohu.
Kazu
Kazu

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 15. 08. 15

Charakter info
Charakter Info:
Charakter Info
MenoMenoKazuma
RasaRasaYuki Ningen
VekVek19
Zaradenie (Trieda/Lovec)Zaradenie (Trieda/Lovec)1-1
PeniazePeniaze15 000

Stats:
StatsHodnota Hodnota
SilaSila1
ObranaObrana1
Útok na diaľkuÚtok na diaľku1
EnergiaEnergia15
ŠťastieŠťastie1
OdolnosťOdolnosť11
TrestTrest0

Návrat nahoru Goto down

Námestie        - Stránka 6 Empty Re: Námestie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru